اکسید هد

این است قدرت تیم حکومتی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2030 ] - یکشنبه, 17 اسفند 1399

این است قدرت تیم حکومتی!

باشگاه پرسپولیس به در و دیوار زد تا آی تی سی مهدی ترابی را بعد از باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه و اعلام فیفا در این خصوص بگیرد و او را به بازی آبادان بر... 4 out of 5 based on 5 ratings.
این است قدرت تیم حکومتی!

باشگاه پرسپولیس به در و دیوار زد تا آی تی سی مهدی ترابی را بعد از باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه و اعلام فیفا در این خصوص بگیرد و او را به بازی آبادان بر...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس به در و دیوار زد تا آی تی سی مهدی ترابی را بعد از باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه و اعلام فیفا در این خصوص بگیرد و او را به بازی آبادان برساند اما بدهی به بازیکنان داخلی سابق باشگاه و مشخصاً سوشا مکانی باعث شد یحیی در دومین بازی از نیم فصل دوم هم نتواند از تنها خرید خود استفاده کند.

عصر روز جمعه یحیی گل محمدی اعلام کرد می تواند از مهدی ترابی استفاده کند چون آی تی سی این بازیکن از قطر رسیده اما همان شب زمزمه هایی در این خصوص پیچید که پرسپولیس امکان استفاده از ستاره تازه به خدمت گرفته اش را ندارد، چراکه این باشگاه به بازیکنان داخلی بدهکار است و حالا از زمان لیگ پنجره نقل وانتقالاتی این باشگاه را بسته است.

از صبح دیروز شایعات زیادی در این خصوص شنیده شد و حتی آرش شکرریز وکیل سوشا مکانی در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد در صورت بازی کردن مهدی ترابی، پرسپولیس 3 بر صفر بازنده خواهد شد.

از قضا این مشکل برای صنعت نفت آبادان هم وجود داشت و این باشگاه که رحیم زهیوی و امید خالدی دو بازیکن سابق فولاد را خریده بود به خاطر پنجره بسته اش نمی دانست که می تواند از این خریدهای جدیدش استفاده کند یا نه. در اتفاقی بی سابقه پنجره صنعت هم با حکم سوشا مکانی علیه این باشگاه بسته شده بود اما صنعت نفتی ها پول سوشا را دادند و پنجره باز شد و پرسپولیس این کار را نکرد.

ساعاتی مانده به بازی شایعه شد شاید شخص عزیزی خادم در این خصوص دخالت کند و سازمان لیگ به باشگاه های بدهکار سه هفته مهلت بدهد تا بدهی های شان به بازیکنان و مربیان داخلی را هم پرداخت کنند و بتوانند از خرید های شان استفاده کنند اما چنین اتفاقی رخ نداد.

پرسپولیس که بین هواداران افراطی برخی تیم های رقبا به تیم حکومتی معروف شده با وجود پرداختی حدوداً 15میلیاردی به ماریو بودیمیر نتوانست بدهی 795میلیون تومانی سوشا مکانی را پرداخت کند و اینطوری بود که حدود 4 ساعت مانده به بازی جواد خلیفه سلطان ناظر بازی اعلام کرد کارت بازی ترابی به دستش نرسیده. این وضعیت برای دو خرید فولاد هم تا آن لحظه وجود داشت اما در نهایت خالدی و زهیوی مقابل پرسپولیس بازی کردند اما ترابی از لیست پرسپولیس خط خورد و روی سکوها رفت تا پرسپولیسی ها کلافه و عصبانی شوند.

دیروز خبرگزاری فارس در این خصوص نوشت: «نکته قابل تأمل این است زمانی که مدیران پرسپولیس در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مشغول رایزنی برای دریافت مجوز بازی ترابی بودند، مدیران فدراسیون به آنها اعلام کردند برای دریافت کارت بازی بازیکنان جدید این تیم باید حدود 30 پرونده این باشگاه تعیین تکلیف و رضایت طلبکاران جلب شود تا سرخپوشان بتوانند از ترابی و سایر بازیکنانی که احتمال دارد در روزهای آینده به این تیم بپیوندند استفاده کنند.

تمام این پرونده ها مربوط به دوران مدیریت مسئولان سابق باشگاه پرسپولیس است و عمر تعدادی از آنها به سال های 85 و 86 باز می گردد. در واقع باشگاه پرسپولیس برای دریافت کارت بازی نفرات جدید خود باید مبلغی حدود 3 و نیم تا 4میلیارد تومان پرداخت کنند.

مدیران این باشگاه حتی حاضر بودند برای دریافت کارت بازی ترابی تعهدهای لازم را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارائه کنند اما این اتفاق هم رخ نداد.»

پرسپولیس دو امتیاز حساس را در آبادان از دست داد و در حالی که ترابی می توانست مشکلات این تیم را در خط حمله کم کند یا فرشته نجات آنها باشد نتوانست از ستاره خودش استفاده کند تا فضای مجازی پر شود از عصبانیت و پرخاشگری هوادارانی که سوشا، سازمان لیگ و فدراسیون را هدف گرفته بودند؛ هوادارانی که می گویند برای چند شاکی داخلی حکم بستن پنجره صادر کرده اید که برای این دو تیم در یک پرونده چنین کردید؟ آیا تیم های دیگر شاکی ندارند؟ آیا برای آنها هم چنین حکمی صادر شده؟ شما متوجه این تبعیض فدراسیون بهاروند نشدید آقای عزیزی خادم؟

اعتراض هایی که گفته شد شاید باعث تجمع عده ای از هواداران معترض پرسپولیس مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال شود اما به هر حال همه چیز محدود شد به ابراز ناراحتی در فضای مجازی.

در عین حال پیش بینی می شد این اتفاق با واکنش کادر فنی و مسئولان باشگاه پرسپولیس همراه شود هر چند دیروز یحیی گل محمدی در نشست خبری حرفی در این خصوص نزد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن