اکسید هد

پیوس: پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 182 ] - دوشنبه, 22 دی 1399
پیوس: پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران است و قطع کردن نوار تساوی ها انگیزه مضاعفی به بازیکنان می دهد تا برنده شهرآورد تهران باشند. به گزار...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران است و قطع کردن نوار تساوی ها انگیزه مضاعفی به بازیکنان می دهد تا برنده شهرآورد تهران باشند.

به گزارش ایرنا، شهرآورد پایتخت امروز (دوشنبه) در حالی برگزار می شود که تیم فوتبال پرسپولیس پس از فینال آسیا هنوز نتوانسته طعم برد را در لیگ برتر بچشد. سرخپوشان اما همچنان تنها تیم بدون شکست لیگ بیستم هستند. سه تساوی متوالی پرسپولیس موجب شده تا انتقاداتی علیه این تیم در آستانه تقابل با استقلال مطرح شود.

فرشاد پیوس در گفت وگویی، در مورد شهرآورد پیش رو، انتقاداتی که علیه سرخپوشان مطرح می شود، عدم گلزنی مهاجمان و ... صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید:

*ابتدا نظر شما در مورد شهرآورد پیش رو چیست؟
به نظر من بازی خوب و جانداری را شاهد خواهیم بود. استقلال برای حفظ جایگاهش در جدول تلاش می کند و پرسپولیس برای قطع کردن نوار تساوی ها. به همین خاطر پیروزی در این شهرآورد می تواند از همه نظر برای پرسپولیس اتفاق خوبی محسوب شود.

*پرسپولیس پس از فینال آسیا نتوانسته طعم برد را بچشد. موضوعی که موجب شده تا انتقادات زیادی علیه این تیم مطرح شود.
فینال آسیا دیگر تمام شده و باید نگاه رو به جلو داشته باشیم. به نظر من از این بازی،  نوار تساوی ها قطع خواهد شد. همین موضوع انگیزه مضاعفی به بازیکنان می دهد تا برنده بازی باشند.

*انتقادات علیه پرسپولیس منطقی است؟
پرسپولیس بهترین بازیکنان و کادر فنی را دارد که با نایب قهرمانی در آسیا و قهرمانی در غرب آسیا خودشان را ثابت کردند. پرسپولیس از طرفی هنوز تیم بدون شکست لیگ است و به نظر نمی رسد در این شرایط این انتقادات منطقی باشد.

*به نظر شما پرسپولیس در حال حاضر با کیفیت مطلوبی فوتبال بازی می کند؟
پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران و در تمام مسابقاتش از نظر آماری تیم برتر میدان بوده است. انتظارات از پرسپولیس بالا است و این طبیعی هم است که هواداران بهترین تیم ایران فقط از تیمشان پیروزی بخواهند اما پرسپولیس تنها در گلزنی با بدشانسی مواجه است و فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد.

*مهاجمان پرسپولیس همچنان در گلزنی مشکل دارند. این موضوع را چطور می بینید؟
اتفاقا پرسپولیس مهاجمان خوب و آماده ای دارد و امیدوارم از این بازی آنها بتوانند گلزنی شان را استار
ت بزنند. مهاجمان پرسپولیس پرس را از دفاع حریف خوب انجام می دهند که این نکته بسیار مثبتی در خط حمله پرسپولیس است. امیدوارم مهاجمان در زدن ضربات آخر هم دقت کنند تا این فشار از روی آنها برداشته شود.

*سایر خطوط پرسپولیس را نسبت به حریف چطور ارزیابی می کنید؟
پرسپولیس از همه نظر نسبت به حریف برتری دارد. از «حامد لک» گرفته که ثابت کرد یکی از بهترین ها در آسیا است تا «سیدجلال حسینی» که تجربه حضورش در شهرآورد به کل بازیکنان درون زمین می چربد و این برگ برنده ای برای پرسپولیس در این دیدار محسوب می شود. از سوی دیگر هافبک های پرسپولیس هم از نظر جنگندگی، دوندگی و بازیسازی شرایط خوبی دارند و به همین دلیل به برتری پرسپولیس در این بازی امیدوار هستم. به نظر من در این بازی می توان از تاکتیک گلزنی با ضربات ایستگاهی هم استفاده کنیم چرا که از این نظر نیز شرایط بهتری نسبت به حریف داریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن