اکسید هد

شکوری: اینطور نیست هرکس حکم گرفت پولش را بگیرد

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1283 ] - یکشنبه, 17 اسفند 1399

شکوری: اینطور نیست هرکس حکم گرفت پولش را بگیرد

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: از فدراسیون تشکر می کنیم که سختگیری کردند تا بدهی ها را پرداخت کنیم و پنجره باز شود، امیدواریم این سخت گیری را درمورد بقیه تیم ها ه... 5 out of 5 based on 6 ratings.
شکوری: اینطور نیست هرکس حکم گرفت پولش را بگیرد

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: از فدراسیون تشکر می کنیم که سختگیری کردند تا بدهی ها را پرداخت کنیم و پنجره باز شود، امیدواریم این سخت گیری را درمورد بقیه تیم ها ه...

ارتش سرخ دات كام :

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: از فدراسیون تشکر می کنیم که سختگیری کردند تا بدهی ها را پرداخت کنیم و پنجره باز شود، امیدواریم این سخت گیری را درمورد بقیه تیم ها هم داشته باشند.

ابراهیم شکوری در نشست خبری اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته هوادران با پیام های پرمهرشان به خصوص دربحث پنجره بسته و همچنین با کمپین هایی که برگزار کردند، انرژی زیادی به ما دادند. خوشحالیم در این باشگاه کار می کنیم. از فدراسیون تشکر می کنیم که سختگیری کردند تا بدهی ها را پرداخت کنیم و پنجره باز شود. امیدواریم این سخت گیری را درمورد بقیه تیم ها هم داشته باشند.

وی افزود: شروع کار با پرسپولیس بود. خدا راشکر پنجره باشگاه پرسپولیس باز شد. قرارداد مهدی ترابی امروز ثبت شد. فردا ان شاالله پس از دریافت ITC مغانلو، قراردادش ثبت می شود. خودش خیلی با ما همکاری کرد. با اینکه تحت قرار داد سانتاکلارا بود خودش و مدیر برنامه هایش با ما خیلی همکاری کردند. چون قراردادش با باشگاه پرتغالی بلندمدت بود، قراردادش با ما قرضی است و تا پایان این فصل در پرسپولیس توپ می زند. امیدواریم آنقدر افتخار آفرینی کند که قید حضور در سانتاکلارا را بزند و دائمی در کنار ما باشد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درمورد پرداخت مطالبات سوشا مکانی و شایان مصلح عنوان کرد: طلب ها از سال 85 انباشته شده است. اگر بخواهیم طلبی را پرداخت کنیم از سال 85 شروع می کنیم و جلو می آییم. اینطور نیست که هرکس الان حکم گرفت همان لحظه پولش را دریافت کند.

وی افزود: ازبازیکنانی که با ما همکاری کردند مانند کفشگری، نورمحمدی و فرزاد حاتمی تشکر می کنیم و همچنین بقیه بازیکنانی که خیلی وقت است حکم دارند و پولشان باقی مانده است. سعی کردیم تسویه کنیم. به سازمان لیگ تعهدی دادیم که ظرف چندماه آینده با حصول مطالباتمان بقیه بازیکنانمان را تسویه کنیم.

شکوری ادامه داد: هواداران و فدراسیون این را درک می کنند که نه تنها پرسپولیس بلکه همه تیم های ما شرایط بسیار سختی دارند. متاسفانه حتی یک ریال هم از تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی که در تمام دنیا درآمد اصلی باشگاه ها است دریافتی نداشتیم.

وی افزود: از جمشید نورشرق تشکر می کنیم که با اینکه در این دو روز خیلی تحت فشار بود، اما با یک روند قانونی این کار را انجام داد. امیدوارم این مسیر و سختگیری که فدراسیون با پرسپولیس آغاز کرد، ادامه داشته باشد. سعی می کنیم در این فرصت با بقیه طلبکاران که حقشان است تسویه کنیم و بدهی دیگری نداشته باشیم.

سخنگوی پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به اینکه 24 نفر را به عنوان طلبکار در لیست کمیته وضعیت داشتیم سعی کردیم تقریبا با یک سوم آن ها به شکل قطعی تسویه کنیم. از نفراتی مثل آرفی و کفشگری که کل پولشان را هم نگرفتند و با ما کنار آمدند باید تشکر کنیم. با نفراتی مانند نورمحمدی و بابک حتمی هم مذاکره کردیم. بعضی از دوستان هم با ما کنار نیامدند. ان شاالله بقیه دوستان هم در زمان مناسب و با کمک هوادران مطالباتشان را دریافت می کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • جمشید آذرکیا
  جمشید آذرکیا :
  امیواریم سرنجام به خیری داشته باشیم
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  کتبا باهاشون توافق کنید فردا تو آسیا مشکل ایجاد نشه..میتونید باهاشون مذاکره کنید و چک مدت دار بدید.چند بازیکن نخاله توشونه این سوشا و حاتمی کار دست تیم ندن.البته شهرخودرو هم هست.
 • Hamid Pakii
  Hamid Pakii :
  درود به شرفتون.دمتون گرم آقای شکوری آقای سمیعی.امیدوارم رییس جعلی فدراسیون فوتبال باعث ناداوری وتصمیمات پراز اشتباه داخل زمین نشه.تووی تاریخ لیگ هرزمان پرسپولیس برنده کشمکش بافدراسیون شده رو توی زمین مسابقه با درست کردن حاشیه یا ناداوری تلافی میکنه.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن