اکسید هد

شکوری: هر تعهدی لازم بوده را به فدراسیون داده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 705 ] - شنبه, 16 اسفند 1399

شکوری: هر تعهدی لازم بوده را به فدراسیون داده ایم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس می گوید هر تعهدی لازم بوده، مدیران این باشگاه به مسئولان فدراسیون برای صدور رضایتنامه جهت بازی کردن بازیکنان جدید این تیم داده شده است.... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شکوری: هر تعهدی لازم بوده را به فدراسیون داده ایم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس می گوید هر تعهدی لازم بوده، مدیران این باشگاه به مسئولان فدراسیون برای صدور رضایتنامه جهت بازی کردن بازیکنان جدید این تیم داده شده است....

ارتش سرخ دات كام :

سخنگوی باشگاه پرسپولیس می گوید هر تعهدی لازم بوده، مدیران این باشگاه به مسئولان فدراسیون برای صدور رضایتنامه جهت بازی کردن بازیکنان جدید این تیم داده شده است.

ابراهیم شکوری معاون و سخنگوی باشگاه پرسپولیس که امروز به فدراسیون مراجعه کرده بود، در مورد دلیل حضورش اینطور به خبرنگاران توضیح داد: در مورد پرونده های باشگاه پرسپولیس؛ پنجره های داخلی و خارجی که می گویند بسته است.

او ادامه داد: ما سعی کردیم پرونده بودیمیر را با تمام مشکلات و شرایط سخت اقتصادی حل کنیم. همچنین ITC مهدی ترابی را در کمترین زمان با همکاری فدراسیون قطر و دوستانمان در امور بین الملل انجام بدهیم. در حال حاضر چیزهایی که نیاز بوده را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داده ایم و دیگر تصمیم گیری با فدراسیون فوتبال است که بازیکنان جدید ما بازی کنند یا نه.

او در ادامه اضافه کرد: موضع گیری بعدی ما بماند بعد از تصمیم فدراسیون. ما هر تعهدی که لازم بوده را به فدراسیون داده ایم. منتظر تصمیم گیری فدراسیون فوتبال هستیم.

ابراهیم شکوری در پاسخ به سوالات خبرنگاران که از او در مورد مغانلو پرسیدند، بیان کرد: دیگر  این مسائل بماند برای بعد از تصمیم فدراسیون.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن