اکسید هد

نکیسا: یک نفر را می کشیم تا 4 نفر ما را دنبال کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 519 ] - چهارشنبه, 15 بهمن 1399

نکیسا: یک نفر را می کشیم تا 4 نفر ما را دنبال کنند

پیشکسوت پرسپولیس گفت:چرا تا این حد به دنبال این هستیم یک نفر را بکشیم تا 4 نفر ما را فالو کنند؟ نیما نکیسا درخصوص آخرین وضعیت علی انصاریان اظهار داشت: تا نزدی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
نکیسا: یک نفر را می کشیم تا 4 نفر ما را دنبال کنند

پیشکسوت پرسپولیس گفت:چرا تا این حد به دنبال این هستیم یک نفر را بکشیم تا 4 نفر ما را فالو کنند؟ نیما نکیسا درخصوص آخرین وضعیت علی انصاریان اظهار داشت: تا نزدی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت:چرا تا این حد به دنبال این هستیم یک نفر را بکشیم تا 4 نفر ما را فالو کنند؟

نیما نکیسا درخصوص آخرین وضعیت علی انصاریان اظهار داشت: تا نزدیک 5 صبح در بیمارستان بودم، وضعیت او تغییر آن چنانی نکرده است. برای بعضی از سایت ها که اخبار کذب منتشر می کنند متاسفم.

وی افزود: زندگی ما شده بر مبنای جلب مخاطب بیشتر در فضای مجازی. در فضای حقیقی همدیگر را ازرده می کنیم تا در فضای مجازی یکدیگر را به دست بیاوریم. این رفتار اجتماعی نگران کننده است. ما تلاش می کنیم که یک قهرمان و اسطوره را حفظ کنیم. بزرگان زیادی را از دست دادیم، چرا تا این حد به دنبال این هستیم یک نفر را بکشیم تا 4 نفر ما را فالو کنند؟ مگر کمبود شخصیت داریم؟

نکیسا تصریح کرد: این رفتار بسیار خجالت آور است، چرا ما ایرانیان به چنین جایی می رسیم؟ چندین سال قبل وقتی یک نفر دچار مشکل می شد چند نفر  جمع می شدند تا مشکل او را حل کنند، اما الان یک نفر که سرما می خورد و به بیمارستان می رود از داخل آن فاجعه درمی آید. آن کسی که مسؤول سایتی است که هیچ در و پیکری هم ندارد چطور به خودش اجازه می دهد چنین کاری کند؟ آیا نظارت قانونی بر اینها نیست؟

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تأثیر منفی این رفتارها روی نزدیکان علی انصاریان عنوان کرد: من دیشب با پزشک معالج او (هاشمیان) صحبت کردم، گفتم آیا از بیرون خبر دارید؟ گفت بله، گفتم خواهش می کنم دیگر خبر نداشته باشید!

وی ادامه داد: این بچه تا الان در فضای مجازی 20 مرده و زنده شده، شمایی که فکر می کنی فقط خودت مادر داری، امروز تولد حضرت فاطمه(س) است. به حق این روز عزیز بدانید که یک مادر چه می کشد و تنش می لرزد. اگر برای جلب مخاطب بیشتر دست به چنین کارهایی می زنید، دوستان و آشنایان، مادر و خواهر و... ثانیه به ثانیه تنشان می لرزد.

نکیسا در مورد این که برخی از اهالی فوتبال هم با کار کردن این اخبار شیطنت هایی را مرتکب شدند، گفت: بله، متأسفانه این موضوع را تأیید می کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن