اکسید هد

حیدری: شیطنت ها باعث بسته شدن پنجره باشگاه شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 392 ] - سه شنبه, 19 اسفند 1399
حیدری: شیطنت ها باعث بسته شدن پنجره باشگاه شد

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که سرخپوشان امسال هم شانس مسلم قهرمانی هستند و سپاهان فقط می تواند تعقیب کننده خوبی باشند. سپهر حیدری در گفت وگویی ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که سرخپوشان امسال هم شانس مسلم قهرمانی هستند و سپاهان فقط می تواند تعقیب کننده خوبی باشند.

سپهر حیدری در گفت وگویی در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل صنعت نفت در آبادان اظهار داشت: طبیعی بود که پرسپولیس بازی سختی داشته باشد و در این بازی دیدیم که شاگردان پورموسوی خیلی خوب تیم گل محمدی را آنالیز کردند و تمام راه های نفوذ این تیم را بستند.

وی ادامه داد: صنعت نفت در نیم فصل اول نتایج خیلی خوبی گرفت، حتی صدر جدول را هم آنها تجربه کردند و تا 2 هفته مانده به نیم فصل جزو 3 تیم اول بودند، اما به خاطر مشکلات مالی چند بازی نتیجه نگرفتند. با این شرایط خیلی با قدرت جلوی پرسپولیس بازی کردند و شاگردان گل محمدی هم چند موقعیت گلزنی داشتند که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

مدافع پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه تساوی سرخپوشان در آبادان فشردگی صدر جدول را بیشتر کرد، گفت: پرسپولیس همچنان در صدر جدول قرار دارد و نباید نگران از  رفتن امتیاز در آبادان باشیم. سپاهان هم ابن هفته بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشت. این تیم بعد از آمدن محرم نویدکیا فوتبال تهاجمی و رو به جلو بازی می کند و رقیب خوبی برای رقابت با پرسپولیس است؛ البته آنها فقط می توانند تعقیب کننده خوبی باشند چون بدون شک امسال هم پرسپولیس شانس مسلم قهرمانی است.

حیدری با بیان اینکه قدرت تهاجمی پرسپولیس با اضافه شدن ترابی، آل کثیر و مغانلو چند برابر می شود، عنوان کرد: نوع بازی پرسپولیس مبتنی بر کارهای ترکیبی است و با آمدن ترابی شکل بازی سرخپوشان بهتر خواهد شد. قطعا با پایان محرومیت آل کثیر و هماهنگی مغانلو با تیم مشکل گلزنی پرسپولیس هم حل می شود.

وی  با انتقاد از افرادی که باعث بسته شدن پنجره پرسپولیس شده اند، خاطرنشان کرد: تمام کسانی که از پرسپولیس طلبی دارند حقشان است که پولشان را بگیرند اما در این میان افرادی هستند که با شیطنت باعث بروز مشکلات عدیده ای از جمله بستن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس می شوند. فدراسیون و هر ارگان دیگری که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را بست باید به این نکته توجه کند که هر بار که این اتفاق بیفتد ممکن است دریچه قلب یک هوادار عاشق بسته شود.

حیدری یادآور شد: مدیران حال حاضر پرسپولیس در سکوت کارشان  انجام می دهند  و به مرور پرونده های  خارجی و داخلی باشگاه بسته شدند. بدهی هایی که الان وجود دارد برای دیروز و امروز نیست و از سال های گذشته به جا مانده است، پس زمان بود که از راه دیگری این مشکل حل شود که هم بدهی ها پرداخت شود و هم پنجره باشگاه بسته نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن