اکسید هد

کنعانی زادگان: سیدجلال یک کاپیتان تمام نشدنی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 393 ] - شنبه, 16 اسفند 1399

کنعانی زادگان: سیدجلال یک کاپیتان تمام نشدنی است

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع باتجربه پرسپولیس بعد از مدتی غیبت دوباره در بازی پرسپولیس مقابل سایپا به میدان رفت؛ بازیکنی که در کنار سیدجلال باز هم نمایش خوبی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کنعانی زادگان: سیدجلال یک کاپیتان تمام نشدنی است

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع باتجربه پرسپولیس بعد از مدتی غیبت دوباره در بازی پرسپولیس مقابل سایپا به میدان رفت؛ بازیکنی که در کنار سیدجلال باز هم نمایش خوبی ...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع باتجربه پرسپولیس بعد از مدتی غیبت دوباره در بازی پرسپولیس مقابل سایپا به میدان رفت؛ بازیکنی که در کنار سیدجلال باز هم نمایش خوبی در خط دفاعی داشت تا پرسپولس با تک گل سیدجلال از سد تیم خودرو ساز بگذرد و پرسپولیس با کسب سه امتیاز فاصله دو امتیازی خودش را با سپاهان حفظ کرده و جایگاهش را در صدر جدول تثبیت بخشد.

*بعد از چند هفته غیبت به بازی ها برگشتی و برای پرسپولیس بازی کردی از این موضوع با ما حرف بزن.
همسترینگ پایم دچار چند سانت پارگی شده بود که در این بین پزشکان تیم خیلی برایم زحمت کشیدند و خدا را شکر من هم با تمرینات منظم و مرتبی که داشتم با کمک پزشکان تیم، بدنساز و کادر فنی مان آماده برگشتن بودم و با صلاحدید سرمربی مان بازی کردم و خدا را شکر که موفق شدیم برنده شویم و باز هم دست پر از میدان خارج شویم.

*از بازی مقابل سایپا برایمان حرف بزن. در نیمه اول خوب بودید اما در نیمه دوم در دقایقی سایپا تیمتان را تحت فشار قرار داد.
ما برای برد و کسب سه امتیاز به مصاف سایپا رفته بودیم چون برای گرفتن صدر از سپاهان و رسیدن به جایگاه قبلی مان باید پیروز می شدیم به همین دلیل فشار زیادی روی دروازه حریف آوردیم و با گل زیبای سید از حریف پیش افتادیم. موقعیت های دیگری هم برای افزایش گل های زده مان داشتیم که با بدشانسی ما گل نشد. در این بین طبیعی بود که تیم سایپا هم برای جبران گل خورده حمله کند و درصدد جبران مافات برآید اما با دفاع تیمی خوب و نمایش برتر موفق شدیم جلوی حملات حریف را بگیریم و در نهایت با سه امتیازی دیگر به کارمان خاتمه دهیم و در صدر بمانیم.

*بردتان تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟
خدا را شکر که بازی های خوبی برگزار کردیم و با کسب چند برد متوالی موفق شدیم خودمان را در بالاترین نقطه و صدر جدول حفظ کنیم. برای ما هر بازی حکم یک فینال را دارد. بازی به بازی پیش می رویم تا ان شاءالله در پایان به هدفی که ترسیم کرده ایم دست یابیم.

*فصل قبل در بازی تان مقابل صنعت نفت گل زدی این بار ممکن است باز هم به این تیم گل بزنی چون در هر بازی هم معمولاً در ضربات ایستگاهی به هوای گل زدن جلو می کشی تا گل بزنی؟
وظیفه اصلی من دفاع کردن است و من هم همیشه سعی می کنم در قالب کار انفرادی و دفاع تیمی بهترین باشم و برای تیمم مؤثر واقع شوم اما در زدن ضربات ایستگاهی جلو می روم تا شانسم را برای گلزنی امتحان کنم و واقعاً نمی توانم حرف خاصی در این رابطه بزنم اما بعد از انجام وظایفم اگر موقعیتی پیش آمد در ضربات ایستگاهی جلو می کشم. در مورد گلزنی هم باید ببینیم چه پیش می آید و چه می شود. هدف اصلی ما در بازی مقابل صنعت نفت در یک دیدار خارج از خانه فقط برد و ادامه بردها و تداوم کسب سه امتیاز است. صنعت نفت تیم خوبی است اما ما در هر بازی هدفی جز پیروزی نداریم.

*و اگر گل بزنی یزله می زنی؟
باور کنید هنوز در این مورد فکر نکرده ام و تصمیمی هم نگرفته ام اما یزله اصلی را برای جشن قهرمانی نگه داشته ام و آن موقع حتماً با یزله زدن شادی خواهم کرد اما فعلاً در مقطع حساسی قرار گرفته ایم و باید با تمرکز بالا برای تیممان و کسب نتایج درخور تیم پرسپولیس بجنگیم و تلاش داشته باشیم و برای اینطور مسائل هنوز زود است که اظهار نظر داشته باشم.

*در خصوص سیدجلال که در این فصل چهار گل زده چه نطری داری؟
سیدجلال یک کاپیتان تمام نشدنی است و ماشاءالله وقتی تمرین کردنش را می بینید لذت می برید. آقاسید اینقدر انگیزه دارد و با روحیه و انگیزه بالا تمرین می کند که به بقیه بازیکنان انرژی می دهد. از حضور سیدجلال و تجربه اش نهایت استفاده را می بریم و از اینکه کاپیتانی مانند سیدجلال در تیممان داریم واقعاً لذت می بریم و از اینکه تیم یکدل و متحدی داریم با روحیه بالاتر برای پیروزی و موفقیت می جنگیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن