اکسید هد

عسگری: گل پرسپولیس به اشتباه آفساید اعلام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1088 ] - جمعه, 22 اسفند 1399

عسگری: گل پرسپولیس به اشتباه آفساید اعلام شد

یک کارشناس داوری معتقد است تیم داوری به اشتباه گل پرسپولیس را مردود اعلام کرده است. حسین عسگری در گفت وگویی، درباره داوری دیدار پرسپولیس و مس نوین کرمان اظهار... 4 out of 5 based on 5 ratings.
عسگری: گل پرسپولیس به اشتباه آفساید اعلام شد

یک کارشناس داوری معتقد است تیم داوری به اشتباه گل پرسپولیس را مردود اعلام کرده است. حسین عسگری در گفت وگویی، درباره داوری دیدار پرسپولیس و مس نوین کرمان اظهار...

ارتش سرخ دات كام :

یک کارشناس داوری معتقد است تیم داوری به اشتباه گل پرسپولیس را مردود اعلام کرده است.

حسین عسگری در گفت وگویی، درباره داوری دیدار پرسپولیس و مس نوین کرمان اظهار کرد: داور از نظر تشخیص خطاها در مجموع خوب بود و دوندگی خوبی داشت و در جای گیری ها هم خیلی خوب عمل کرد و در اکثر صحنه ها مسلط بود و ناهماهنگی هم با کمک هایش نداشت. اشکالی که در این باز وجود داشت رنگ پیراهن دروازبان بود.

او ادامه داد: رنگ پیراهن دروازبان مس با رنگ پیراهن داوران یکی بود و این خوب نیست. ناظر بازی و نماینده مسابقه در جلسه پیش بازی باید به این مساله رسیدگی می کردند و به اطلاع داور می رساندند اما به هر حال این مساله خوب نیست.

این کارشناس داوری اضافه کرد: در دقیقه 53 شوت بازیکن مس نوین به صورت کامیابی نیا خورد و داور بلافاصله بازی را قطع کرد که این بازیکن مداوا شود. توپ در حالی که داشت به اوت می رفت داور بازی را متوقف کرد و می بایست برای شروع مجدد بازی از همان نقطه دراپ بال انجام شود اما داور عجله و اشتباه کرد و توپ با پرتاب اوت به جریان افتاد.

او با بیان این که در صحنه ای در دقیقه 80 هند شهریار مغانلو گرفته شد، گفت: این صحنه هند نبود و مغانلو فقط روی توپ افتاد. قانون جدید می گوید اگر توپی آگاهانه به دست بازیکن نمی خورد و بلافاصله حمله خطرناک ایجاد می شود باید هند گرفته شود. در این صحنه حمله ای اتفاق نیفتاد و عمدی نداشت. کمک داور اول و کمک داور دوم باید کمک می کردند. کمیته داوران متاسفانه داورهایی را انتخاب می کند که هنوز به تجربه چنین بازی نرسیدند.

عسگری  اضافه کرد: در دقیقه 41 هم به اشتباه آفساید بازیکن پرسپولیس را گرفت که این توپ منجر به گل شد. دو بازیکن در منطقه حمله پرسپولیس بودند. عبدی در آفساید بود اما عالیشا در آفساید نبود و قانون می گوید داوران باید صبر کنند تا ببینند کدام بازیکن صاحب توپ می شود. در این صحنه عالیشا صاحب توپ شد که در آفساید نبود و به نظرم گل سالم بود.

او در پایان گفت: یک اشکال کلی هم وجود داشت و آن هم تصویربرداری ضعیف این مسابقه بود. باید در صحنه های مهم داوری تصاویر بهتری نمایش داده شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن