اکسید هد

آمار می گوید پرسپولیس قهرمان است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 972 ] - پنجشنبه, 21 اسفند 1399

آمار می گوید پرسپولیس قهرمان است!

بازی های لیگ برتر در حالی هفته هفدهم خود را پشت سر گذاشت که در پایان این هفته از این پیکارها، تیم ها با رقابت بالا و تنگاتنگی روبروی هم قرار می گیرند و علاوه ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
آمار می گوید پرسپولیس قهرمان است!

بازی های لیگ برتر در حالی هفته هفدهم خود را پشت سر گذاشت که در پایان این هفته از این پیکارها، تیم ها با رقابت بالا و تنگاتنگی روبروی هم قرار می گیرند و علاوه ...

ارتش سرخ دات كام :

بازی های لیگ برتر در حالی هفته هفدهم خود را پشت سر گذاشت که در پایان این هفته از این پیکارها، تیم ها با رقابت بالا و تنگاتنگی روبروی هم قرار می گیرند و علاوه بر فاصله امتیازی اندک بین تیم ها، از نظر آمار گل های زده و خورده نیز رقابت جالبی را بین تمام تیم های لیگ شاهد هستیم.

پرسپولیس در شرایطی در پایان هفته هفدهم در رده اول قرار دارد که با توجه به تساوی این تیم در آبادان در روز پیروزی سپاهان در اراک، شاگردان محرم نویدکیا با تفاضل گل در رده دوم قرار دارند، این اتفاق در حالی رخ داده است که تعداد گل های خورده پرسپولیس باعث شده این تیم تفاضلی بهتر از سپاهان داشته باشد و در ادامه رقابت سخت تر و داغ تری را با حریف اصفهانی اش پیگیری کند.

این در حالی است که در تاریخ و ادوار گذشته لیگ برتر معمولا ساختار دفاعی خوب تیم ها در پایان فصل به کمک تیم ها آمده و باعث موفقیت آنها شده است، آماری که مرور آن جالب توجه است.

*فصل 91-90
در لیگ یازدهم و در پایان رقابت های هفته هفدهم، سپاهانی ها 27 گل دریافت کرده بودند. این در شرایطی بود که استقلالی ها با به ثمر رساندن 58 گل بهترین خط حمله لیگ را به خود اختصاص دادند اما در نهایت زردپوشان اصفهانی توانستند در پایان فصل قهرمانی را از آن خود کنند و جام را بالای سر ببرند.

*فصل 92-91
در فصل بعدی که لیگ دوازدهم بود، جریان لیگ یازدهم به صورت برعکس رقم خورد. در این فصل از لیگ برتر آبی پوشان استقلال در حالی در پایان فصل جام قهرمانی را از آن خود کردند که در پایان هفته هفدهم این تیم تنها 18 گل خورده را در آمار خود داشت. این در شرایطی بود که سپاهانی ها با وجود اینکه 60 گل زده را در کارنامه خود داشتند در پایان فصل جام را به استقلالی ها تحویل دادند.

*فصل 93-92
در لیگ سیزدهم شاهد رقم خوردن شرایطی استثنایی در این زمینه بودیم. در این فصل پرسپولیس در همین زمان (پایان هفته هفدهم) تنها 15 گل خورده را در کارنامه خود می دید و ملوانی ها 40 گل زده را در کارنامه داشتند اما در نهایت فولادی ها گوی سبقت را از دیگر رقبا ربودند و به قهرمانی رسیدند.

*فصل 94-93
در لیگ چهاردهم هم شرایط تقریبا مشابه با لیگ سیزدهم بود در این فصل فولادی ها در پایان هفته هفدهم 24 گل خورده را داشتند و تراکتوری ها 58 گل زده را به ثبت رسانده بودند که در پایان فصل این سپاهانی ها بودند که عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

*فصل 95-94
در دوره پانزدهم لیگ برتر که با قهرمانی استقلال خوزستان به پایان رسید، آبی های جنوبی در پایان هفته هفدهم تنها 14 گل خورده بودند و پرسپولیس 50 گل زده را در کارنامه داشت که در پایان فصل تفاضل گل به داد استقلالی های خوزستانی رسید و این تیم با تفاضل گل جام را از دست پرسپولیس ربود.

*فصل 96-95
در لیگ شانزدهم در پایان هفته هفدهم تمام آمار به سود شاگردان برانکو بود. در این دوره از لیگ، پرسپولیس به ترتیب با 14 گل خورده و 46 گل زده در نهایت از رقبای خود در کورس قهرمانی پیشی گرفت و جام را مال خود کرد.

*فصل 97-96
لیگ هفدهم با شرایط خوب ساختار دفاعی پرسپولیس به سرانجام رسید و پسران برانکو در این فصل در پایان 17 بازی خود 15 گل را دریافت کرده بودند و 48 گل زده را در کارنامه داشتند تا این آمار ویژه در نهایت منجر به دبل قهرمانی برای پرسپولیس برانکو شود.

*فصل 98-97
در لیگ هجدهم هم مثل دوره چهاردهم شاهد اتفاق جالبی بودیم. در این دوره از لیگ برتر و در پایان هفته هفدهم در حالی که استقلال 13 گل خورده را در کارنامه داشت و سپاهان 46 گل زده را برای خود به ثبت رسانده بود، باز هم پرسپولیس قهرمان شد تا هت تریک این تیم با برانکو تکمیل شود.

*فصل 99-98
در لیگ نوزدهم که بار دیگر جام قهرمانی به قرمزهای پایتخت نشین رسید، پرسپولیسی ها 17 گل خورده را در کارنامه خود به ثبت رساندند. این در حالی بود که استقلال با 55 گل زده هفته هفدهم را به پایان رسانده بود که در نهایت پرسپولیس با پوکر قهرمانی موفق شد در پایان فصل جام را مال خود کند.

*فصل 1400-99
در لیگ بیستم و در پایان هفته هفدهم، پرسپولیس 8 گل خورده در آمار تعداد گل های خورده اش به ثبت رسانده و سپاهان با 32 گل زده در زمینه گل های زده از حریفان پیشی گرفته است. با این آمار باید منتظر ماند و دید این بار هم تارخ تکرار می شود و پرسپولیس طبق آمار می تواند قهرمانی در لیگ برتر را از آن خود کند یا خیر.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن