اکسید هد

عربشاهی: نبود آقایی در بازی احساس می شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 241 ] - یکشنبه, 17 اسفند 1399

عربشاهی: نبود آقایی در بازی احساس می شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی این تیم برابر تیم صنعت نفت آبادان توضیحاتی را بیان کرد. ضیا عربشاهی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی درباره... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عربشاهی: نبود آقایی در بازی احساس می شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی این تیم برابر تیم صنعت نفت آبادان توضیحاتی را بیان کرد. ضیا عربشاهی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی درباره...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی این تیم برابر تیم صنعت نفت آبادان توضیحاتی را بیان کرد.

ضیا عربشاهی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی درباره تساوی این تیم برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: تیم صنعت نفت آبادان  آمده بود تا امتیاز کامل را به حریف خود ندهد و  در درجه اول یک امتیاز در این بازی برای این تیم آبادانی مهم بود. خط میانی 2 تیم در دقایق 70، 80 بازی اشتباهاتی داشتند و ضربات بی هدف رد و بدل می شدند. در مجموع بازی با کیفیتی شاهد نبودیم و  تساوی در این بازی عادلانه بود.

او ادامه داد: تیم پرسپولیس در بازی رفت توانسته بود تیم صنعت نفت آبادان را یک بر هیچ ببرد. صنعت نفت آبادان فوتبال را خوب بازی می کند، این تیم بازیکنی به نام ریکانی دارد که تا کنون 7 گل زده است و یک بازیکن گلزن محسوب می شود.  او بازیکن تکنیکی و قدرت بدنی اش عالی است. خالقی فر هم جزء بازیکنان خوب صنعت نفت آبادان است.

عربشاهی بیان کرد: تیم صنعت نفت آبادان خط دفاع محکم و خط هافبک قدرتمندی در اختیار دارد. تیم پرسپولیس برای کسب 3 امتیاز روانه مسابقه شد تا از کورس قهرمانی دور نشود. زمانی که بازی شروع شد، صنعت نفت آبادان از جلو عمل پرسینگ را انجام می داد و اجازه نمی داد تا پرسپولیس از خط دفاع خود بازی را شروع کند. در مجموع  بازی قدرتی و سنگینی  را در نیمه اول شاهد بودیم و توپ در میانه زمین مسابقه رد و بدل می شد، اما خطر آن چنانی روی دروازه ها نبود.  بازی درگیرانه را در میانه زمین مسابقه شاهد بودیم و 2 تیم اجازه فکر کردن را به یکدیگر نمی دادند.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس امروز یک تعویض داشت و با سیستم خطی2 -4-4 بازی می کرد. حسینی، کنعانی زادگان، شیری و شجاعی  در خط دفاع و سرلک و نوراللهی به عنوان هافبک های دفاعی و و نعمتی و پهلوان به عنوان وینگر های چپ و راست و امیری و عالیشاه در خط حمله بازی می کردند.

او افزود: نوراللهی به خط حمله در نیمه اول  اضافه نمی شد و در کنار سرلک بود. سرخپوشان احتیاط را در پیش گرفته بودند. سعید آقایی در این بازی حضور نداشت؛ شجاعی جایگزین این بازیکن و کمبود آقایی در این بازی احساس شد، چون به خوبی به خط حمله اضافه می شود.

او بیان کرد: نیمه دوم بازی خیلی بهتر از نیمه اول برگزار شد. کادر فنی تیم پرسپولیس دست به تغییر تاکتیک خود زد و نوراللهی را یک مقدار آزادتر گذاشت. او  به عنوان یک مهاجم دوم به خط حمله اضافه شد و این بازیکن  اجازه پیدا کرد که در حملات تیم شرکت کند. سرخپوشان در نیمه دوم روان تر بازی کردند و یک مقدار فشار بیشتری به تیم صنعت نفت آبادان آوردند. درست است این بازی گل نداشت، اما فوتبال قشنگی را شاهد بودیم.

او خاطر نشان کرد: تیم پرسپولیس می توانست این بازی را پیروز شود، اما تیم صنعت نفت آبادان اجازه نمی داد تا سرخپوشان از روند تیمی و تاکتیکی خود به نحو احسن استفاده کنند و همین موضوع باعث شد که  پرسپولیس نتواند خطر آن چنانی روی دروازه حریف آبادانی خود داشته باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن