اکسید هد

نورمحمدی: وضعیت خط حمله پرسپولیس عالی شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 598 ] - چهارشنبه, 20 اسفند 1399

نورمحمدی: وضعیت خط حمله پرسپولیس عالی شد

کاپیتان اسبق پرسپولیس وضعیت حال حاضر خط حمله این تیم را عالی توصیف کرد. علیرضا نورمحمدی در گفت وگویی، در خصوص جذب شهریار مغانلو و مهدی ترابی توسط باشگاه پرسپو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نورمحمدی: وضعیت خط حمله پرسپولیس عالی شد

کاپیتان اسبق پرسپولیس وضعیت حال حاضر خط حمله این تیم را عالی توصیف کرد. علیرضا نورمحمدی در گفت وگویی، در خصوص جذب شهریار مغانلو و مهدی ترابی توسط باشگاه پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :
کاپیتان اسبق پرسپولیس وضعیت حال حاضر خط حمله این تیم را عالی توصیف کرد.

علیرضا نورمحمدی در گفت وگویی، در خصوص جذب شهریار مغانلو و مهدی ترابی توسط باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با آمدن ترابی و مغانلو وضعیت خط حمله پرسپولیس عالی شد. ترابی که قبلا اینجا بوده و مغانلو هم یک گلزن باکیفیت است به این ها آل کثیر را هم اضافه کنید تا ببینیم وضعیت خط حمله پرسپولیس چقدر خوب است.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش در خط دفاع پرسپولیس هم نیاز به تقویت وجود دارد یا خیر؟ عنوان کرد: سیدجلال و کنعانی در بهترین فرم خود هستند اما تیمی که بخواهد در 3 جام بازی کند باید احتمال محرومیت و مصدومیت را هم در نظر بگیرد. هرچند کمال هم در قلب خط دفاعی عالی بود اما به نظرم حداقل یک مدافع وسط دیگر می خواهیم.

کاپیتان سابق پرسپولیس ادامه داد: نباید یادمان برود که محمد انصاری را هم داریم. انصاری در دفاع وسط یک بازیکن فوق العاده است که می تواند خیلی زیاد به پرسپولیس کمک کند.

نورمحمدی درباره مسائل و مشکلاتی که در خصوص پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس پیش آمده تاکید کرد: من از پرسپولیس طلبکار هستم اما اصلا در جریان این نبودم که نام من هم در فهرستی است که به خاطر آن پنجره پرسپولیس بسته شده بود. دو هفته قبل با شکوری صحبت کردم و قرار شد که یک روز به باشگاه برویم و با هم توافق کنیم. الان هم گفتند تا پایان لیگ با ما تسویه می کنند و من هیچ مسئله ای ندارم.

وی در خصوص حواشی که سوشا مکانی در چند روز گذشته علیه پرسپولیس به وجود آورد عنوان کرد: در جریان ماجرای سوشا نیستیم و نمی توانیم او را قضاوت کنیم. شاید در این چند سال خیلی اذیت شده و به او بی احترامی کردند که او هم این حرف ها را زده، وگرنه همه می دانند که سوشا بچه خوبی است. ما از جزئیات خبر نداریم و نمی توانیم قضاوت کنیم؛ پس بهتر است نظری در این خصوص ندهم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن