اکسید هد

پنجعلی: خیلی ها در آبادان برای بُرد مشکل دارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 354 ] - یکشنبه, 17 اسفند 1399

پنجعلی: خیلی ها در آبادان برای بُرد مشکل دارند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وضعیت صنعت نفت در لیگ برتر خیلی خوب است؛ خیلی تیم ها در آبادان برای بُرد به مشکل می خورند. محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس در گف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پنجعلی: خیلی ها در آبادان برای بُرد مشکل دارند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وضعیت صنعت نفت در لیگ برتر خیلی خوب است؛ خیلی تیم ها در آبادان برای بُرد به مشکل می خورند. محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس در گف...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وضعیت صنعت نفت در لیگ برتر خیلی خوب است؛ خیلی تیم ها در آبادان برای بُرد به مشکل می خورند.

محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگو یی در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: تیم خیلی خوب بازی کرد و همیشه که نمی شود بازی را بُرد. به این توجه داشته باشید که صنعت نفت میزبان بود و وضعیت حریف در لیگ برتر خیلی خوب است. خیلی تیم ها در آبادان برای بُرد به مشکل می خورند و گیر می کنند.

وی ادامه داد: پرسپولیس امروز گل نزد، چون فضا ها بسته بود و واقعا نمی شد گلزنی کرد. البته بستن فضا با دفاعی بازی کردن خیلی متفاوت است. در مجموع حامد لک خیلی خوب بازی کرد. کنعانی زادگان رفته رفته به شرایط قبل از مصدومیتش نزدیک می شود و نورالهی هم خیلی دونده ظاهر شد. سکو نشینی مهدی ترابی هم اشکالی ندارد؛ حالا این بازی شرایط نبود، ا ن شاالله از بازی بعد اضافه می شود.

پنجعلی در پاسخ به اینکه آیا بعد از پیروز های اقتصادی با این تساوی پرسپولیس به دوران اُفت باز می گردد، عنوان کرد: به نظرم تیم اُفت نمی کند. مهم نیست شما یک بر صفر پیروز می شوید یا پنج بر صفر، مهم این است که جام قهرمانی را بالای سر ببرید. در جریان لیگ هر بازی شرایط خودش را دارد و شما وقتی با نتیجه یک بر صفر برنده بازی باشید نشانگر این است که تمرکز دفاعی تیم تان خوب بوده است. برد اقتصادی یک اصطلاح است، مهم این است که در پایان سال چه کسی جام را بالای سر می برد.
 
بازیکن سال های دور پرسپولیس درباره عملکرد یحیی گل محمدی تاکید کرد: نه تنها من بلکه نود درصد از پیشکسوتان پرسپولیس گل محمدی را باهوش و خوب می دانند. روزمه خوبی هم دارد و این شرایط تیمش هم، کار خوب او را نشان می دهد. سرمربی که با آن شرایط سخت، تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا بُرد، قطعا سرمربی خوب و موفقی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن