اکسید هد

سیدجلال در کرمان استراحت می کند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 986 ] - سه شنبه, 19 اسفند 1399

سیدجلال در کرمان استراحت می کند؟

سیدجلال حسینی اخیراً همانگونه که خیلی خوب گل می زند و نقشی فراتر از نقش اصلی اش بازی می کند در مصاحبه هایش هم حرف هایی به میان می آورد که قبل تر از او یا نمی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سیدجلال در کرمان استراحت می کند؟

سیدجلال حسینی اخیراً همانگونه که خیلی خوب گل می زند و نقشی فراتر از نقش اصلی اش بازی می کند در مصاحبه هایش هم حرف هایی به میان می آورد که قبل تر از او یا نمی ...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی اخیراً همانگونه که خیلی خوب گل می زند و نقشی فراتر از نقش اصلی اش بازی می کند در مصاحبه هایش هم حرف هایی به میان می آورد که قبل تر از او یا نمی شنیدیم یا به این وضوح گفته نمی شد.
کاپیتان پرسپولیس روز یکشنبه مصاحبه کوتاهی با ایسنا داشت و صراحتاً به این نکته اشاره کرد که برخی بازیکنان بیش از اندازه بازی می کنند و فشار زیادی به آنها وارد می شود.

سیدجلال یکی از آنهایی است که در این فصل فشار زیادی به او وارد شده چراکه پرسپولیس مدافع میانی کم داشته و حالا با این مصاحبه به صورت غیرمستقیم از کادر فنی تقاضای استراحت دارد.

سیدجلال که حالا وارد 40سالگی شده از حیث حضور در ترکیب پرسپولیس جزو سه نفر اول است و طبیعتاً نمی تواند این فشار را تحمل کند. او معمولاً در تعامل با کادر فنی و در شرایطی که تیم وضعیت مناسبی داشته باشد در برخی مسابقات بیرون می نشیند تا از این فشار خلاص شود. از این جهت تصور می شود او در بازی جمعه پیش رو در کرمان و مقابل تیم دسته دومی مس نوین بازی نکند.

در واقع با توجه به بازگشت کنعانی زادگان، درخشش کمال و آمادگی محمد انصاری در هفته های اخیر سیدجلال انتظار دارد کادر فنی از این بازیکنان در بازی حذفی استفاده کند و به او استراحت بدهد.

پیش از این و در فصول گذشته مربیانی مثل برانکو در بازی های مراحل ابتدایی جام حذفی معمولاً با ترکیبی متشکل از نصف بازیکنان اصلی و نصف نفرات ذخیره به مصاف تیم های لیگ یکی و لیگ دویی می رفتند و به نظر می رسد یحیی هم چنین رویه ای را در پیش بگیرد.

یکی دیگر از بازیکنانی که طی ماه های اخیر همواره در ترکیب اصلی بوده احمد نوراللهی است؛ بازیکنی که همواره در ترکیب اصلی است و خیلی هم سخت تعویض می شود یا بهتر است بگوییم اصلاً تعویض نمی شود.

وحید امیری و سیامک نعمتی هم جزو بازیکنانی هستند که در بازی های لیگ همواره در ترکیب اصلی بوده اند و در زمره چهار پنج بازیکن برتر تیم به لحاظ حضور در ترکیب قرار می گیرند. از این جهت بعید نیست این دو نفر هم در کرمان استراحت کنند بخصوص اینکه امیری طی دو سه بازی اخیر افت کرده و نیاز به استراحت در او دیده می شود و نعمتی هم نمایش های پرنوسانی ارائه داده و شاید لازم باشد با نیمکت نشینی انگیزه بیشتری برای بازی با نفت مسجدسلیمان پیدا کند.

البته طبیعتاً مس نوین را با وجود دسته دومی بودنش نمی شود دست کم گرفت و یحیی که جام حذفی فصل قبل را در نیمه نهایی از دست داده نمی خواهد در همین گام اول اسیر ویژگی مهم و خطرناک جام حذفی یعنی شگفت زدگی شود.

یحیی احتمالاً به چند بازیکن اصلی اش استراحت خواهد داد اما بعید است کل تیمش را تغییر دهد یا کاملاً جوان کند. از این جهت شاید با بیرون نشاندن نفراتی مثل سیدجلال، نوراللهی، امیری و نعمتی به جای آنها از نفراتی مثل انصاری، کامیابی نیا، ترابی و شجاعی استفاده کند.

در واقع احتمالاً 40درصد ترکیب پرسپولیس در این بازی تغییر خواهد کرد اما به گونه ای نخواهد شد که زور تیم یکدفعه به شکل قابل توجهی کم شود و در مصاف با حریفی ناشناخته به مشکل بخورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    به نظر من هم پرسپولیس باید توی این بازی به سیدجلال استراحت بده و از زوج انصاری کنعانی استفاده کنه. در خط حمله هم باید مهدیخانی، عبدی و ترابی بازی کنند.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن