اکسید هد

شیث: نه داخل و نه بیرون زمین حریف پرسپولیس نمی شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 424 ] - شنبه, 9 اسفند 1399
شیث: نه داخل و نه بیرون زمین حریف پرسپولیس نمی شوند

مدافع سابق پرسپولیس گفت: به نظرم هرکس باید به فکر تیم خودش باشد و در مورد مسائل مربوط به خودش حرف بزند. این دوستان نه در داخل زمین و نه در بیرون زمین حریف پرس...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع سابق پرسپولیس گفت: به نظرم هرکس باید به فکر تیم خودش باشد و در مورد مسائل مربوط به خودش حرف بزند. این دوستان نه در داخل زمین و نه در بیرون زمین حریف پرسپولیس نمی شوند.

با شیث رضایی، مدافع سال های نه چندان دور پرسپولیس درخصوص قهرمانی نیم فصل این تیم و همچنین شرایط سرخپوشان در ادامه لیگ گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید. 

*بعد از کسب چند نتیجه ضعیف در لیگ فکرش را می کردی پرسپولیس قهرمان نیم فصل شود؟ 
من قبلاً هم گفتم پرسپولیس بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا به لحاظ روحی افت می کند، کاملاً طبیعی بود. اگر این اتفاق نمی افتاد باید شک می کردیم چون بچه ها بازی مهمی را باختند و جام را از دست دادند. ولی خب فدای سرشان به امید خدا دفعه دیگر جبران خواهند کرد. من به شخصه مطمئن بودم با این کادر فنی و بازیکنان باکیفیتی که پرسپولیس دارد به روند خوب خودش برمی گردد که خدا را شکر این اتفاق هم رخ داد. البته به نظرم قهرمانی نیم فصل با اینکه روحیه تیم را بالا می برد ولی اهمیت زیادی ندارد. ان شاءا...  با کمک بچه ها و درایت کادر فنی آخر فصل جام قهرمانی را بالای سر می بریم. 

*رقبای پرسپولیس در راه قهرمانی چه تیم هایی هستند؟ 
ببینید امتیاز گرفتن در نیم فصل دوم سخت است به همین دلیل همه بازی ها تا پایان فصل برای ما حکم فینال را دارد. به نظرم پرسپولیس باید فقط روی تیم خود تمرکز کند تا حداکثر امتیازات را کسب کند. تیمی که سودای قهرمانی دارد به سایر تیم ها کاری ندارد و قطعاً برای پرسپولیس هم به این شکل خواهد بود. 

*آن طور که مشخص است سیدجلال قصد تمام شدن ندارد و همچنان می درخشد. نظرت در این مورد چیست؟ 
من چون با سیدجلال همبازی بودم و کاملاً او را می شناسم می توانم درموردش حرف بزنم. سیدجلال هم به لحاظ اخلاقی و شخصیتی بی نظیر است و هم کیفیت فنی بالایی دارد. او زندگی سالمی دارد و خوب تمرین می کند و شما می بینید چه عملکرد درخشانی از خودش به نمایش می گذارد. سیدجلال همه خوبی را با هم دارد و امیدوارم حالاحالاها بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را روی دستش ببینم. 

*ظرت در مورد بازگشت مهدی ترابی چیست؟ 
مهدی ترابی فوتبالیست بسیار باکیفیتی است و همه ما فصل قبل دیدیم چقدر در قهرمانی پرسپولیس مؤثر بود. کاری به اینکه چرا و چگونه جدا شد ندارم ولی مطمئنم برای به دست آوردن دل هواداران کوه انگیزه است. ترابی قطعاً در نیم فصل دوم ستاره پرسپولیس خواهد بود و خیلی می تواند در راه قهرمانی به ما کمک کند. 

*چند وقت قبل عده ای از هواداران استقلال روی در باشگاه که اعلامیه مرحوم انصاریان و میناوند هم قرار داشت رنگ آبی ریختند که تو واکنش تندی در صفحه شخصی ات نشان دادی. در این مورد هم صحبت کن. 
آدم می ماند به این عده چه بگوید. حرکت شان با کری های معمولی فوتبالی کاملاً فرق داشت به خصوص اینکه دست مهرداد و علی از دنیا کوتاه است. من خودم همیشه تولد ناصر حجازی را تبریک می گویم چون در مکتب پرسپولیس یاد گرفتم باید به پیشکسوت احترام بگذارم. امیدوارم دیگر شاهد این صحنه ها نباشیم. 

*بعد از صدرنشینی پرسپولیس دوباره صحبت هایی در خصوص مهندسی لیگ و حمایت وزارت ورزش از این تیم مطرح شده، نظرت در این خصوص چیست؟ 
از قدیم گفتند قطاری که در حال حرکت است را با سنگ می زنند. این حرف ها نه تنها پوچ است بلکه دیگر نخ نما شده و بهتر است آنها دنبال بهانه های جدید برای ناکامی شان باشند. به نظرم هرکس باید به فکر تیم خودش باشد و در مورد مسائل مربوط به خودش حرف بزند. این دوستان نه در داخل زمین و نه در بیرون زمین حریف پرسپولیس نمی شوند. در داخل زمین که کیفیت فنی و رتبه جدول مشخص است در بیرون از زمین هم پرسپولیس ٤٠، ٥٠ میلیون هوادار دارد که همه جوره پشت تیم شان هستند. 

*تو هم با مهرداد میناوند و هم علی انصاریان همبازی بودی. اگر خاطره ای از این دو عزیز داری برایمان تعریف کن. 
بله من با مهرداد و علی همبازی بودم واقعاً حیف شد دیگر بین ما نیستند. روح شان شاد و یادشان گرامی. روز اولی که در کنار مهرداد تمرین کردم طوری مرا زد که واقعاً از دستش ناراحت شدم ولی بعدش آمد و دستی به سرم کشید و از دلم درآورد. این موضوع نشان می دهد مهرداد چه قلب بزرگی داشت. در مورد علی هم باید بگویم در اولین دربی که به میدان رفتم و گل هم زدم بازی بود که به علت مصدومیت علی از بازی بیرون آمد و من جانشین او شدم. در واقع گلزنی در دربی را مدیون علی انصاریان نازنین هستم. یک بار هم در اتوبوس علی و چند نفر دیگر پشت سر من نشسته بودند و من ناگهان متوجه شدم یک نفر به موهایم آدامس چسبانده است وقتی برگشتم دیدم علی از همه بیشتر می خندد و متوجه شدم چسباندن آدامس کار خودش بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن