اکسید هد

سمیعی: بدون حمایت هواداران در نقل و انتقالات تماشاگر می شدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1001 ] - دوشنبه, 18 اسفند 1399

سمیعی: بدون حمایت هواداران در نقل و انتقالات تماشاگر می شدیم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: بدون حمایت هواداران، شاید هرگز پرونده شکایت های خارجی و داخلی حل نمی شد و پشت پنجره های بسته، تلاش سایر باشگاه ها در بازار نقل و انتقال... 5 out of 5 based on 5 ratings.
سمیعی: بدون حمایت هواداران در نقل و انتقالات تماشاگر می شدیم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: بدون حمایت هواداران، شاید هرگز پرونده شکایت های خارجی و داخلی حل نمی شد و پشت پنجره های بسته، تلاش سایر باشگاه ها در بازار نقل و انتقال...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل پرسپولیس گفت: بدون حمایت هواداران، شاید هرگز پرونده شکایت های خارجی و داخلی حل نمی شد و پشت پنجره های بسته، تلاش سایر باشگاه ها در بازار نقل و انتقالات را به نظاره می نشستیم.

مدیریت باشگاه با انتشار پیامی، از حمایت همه جانبه هواداران پرسپولیس تقدیر و تشکر کرد.

جعفر سمیعی در پیام خود نوشت: درود بر وجود گرانبهای شما طرفداران که در تمام روزهای حضورم در جمع سرخپوشان، حتی یک روز از حمایت پرسپولیس دست نکشیدید. به وجودتان افتخار می کنیم. انرژی شما بود که پرسپولیس را به فینال رساند و در لیگ برتر، صدرنشین کرد.

این انرژی، مثل رودی خروشان می تواند هر سدی بر سر راه تیم و باشگاه را بشکند. همدلی و اتحادی که با وجود شما پیرامون پرسپولیس شکل گرفته، مثال زدنی است و می تواند نقشه راه و الگویی کامل در هواداری یک باشگاه برای فوتبال این مملکت باشد. درود بر شما که عشق و هیجان را به کالبد پرسپولیس می دمید. ما در این مدت تلاش کردیم آرامش را به پرسپولیس بیاوریم و این آرامش را حفظ کنیم تا ذره ای از حمایت شما هدر نرود.

انرژی مطلقی که در این میان ایجاد شد، سرخ ترین تیم آسیا را به تلاش برای موفقیت های بیشتر کشاند. اگر این حمایت ها نبود، شاید هرگز پرونده شکایت های خارجی و داخلی حل نمی شد و امروز پشت پنجره های بسته، تلاش سایر باشگاه ها در بازار نقل و انتقالات را به نظاره می نشستیم. شما قوه محرکی بودید تا تیم در زمین بجنگد و ما براى حل مشکلات در دفتر باشگاه. البته این مبارزه همچنان ادامه دارد؛ پس در کنار هم برای افتخارات بیشتر می کوشیم. رمز موفقیت مان را فراموش نکنید؛ حتی یک لحظه حمایت از پرسپولیس قطع نمی شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن