اکسید هد

آخرین وضعیت پرسپولیس و استقلال برای ورود به بورس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 307 ] - شنبه, 16 اسفند 1399
آخرین وضعیت پرسپولیس و استقلال برای ورود به بورس

مدیرکل حقوقی و زارت ورزش گفت: همزمان با اقداماتی که در وزارت ورزش صورت گرفت، در شورای پذیرش بازار سرمایه، مراحل دیگر واگذاری استقلال و پرسپولیس درحال انجام اس...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرکل حقوقی و زارت ورزش گفت: همزمان با اقداماتی که در وزارت ورزش صورت گرفت، در شورای پذیرش بازار سرمایه، مراحل دیگر واگذاری استقلال و پرسپولیس درحال انجام است.

مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان درخصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای ورود استقلال و پرسپولیس به بازار سرمایه و ثبت تغییرات سرمایه دو باشگاه که توسط وزارت ورزش انجام شد اظهارداشت: افزایش سرمایه دو باشگاه طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورد تصویب قرار گرفت. بعد از اینکه کار تشریفات قانونی افزایش سرمایه سرخابی ها انجام شد از طریق پذیرش ثبت شرکت ها آگهی روزنامه منتشر شد و عملا سرمایه دو شرکت افزایش پیدا کرد.

وی افزود: همزمان با اقداماتی که در وزارت ورزش صورت گرفت، در شورای پذیرش بورس مراحل دیگر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درحال انجام است. افزایش سرمایه دو باشگاه یکی از اساسی ترین اقدامات صورت گرفته برای واگذاری سرخابی ها به بازار سرمایه بود.

فلاح تصریح کرد: با توجه به اموال غیرمنقولی که به نام دو باشگاه شد سرمایه پرسپولیس و استقلال  افزایش پیدا کرد و این آمادگی وجود دارد که در بازار سرمایه سهام دو باشگاه عرضه شود.

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: پیش از این سرمایه ثبت شده پرسپولیس یک میلیون تومان و سرمایه استقلال 10 میلیون تومان بود و می توان گفت که این سرمایه ها غیرواقعی محسوب می شد. با توجه به تغییرات صورت گرفته در سرمایه سرخابی ها این دو باشگاه به صورت واقعی ماهیت گرفتند و آماده ورود به بازار سرمایه هستند.

سرمایه باشگاه استقلال که پیش از این 100 میلیون ریال بود به 7194100 میلیون ریال منقسم به 7194100000 سهم عادی یک هزار ریالی تغییر پیدا کرد و همچنین سرمایه باشگاه پرسپولیس از 10000000 ریال به مبلغ 7010010000000 ریال منقسم به 7010010000 سهم هزار ریالی افزایش یافت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن