اکسید هد

چرا باشگاه 2 بازیکن خود را به ماشین سازی فرستاد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 866 ] - چهارشنبه, 13 اسفند 1399

چرا باشگاه 2 بازیکن خود را به ماشین سازی فرستاد؟

باشگاه پرسپولیس در حالی دو بازیکن جوان خود را به صورت قرضی به ماشین سازی داده است که برای این کار خود دلایلی دارد. پس از سعید حسین پور، آریا برزگر دیگر بازیکن... 4 out of 5 based on 4 ratings.
چرا باشگاه 2 بازیکن خود را به ماشین سازی فرستاد؟

باشگاه پرسپولیس در حالی دو بازیکن جوان خود را به صورت قرضی به ماشین سازی داده است که برای این کار خود دلایلی دارد. پس از سعید حسین پور، آریا برزگر دیگر بازیکن...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس در حالی دو بازیکن جوان خود را به صورت قرضی به ماشین سازی داده است که برای این کار خود دلایلی دارد.

پس از سعید حسین پور، آریا برزگر دیگر بازیکن جوان پرسپولیس نیز امروز (سه شنبه) در نقل و انتقالات نیم فصل به ماشین سازی تبریز پیوست تا دومین بازیکن جوان سرخ ها نیز به طور قرضی راهی تبریز شود. این اتفاق در حالی رقم خورد که هواداران پرسپولیس در فضای مجازی معتقدند به دلیل صحبت های محمدرضا زنوزی علیه پرسپولیس و همچنین مخالفت باشگاه ماشین سازی با حضور پیمان بابایی در این تیم، مدیران پرسپولیس نباید بازیکنان خود را به تیم های تبریزی بدهند اما این انتقادات در حالی مطرح می شود که ظاهراً مدیران پرسپولیس برای انتقال بازیکنان خود به ماشین سازی دلایلی دارند.

پرسپولیسی ها که در ابتدای فصل نیز امیر روستایی را در شرایطی مشابه به صورت قرضی به پیکان فرستادند، تجربه خوبی از این کار دارند و به همین دلیل در شرایطی که حسین پور و برزگر فرصت بازی در پرسپولیس را نداشتند، به صورت قرضی این بازیکنان را به ماشین سازی فرستادند و شروطی در قرارداد آن ها گذاشتند تا این بازیکنان با تجربه بیشتر در سال های آینده به پرسپولیس بازگردند.

در همین راستا یکی از شروط اصلی در قرارداد برزگر و حسین پور این است که این بازیکنان باید حداقل در 50 درصد مسابقات (هشت بازی) برای تیم خود به میدان بروند و قراردادشان نیز تنها تا پایان فصل خواهد بود. شروطی که تنها با موافقت باشگاه ماشین سازی روبه رو شده است و به همین دلیل حسین پور و برزگر راهی این تیم شدند.

مدیران پرسپولیس معتقدند به این ترتیب ضمن حفظ سرمایه های باشگاه، می توانند این بازیکنان را در سال های آینده و با آمادگی بیشتر به تیم خود بازگردانند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن