مهاجرانی: کریمی برای آینده فوتبال ایران ایستاد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 513 ] - سه شنبه, 12 اسفند 1399

مهاجرانی: کریمی برای آینده فوتبال ایران ایستاد

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: برخورد کریمی پس از عدم انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون، خیلی خوب بود و او برای آینده فوتبال ایران ایستاد. حشمت مهاجرانی در گفت وگویی،... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مهاجرانی: کریمی برای آینده فوتبال ایران ایستاد

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: برخورد کریمی پس از عدم انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون، خیلی خوب بود و او برای آینده فوتبال ایران ایستاد. حشمت مهاجرانی در گفت وگویی،...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: برخورد کریمی پس از عدم انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون، خیلی خوب بود و او برای آینده فوتبال ایران ایستاد.

حشمت مهاجرانی در گفت وگویی، در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: از قبل هم پیش بینی می شد که شانس انتخاب علی کریمی کم است و شاید رای نیاورد. برخورد کریمی پس از عدم انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، خیلی خوب بود و عاقلانه رفتار کرد. او تا آخرین لحظه عقب نکشید و برای آینده فوتبال ایران ایستاد.

وی ادامه داد: وقتی 16 نفر از خانواده فوتبال، مربیان و کاپیتان تیم ملی، بازیکنان و مربیان فوتبال بانوان که کارشان فوتبال است، به کریمی رای ندادند، فوتبال ایران شکست خورد نه کریمی. باید به آن 9 نفر درود فرستاد. عکس العمل کریمی خوب بود، او برای خانواده فوتبال دری را باز کرد که در آینده مثمرثمر خواهد بود. برای کاپیتان تیم ملی هم متاسفم که به کریمی رای نداد.

سرمربی پیشین تیم ملی در خصوص انتخاب عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: عزیزی خادم قبلا در فدراسیون کار کرده، نکات مثبت و منفی را می داند و تجربه کافی را دارد. امیدوارم فوتبال ما بتواند در تمام زمینه ها پیشرفت داشته باشد.

مهاجرانی تصریح کرد: فوتبالی ها نباید قدمی به عقب بگذارند، باید همیشه حاضر باشند چرا که همیشه مسائل به این شکل نخواهد ماند.این 4 سال زمان خوبی است که تمام فوتبالیست ها و پیشکسوت ها برای آینده فوتبال ایران کار و تلاش کنند. فوتبالی ها باید حمایت کنند و تمام انرژی شان را برای توسعه فوتبال به کار ببرند. امثال هاشمیا ن ها، کریمی ها و مهدوی کیا ها می توانند نقش موثری در توسعه تیم های پایه کار کنند. آنها تجربه لازم را دارند و به هر نوعی که فکر می کنیم می توانند کمک کنند باید از تجربه بین المللی شان استفاده کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن