اکسید هد

باشگاه خواهان فسخ با آتیه داده پرداز

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 827 ] - شنبه, 11 بهمن 1399

باشگاه خواهان فسخ با آتیه داده پرداز

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به معاونت حقوقی مجلس خواستار پایان همکاری با آتیه داده پرداز شد. جعفر سمیعی که دومین ماه حضورش در باشگاه پرسپولیس را سپری می ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
باشگاه خواهان فسخ با آتیه داده پرداز

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به معاونت حقوقی مجلس خواستار پایان همکاری با آتیه داده پرداز شد. جعفر سمیعی که دومین ماه حضورش در باشگاه پرسپولیس را سپری می ...

ارتش سرخ دات كام :
باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به معاونت حقوقی مجلس خواستار پایان همکاری با آتیه داده پرداز شد.

جعفر سمیعی که دومین ماه حضورش در باشگاه پرسپولیس را سپری می کند، پس از تغییر و تحولات در هیئت مدیره این باشگاه در اقدامی غیرمنتظره خواستار فسخ قرارداد آتیه داده پرداز شده است.

مدیرعامل قرمزها در نامه ای به معاونت امور حقوقی مجلس، این معاونت را نهاد مسئول حل اختلاف قرارداد پرسپولیس و آتیه داده پرداز دانست و نوشت که به خاطر «عدم ایفای تعهدات» توسط آتیه داده پرداز، قرارداد باید فسخ شود تا آن ها به این شکل جلوی ضررهای بیشتر را بگیرند.

این در حالی است که قرارداد پرسپولیس با آتیه داده پرداز سه ساله است و بعید به نظر می رسد کارگزار اسپانسری سرخ ها به این سادگی ها حاضر به فسخ قرارداد شود.

باشگاه پرسپولیس و آتیه داده پرداز در هفته های اخیر به دلیل درخواست سرخ ها برای تزریق منابع مالی وارد کشمکش شده بودند و حالا قرمزها رسما خواستار فسخ قرارداد شده اند.

نامه درخواست فسخ با آتیه داده پرداز در شرایطی است که زمان چندانی تا پایان سال 99 نمانده و بنابر شنیده ها آتیه می بایست تا پایان امسال 20 میلیارد به پرسپولیس تزریق می کرد که حالا با درخواست مدیرعامل پرسپولیس، چه اتفاقی بر مسیر تعهدات جاری رخ خواهد داد.

قرارداد با آتیه داده پرداز و در دوره محمدحسن انصاری فرد در شرایطی منعقد شد که مدیرعامل پیشین پرسپولیس عقیده داشت که پرسپولیس با این قرارداد به یک درآمد پایدار و همیشگی خواهد رسید و مشکلات مالی برای همیشه از بین خواهد رفت که با درخواست سمیعی مشخص است که نقشه های جدیدی در سر مدیریت پرسپولیس است که در جمع اعضای هیئت مدیره خود انتصاب های تازه داشته و ظاهرا رئیس جدید هیئت مدیره قصد دارد نقشه راه اقتصادی جدیدی را پیش روی سرخ ها ترسیم کند.

در عین حال باید منتظر واکنش آتیه داده پرداز نیز بود که همچنان مسئول امور اسپانسری باشگاه است و رسانه های رسمی قرمزها را نیز در دست دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    امیدوارم یه اسپانسر کارامدتر جایگزین بشه

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن