اکسید هد

پایان قراردادهای ترکمانچای

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1821 ] - چهارشنبه, 20 اسفند 1399

پایان قراردادهای ترکمانچای

باشگاه پرسپولیس تا این جای نقل وانتقالات زمستانی توانسته مهدی ترابی و شهریار مغانلو را از تیم های العربی قطر و سانتاکلارای پرتغال جذب کند. همچنین به احتمال فر... 5 out of 5 based on 6 ratings.
پایان قراردادهای ترکمانچای

باشگاه پرسپولیس تا این جای نقل وانتقالات زمستانی توانسته مهدی ترابی و شهریار مغانلو را از تیم های العربی قطر و سانتاکلارای پرتغال جذب کند. همچنین به احتمال فر...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس تا این جای نقل وانتقالات زمستانی توانسته مهدی ترابی و شهریار مغانلو را از تیم های العربی قطر و سانتاکلارای پرتغال جذب کند. همچنین به احتمال فراوان فرشاد فرجی هم ظرف 2،3 روز آینده رسما پرسپولیسی می شود تا نقل وانتقالات رمستانی پرسپولیس به بهترین نحوه ممکن پیش برود. همچنین تا امروز امیر روستایی و سعید حسین پور به صورت قرضی تا پایان فصل به تیم های پیکان و ماشین سازی تبریز رفته اند.

نکته جالب در مورد خریدهای زمستانی پرسپولیس این است که همه بازیکنان در شرایطی پرسپولیسی شدند که با باشگاه های خود قرارداد داشتند اما توانستند رضایت نامه بگیرند و پرسپولیسی شوند.  این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس از نظر مالی اصلا وضعیت خوبی ندارد و عملا نمی تواند برای رضایت نامه هیچ بازیکنی پول بدهد اما با یک شیوه جالب تا اینجای کار موفق بوده.

مدیران باشگاه پرسپولیس به تمام بازیکنانی که مدنظر باشگاه بودند اعلام کردند در شرایطی می توانند با آن ها قرارداد امضا کنند که خودشان بتوانند رضایت نامه بگیرند یا مبلغ رضایت نامه را پرداخت کنند. مساله ای که در مورد ترابی، مغانلو و حتی فرجی رعایت شد.

مورد دیگر، رفتار صحیح و حرفه ای باشگاه در مورد بازیکنانی بود که به صورت قرضی از پرسپولیس جدا شدند که این رفتار و شروطی که باشگاه گذاشت هم بسیار حرفه ای بود که به آن می پردازیم.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا جزئیات این مسایل را در این گزارش برای شما هواداران پرسپولیس بازگو کنیم تا ببینید باشگاه در چه شرایطی توانست نقل وانتقالات خوبی در زمستان داشته باشد.

*پرسپولیس برای ترابی ریال بابت رضایت نامه پرداخت نکرد
مهدی ترابی اولین بازیکنی بود که در نیم فصل (چند هفته قبل از نیم فصل) به پرسپولیس پیوست. ترابی در شرایطی به پرسپولیس بازگشت که باشگاه پرسپولیس هیچ هزینه ای برای رضایت نامه او پرداخت نکرد. این در شرایطی است که همان ابتدا یکی، 2 ایجنت اعلام کردند باشگاه پرسپولیس بری جذب ترابس باید حد اقل 200 هزار دلار پول رضایت نامه بدهد اما این اتفاق رخ نداد. ترابی خودش با مسوولان باشگاه العربی برای گرفتن رضایت نامه به توافق رسید و باشگاه پرسپولیس فقط به خود این بازیکن بابت قراردادش پول داد.

*هیچ بند جدایی در قرارداد ترابی نیست
ترابی در شرایطی با پرسپولیس قرارداد جدید بست که طبق اعلام مسوولان باشگاه، هیچ بند جدایی در قرارداد او وجود ندارد. هرچند گقته می شود ترابی با شرط گرفتن مطالباتش و البته جدا شدن در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی پرسپولیسی شده اما هیچ کدام از طرفین این مساله را تایید نکردند.

*50 هزار دلار رضایت نامه مغانلو از کجا تامین شد؟
شهریار مغانلو هم ابتدا برای پرسپولیسی شدن شروط عجیبی داشت و باشگاه سانتاکلارا هم پول زیادی برای صدود رضایت نامه موقت و 6 ماهه او می خواست اما همه چیز ناگهان تغییر کرد. رفتار باشگاه و هواداران پرسپولیس با مغانلو و زیر بار شروط عجیب و قیمت نجومی او نرفتن باعث شد تا خود مغانلو برای یک نیم فصل یک میلیارد و 500 میلیون پول بگیرد و باشگاه سانتاکلارا هم 50 هزار دلار بابت رضایت نامه بخواهد. ناگفته نماند این 50 هزار دلار نه از طرف باشگاه و نه از طرف مغانلو پرداخت نشد بلکه یکی از هواداران متمول پرسپولیس که در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس زندگی میکند این پول را پرداخت کرد تا مغاملو پرسپولیسی شود.

*تمدید قرارداد شهریار سخت ولی شدنی است
پس از پایان فصل جاری شهریار مغانلو باید به سانتاکلارا برگردد اما اگر بنا باشد قراردادش با پرسپولیس دائمی شود یا این که یک سال دیگر قرضی بماند آن وقت باشگاه پرسپولیس باید بتواند باشگاه اسنتاکلارا را برای گرفتن رضایت نامه راصی کند. کاری سخت اما شدنی. این در شرایطی است که مغانلو بتواند در این نیم فصل در پرسپولیس بدرخشد.

*راهکار جالب فرجی برای گرفتن رضایت نامه
فرشاد فرجی، مدافع مدنظر پرسپولیس که در تیم شهرخودرو فعالیت میکند هم برای گرفتن رضایت نامه و پرسپولیسی شدن راهکار جالبی داشته. مدیران باشگاه شهرخودرو اعلام کرده بودند که فقط در صورت گرفتن 2 میلیارد تومان نقد حاضرند رضایت نامه فرجی را صادر کنند. به همین دلیل گفته می شود فرجی خانه خود را فروخته تا بتواند این مبلغ را جور کند و با در درست داشتن رضایت نامه به پرسپولیس بپیوندد.

*شرط حرفه ای باشگاه برای جدایی قرضی جوانان
نکته جالب در نقل وانتقالات پرسپولیس شرط و رفتار حرفه ای باشگاه با بازیکنانی است که به صورت قرضی می خواهند جدا شوند. باشگاه پرسپولیس برای تمام تیم هایی که بازیکنان جوان پرسپولیس را به صورت قرضی می خواهند شرط کرده که این بازیکنان در بیش از 50 درصد بازی های آن تیم باید به زمین بروند وگرنه باشگاه مدنظر باید مبلغ زیادی را پرداخت کند. برای مثال حسین پور در 8 بازی ماشین سازی در نیم فصل دوم بازی نکند این باشگاه هم باید در پایان فصل او را برگرداند و هم 200 میلیون تومان به خاطر عدم حضور حسین پور در نیمی از بازی های ماشین سازی، به پرسپولیس پرداخت کند. همچنین این شرط برای امیر روستایی که به پیکان رفت و دیگر بازیکنان جوان پرسپولیس هم صدق می کند.

*نمره خوب مدیران باشگاه در نقل وانتقالات
مساله حائز اهمیت این است که تا همین جای کار مدیران پرسپولیس نمره خوبی در نقل وانتقالات گرفتند. جذب تمام بازیکنان مدنظر پرسپولیس در پنجره زمستانی با کمترین هزینه، باز کردن پنجره بین المللی و داخلی پرسپولیس، پرداخت آرام آرم بدهی ها، توافق با خیلی از طلبکاران، رفتار درست و حرفه ای با بازیکنان مورد نیاز و مازاد و … تمام کارهای درستی بود که مدیریت تا این جا جواب داده و می توان به مدیران باشگاه در شرایط فعلی نمره قبولی داد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن