اکسید هد

دیدار شهردار و سمیعی پیرو ورزشگاه شهید کاظمی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 693 ] - شنبه, 9 اسفند 1399
دیدار شهردار و سمیعی پیرو ورزشگاه شهید کاظمی

جعفر سمیعی به همراه اعضای هیأت مدیره و همتای خود در باشگاه استقلال برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی شهردار پایتخت شرکت کرد. عصر امروز (شنبه – 9 اسفن...

ارتش سرخ دات كام :

جعفر سمیعی به همراه اعضای هیأت مدیره و همتای خود در باشگاه استقلال برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی شهردار پایتخت شرکت کرد.

عصر امروز (شنبه – 9 اسفند) جعفر سمیعی به همراه اعضای هیأت مدیره و همتای خود در باشگاه استقلال برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی شهردار پایتخت شرکت کرد.

مدیرعامل پرسپولیس در این نشست که فضایی دوستانه داشت، موفق شد قول واگذاری سند ورزشگاه شهید کاظمی را از شهردار تهران بگیرد. البته این واگذاری نیاز به طی کردن روند قانونی دارد و باید پس از انجام امور از سمت شهرداری، توسط وزارت ورزش در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد. اعضای هیئت مدیره نیز خواستار تسریع روند واگذاری شدند تا یکی دیگر از نگرانی های هواداران از بین برود.

همچنین سمیعی در بخشی از صحبت های خود، پیشنهاد کرد شهرداری در مسیر انجام مسئولیت اجتماعی خود، با تعامل باشگاه پرسپولیس فعالیت های فرهنگی بیشتری برگزار کند.

موضوع دیگر، در مورد درآمد پایدار باشگاه پرسپولیس بود که شهرداری می تواند در این امر نیز وارد عمل شده و به سرخپوشان کمک کند. البته باشگاه پرسپولیس چند طرح مهم دارد و مدیران باشگاه ابراز امیدواری کردند با همکاری شهرداری، به اجرایی شدن این طرح ها کمک شود. در نهایت، مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به اینکه باشگاه هیچ نوع بودجه دولتی ندارد، پیشنهاد داد ردیف بودجه مشخصی تعیین شود که این درخواست با استقبال حناچی مواجه شد و او تاکید کرد حالا که فصل بودجه است، با کمک شورای شهر، ردیف بودجه ای برای باشگاه های پرسپولیس و استقلال در نظر گرفته شود و از این طریق، به این دو باشگاه کمک مالی شود.

وعده های شهردار تهران باعث ایجاد دلگرمی برای تیم مدیریتی پرسپولیس شد و این امیدواری وجود دارد که با مساعدت حناچی، باشگاه بتواند هر چه زودتر سند ورزشگاه شهید کاظمی را در اختیار بگیرد و سپس با کمک شهرداری، طرح های دیگر خود در زمینه های اجتماعی و اقتصادی را از طریق دریافت ردیف بودجه در شورای شهر پیش ببرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن