اکسید هد

حسینی: من هم از فدراسیون و چند باشگاه طلب دارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1169 ] - یکشنبه, 17 اسفند 1399

حسینی: من هم از فدراسیون و چند باشگاه طلب دارم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید قانونی خوب است که برای همه باشگاه ها اجرا شود. سید جلال حسینی در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان اظ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حسینی: من هم از فدراسیون و چند باشگاه طلب دارم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید قانونی خوب است که برای همه باشگاه ها اجرا شود. سید جلال حسینی در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان اظ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید قانونی خوب است که برای همه باشگاه ها اجرا شود.

سید جلال حسینی در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: همه بازی ها سخت است اما خوشحالیم با انجام چند بازی به صدر جدول رسیدیم و الان هم با وجود تساوی برابر صنعت نفت باز هم در صدر جدول هستیم. صنعت نفت تیم ریشه دار و پر قدرتی است که از بازیکنان خوبی بهره می برد. شرایط زمین و البته باد هم کار ما را سخت کرده بود.

او افزود: بعد از فینال لیگ قهرمان آسیا، تا به حال هیچ استراحتی نداشته ایم و این موضوع کار ما را سخت کرده است. با کمبود بازیکن فشار به کل تیم وارد می شود. برخی بازیکنان بیش از اندازه بازی می کنند که این کار را سخت کرده است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس هم چنین گفت: وقتی کمبود بازیکن داریم در پست مهاجم وحید امیری و عالیشاه بازی می کنند که پست غیر تخصصی آن هاست. این موضوع واقعا کار را سخت کرده است. در پست های دیگر هم همین شرایط وجود داشت. کمال کامیابی نیا 5 یا 6 بازی در پست غیر تخصصی خود یعنی دفاع بازی کرد. همه بردها را می بینند و کسی توجه نمی کند که بازیکنان فشار زیادی را تحمل می کنند. امیدوارم که هرچه زودتر بازیکنان جدید به ما اضافه بشوند.

او در ادامه درباره حکم کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال هم گفت: این که بازیکنان به دنبال مطالبات خود باشند یک بحث است، اما خودم از چند باشگاه طلبکارم آیا جرات می کنند طلبم را از آن ها بگیرند؟ من از فدراسیون طلب دارم، جرات دارند پولم را از فدراسیون بگیرند؟ متاسفانه این کارهایی است که در قبال پرسپولیس انجام می دهند. قانون خوب قانونی است که برای همه اجرا شود. امیدوارم این قانون برای همه اجرا شود.

حسینی در ادامه درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس هم گفت: آن قدر بدهی و مشکلات در باشگاه وجود دارد که مدیران در حال پیگیری این موارد هستند. امیدوارم این مشکلات حل شود و بعد مطالبات بازیکنان هم پرداخت شود. الان فشار روی باشگاه زیاد است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن