اکسید هد

وکیل مکانی: بازیکن جدید بازی کند؛ بازی 3 هیچ خواهد شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 738 ] - شنبه, 16 اسفند 1399
وکیل مکانی: بازیکن جدید بازی کند؛ بازی 3 هیچ خواهد شد

وکیل سوشا مکانی با اشاره به وضعیت شکایت موکل خود مدعی شد اگر قرار است در آینده تیم های عربی که جویای اتفاقات ما هستند، از ما شکایت کنند و پرونده به فیفا و وکل...

ارتش سرخ دات كام :

وکیل سوشا مکانی با اشاره به وضعیت شکایت موکل خود مدعی شد اگر قرار است در آینده تیم های عربی که جویای اتفاقات ما هستند، از ما شکایت کنند و پرونده به فیفا و وکلای بین المللی ارسال شود، همین الان قانون اجرا شود.

آرش شکرریز در برنامه "یه روز تازه" درباره جزئیات پرونده محکومیت باشگاه پرسپولیس در پرونده سوشا مکانی گفت: بعد از مشکلات دی ماه 1394 سوشا مکانی در تاریخ 7/11/1394 تعهدنامه ای امضا کرد که اگر بعد از این مرتکب تخلفی شوم، باشگاه پرسپولیس اختیار کسر نصف قرارداد را دارد و براساس رأی کمیته استیناف به این دلیل که تعهدنامه ثبت سازمان لیگ نشده است و تا پایان فصل توسط مدیرعامل باشگاه جریمه اعمال نشده است، تعهدنامه اجرا نشد. در تاریخ 25/2/1395 قرارداد مکانی با باشگاه پرسپولیس به پایان رسید و در تاریخ 15/3/1395 توسط کمیته اخلاق ایران 6 ماه محروم شد. در دوران محرومیت هم سوشا مکانی در ایران حاضر نبود؛ بنابراین حکم کمیته استیناف بعد از دو سال صادر شد.

شکرریز در خصوص شکایت از پرسپولیس و مراحل این پرونده اینطور توضیح داده است: در دی ماه سال 1398 جلسه کمیته استیناف برگزار شد که شکوری هم برگه این جلسه را امضا کرده است و برانکو ایوانکوویچ نیز رضایت خود را از عملکرد سوشا مکانی اعلام می کند. رأی هم در حال حاضر قطعی شده است و در تاریخ آبان 1399 نیز بعد از 11 ماه حکم کمیته استیناف صادر می شود. یک ماه فرصت اعتراض به دادگاه است و براساس آیین نامه اگر بعد از 30 روز محکوم علیه رأی را اجرا نکرد، پنجره باشگاه بسته می شود و بنابراین ما با حکم قطعی مواجه هستیم.

وی در ادامه گفت: نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در تاریخ 25/11/1399 اعلام می کند که باشگاه های بدهکار حق نقل وانتقال ندارند؛ بنابراین اگر کسی آی تی سی اخذ کرده باشد و قراردادش در سازمان لیگ ثبت شده باشد، چون مجوز کمیته وضعیت را ندارد؛ بازیکن غیرمجاز محسوب می شود و براساس قانون اگر دو ساعت بعد از بازی تیم مقابل به بازیکن اعتراض کند، بازی 3 هیچ خواهد شد و کمیته وضعیت هم باید پاسخگوی ای اف سی باشد.

وکیل سوشا مکانی با اشاره به پیشرفت پرونده و شرایط آن در ادامه اینطور می گوید: عزیزی خادم رئیس فدراسیون با شعار مبارزه با فساد و اجرای قانون آمده است و توقع اجرای قانون را داریم. اگر قرار است یک ماه آینده تیم های عربی که جویای اتفاقات ما هستند، در بازی ها از ما شکایت کنند و پرونده به فیفا و وکلای بین المللی ارسال شود، همین الان قانون اجرا شود چراکه با این روند و بازی بازیکنان جدید، بازی ها 3 هیچ خواهد شد.

شکرریز در پایان مدعی شد که پرسپولیس نباید در خصوص شکایت بازیکنان بابت مطالبات شرایط را به شکلی پیش ببرد که آنها مقابل هواداران قرار گیرند: سر جمع این حکم ها حدود 3 میلیارد تومان هم نیست و قرار دادن هوادار در برابر بازیکن اشتباه است. چرا 500 هزار یورو به جای 100 هزار یوروی به بودیمیر و 500 هزار یورو به گولچ که بازی هم در پرسپولیس نداشته است، پرداخت می کنیم اما درخصوص بازیکنان داخلی هوادار و بازیکن را مقابل هم قرار می دهیم؟ در نهایت هم خودمان را پشت سر آنها مخفی می کنیم و در ایران انتظار اجرای قانون را داریم تا در بازی های جهانی به مشکل نخوریم و این نکته را هم گوشزد کنم که پنجره صنعت نفت هم بسته است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • وحيد خان بابالو
    وحيد خان بابالو :
    باشگاه پرسپوليس بايد در مقابل هردوبازيكن غيرحرفه اي مثل ميثاق معمارزاده و سوشا مكاني كه هيچ خاصيتي براي پرسپوليس نداشتن بايسته و نزاره مخصوصا براي سوشا پول مفت بديم

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن