اکسید هد

نورمحمدی: امیدوارم سید در اوج در پرسپولیس،خداحافظی کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 648 ] - جمعه, 24 بهمن 1399

نورمحمدی: امیدوارم سید در اوج در پرسپولیس،خداحافظی کند

کاپیتان سابق پرسپولیس، گفت: سیدجلال حسینی بهتر از هرکسی می داند چه زمانی از فوتبال خداحافظی کند اما امیدوارم او در اوج و در پرسپولیس، خداحافظی کند «علیرضا نور... 4 out of 5 based on 3 ratings.
نورمحمدی: امیدوارم سید در اوج در پرسپولیس،خداحافظی کند

کاپیتان سابق پرسپولیس، گفت: سیدجلال حسینی بهتر از هرکسی می داند چه زمانی از فوتبال خداحافظی کند اما امیدوارم او در اوج و در پرسپولیس، خداحافظی کند «علیرضا نور...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سابق پرسپولیس، گفت: سیدجلال حسینی بهتر از هرکسی می داند چه زمانی از فوتبال خداحافظی کند اما امیدوارم او در اوج و در پرسپولیس، خداحافظی کند

«علیرضا نورمحمدی» روز جمعه در گفت و گویی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان، اظهار داشت: بازی در نیمه اول بسیار متعادل بود اما باز هم پرسپولیس می توانست به گل برسد. در نیمه دوم شرایط عوض شد و پرسپولیس توانست هم به گل برسد و هم موقعیت های زیادی خلق کند.

وی درباره موقعیت های فراوانی که بازیکنان پرسپولیس در طول بازی های خود از دست می دهند، عنوان کرد: فکر می کنم روی بازیکنان فشار است و موقعیت سوزی ها هم به خاطر همین فشارها است. اگر بازیکن استرس نداشته باشد راحت این توپ ها را گل می کنند. بازیکنانی مانند وحید امیری، امید عالیشاه و حتی مهدی مهدیخانی پیش از این به راحتی گلزنی می کردند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره اضافه شدن مهدی ترابی به این تیم، گفت: ترابی قبلا امتحانش را در پرسپولیس پس داده و هواداران هم دوستش دارند. فکر می کنم آمادن ترابی خیلی کمک می کند و می شود با حضور او و عیسی آل کثیر مدعی اصلی قهرمانی باشیم. پرسپولیس اگر در پایان نیم فصل در کورس باقی بماند و صدرنشین شود به راحتی می تواند در نیم فصل دوم به قهرمانی برسد.

نورمحمدی درباره عملکرد سیدجلال حسینی 39 ساله در این فصل برای پرسپولیس تاکید کرد: سیدجلال نشان داد که سن و سال یک عدد است. او در شرایطی است که به راحتی از تجربه اش استفاده می کند و حتی برای پرسپولیس گل می زند. اگر سیدجلال چنین وضعیتی دارد به خاطر این است که از نظر بدنی در بهترین شرایط خودش قرار دارد.

وی ادامه داد: خیلی سخت است که یک بازیکن در سن سیدجلال زمان زدن ضربه ایستگاهی از بین جوان ها عبور کرده و گل بزند. او هرچه سنش بالاتر می رود، بهتر می شود و این هم به خاطر حرفه ای زندگی کردن است.

کاپیتان سابق پرسپولیس در واکنش به اینکه یکی دو نفر از پیشکسوتان این تیم اعتقاد دارند سیدجلال حسینی باید در پایان فصل جاری از فوتبال خداحافظی کند، گفت: خداحافظی کردن یک تصمیم کاملا شخصی است. سیدجلال در پرسپولیس به افتخارات زیادی دست پیدا کرده و یکی از بهترین فصول فوتبالی خود را پشت سر می گذارد و قطعا می خواهد با خاطره خوب از فوتبال خداحافظی کند.

نورمحمدی افزود: من دوست دارم سیدجلال در اوج و در پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند. البته شاید از نظر بدنی وضعیتی داشته باشد که بتواند یک سال دیگر هم بازی کند اما دوست ندارم در تیمی غیر از پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند.

وی در واکنش به این مسئله که خودش هم بعد از جدایی از پرسپولیس و پس از چند سال بازی کردن در تیم های دیگر از فوتبال خداحافظی کرد، بیان کرد: شرایط سنی آن موقع من با سیدجلال متفاوت است. من وقتی از پرسپولیس جدا شدم که می توانستم چند سال دیگر بازی کنم اما سیدجلال سال دیگر چهل ساله می شود. باز هم خود سیدجلال تصمیم گیرنده است اما مطمئنا اگر خودش بداند شرایط بازی کردن ندارد، از فوتبال خداحافظی می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
    عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
    سلام....ما از باشگاه درخواست داریم درباره محمدانصاری شفاف توضیح بدهید....ما بهترین مدافع را داریم اما بدنبال مدافعان درجه دو هستیم

    چرا بعضی وقت ها بد سلیقی و لجباری در کارهای مربی ها وجود دارد.....یک روز ما فقط به خاطر دوتا تفاضل گل جام را از دست دادیم که لجبازی برانکو در عدم به خدمت گیری سید جلال باعث شد گل های مفت بخوریم ....الان هم نمی تونم درک کنم چرا اقا یحیی با محمد انصاری بازیکن با اخلاق فوتیال ما که سرمایه پرسپولیس است لجبازی میکنه و ازش استفادهد نمیکنه ...و ما باید تو بازار کلی هزینه کنیم تا یه مدافع معمولی خریدار ی کنیم ...واقعا محمدانصاری از نظر اخلاق و فنی جز بهترین است ....ما انتظار داریم باشگاه و یحیی به هواداران در این باره توضیح منتقی بدهند و به شعور مردم احترام بزارند

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن