اکسید هد

خلیلی: پرسپولیس با مدیریت فعلی به ساحل آرامش می رسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 453 ] - سه شنبه, 19 اسفند 1399

خلیلی: پرسپولیس با مدیریت فعلی به ساحل آرامش می رسد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در شرایط فعلی و با اتفاقاتی که رخ داده باید به مدیریت باشگاه پرسپولیس دست مریزاد بگوییم؛ این مدیریت می تواند پرسپولیس را به ساحل ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خلیلی: پرسپولیس با مدیریت فعلی به ساحل آرامش می رسد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در شرایط فعلی و با اتفاقاتی که رخ داده باید به مدیریت باشگاه پرسپولیس دست مریزاد بگوییم؛ این مدیریت می تواند پرسپولیس را به ساحل ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در شرایط فعلی و با اتفاقاتی که رخ داده باید به مدیریت باشگاه پرسپولیس دست مریزاد بگوییم؛ این مدیریت می تواند پرسپولیس را به ساحل آرامش برساند.

محسن خلیلی در گفت وگویی، درباره جذب شهریار مغانلو توسط باشگاه پرسپولیس و اوضاع و احوال خط حمله این تیم اظهار داشت: مغانلو خرید بسیار خوبی بود. با توجه به که مهدی ترابی هم به پرسپولیس برگشته و محرومیت عیسی آل کثیر هم تمام می شود، باید گفت اوضاع خط حمله بسیار خوب شد.

وی ادامه داد: غیر از این سه بازیکن، مهدی عبدی، مهدی مهدیخانی و وحید امیری هم می توانند به خط حمله کمک کنند که این فوق العاده است. فکر می کنم بعد از چند ماه سختی و مشکلی که پرسپولیس در خط حمله داشت حالا همه چیز به آرامش رسیده است. وقتی تیم مثل پرسپولیس از لحاظ هجومی مشکلی نداشته باشد می تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت این باشگاه گفت: به نظر من باید به مدیریت باشگاه پرسپولیس دست مریزاد گفت. جعفر سمیعی مدیرعامل، ابراهیم شکوری قائم مقام و مجید صدری رییس هیات مدیره در این مدت زحمات زیادی کشیدند و تمام کمبودهای مدیریتی باشگاه را در چند سال گذشته جبران کردند. این نشان می دهد که اگر مدیریت درست بالای سر پرسپولیس باشد و تیم دغدغه نداشته باشد می تواند راحت تر نتیجه بگیرد.

خلیلی خاطرنشان کرد: ترکیب مدیریت فعلی ترکیبی از مدیریت فوتبالی و غیر فوتبالی است و این نشان می دهد که برای باشگاهی مثل پرسپولیس چنین ترکیبی جواب می دهد. از یک طرف یک مدیر فوتبالی با سواد از طرفی دیگر یک مدیر غیرفوتبالی اما کاربلد که ریزه کاری های مدیریت را به خوبی بلد است، می توانند پرسپولیس را به ساحل آرامش برسانند.

وی همچنین درباره شرایط فعلی فنی پرسپولیس خاطرنشان کرد: شرایط فنی خوب است. در همین بازی با صنعت نفت و با آن زمین خراب و مشکلاتی که وجود داشت پرسپولیس خوب بازی کرد. این یعنی شرایط از نظر فنی خوب است و یحیی گلمحمدی کارش را خوب انجام می دهد. به نظر من فقط باید از سمت هواداران و رسانه ها به پرسپولیس آرامش تزریق شود تا تیم موفق شود.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان عنوان کرد: این تیم پتانسیل کسب دو جام را در این فصل دارد و فقط باید در آرامش باشد. این آرامش هم فقط از طرف هواداران می تواند تامین شود و نباید بی خود و بی جهت روی تیم و باشگاه فشار اضافی وارد شود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن