اکسید هد

عالی در حد عالیشاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1175 ] - یکشنبه, 24 اسفند 1399

عالی در حد عالیشاه

بازی با مس نوین در جام حذفی، قرار بود زمان رونمایی از خریدهای جدید پرسپولیس مثل ترابی و مغانلو باشد. ترابی عملکرد خوبی داشت و مغانلو در دقایقی که به میدان رفت... 5 out of 5 based on 5 ratings.
عالی در حد عالیشاه

بازی با مس نوین در جام حذفی، قرار بود زمان رونمایی از خریدهای جدید پرسپولیس مثل ترابی و مغانلو باشد. ترابی عملکرد خوبی داشت و مغانلو در دقایقی که به میدان رفت...

ارتش سرخ دات كام :

 بازی با مس نوین در جام حذفی، قرار بود زمان رونمایی از خریدهای جدید پرسپولیس مثل ترابی و مغانلو باشد. ترابی عملکرد خوبی داشت و مغانلو در دقایقی که به میدان رفت یک موقعیت مناسب گلزنی به دست آورد. همچنین عبدی و مهدی خانی بعد از مدت ها نیمکت نشینی، در ترکیب اصلی به میدان بروند و توانایی های شان را اثبات کنند. پروژه ای که با نمایش ضعیف آن ها به بن بست خورد. با وجود همه این تغییرات اما، باز هم دروازه حریف را یک چهره قدیمی برای پرسپولیس باز کرد. امید عالیشاه که ستاره پرسپولیس در هفته های اخیر بوده است.

پرسپولیس این فصل را با مهدی عبدی در خط حمله آغاز کرد. آرمان رمضانی در یک مسابقه جانشین او شد، سپس پرسپولیس با نوراللهی در خط حمله به میدان رفت و دوباره عبدی به ترکیب برگشت. هیچ کدام از این سناریوها نتوانست پرسپولیس را به موفقیت برساند. تا زمانی که گل محمدی عالیشاه را به خط حمله فرستاد و او ستاره روزهای سخت تیمش شد. عالیشاه از زمانی که در پست جدیدش به میدان رفته، عملکرد خوبی داشته و یکی از بهترین های پرسپولیس بوده است. او در بازی با تراکتورسازی به عنوان یار جانشین در خط حمله، عملکرد خوبی داشت و از بازی با مس رفسنجان، توانسته مهره ثابت گل محمدی باشد. پرسپولیس با حضور ثابت عالیشاه در این پست 5 بازی را برده و فقط یک مسابقه مساوی کرده است. خود او هم در 4 بازی از این 6 بازی، گل زده یا گل ساخته تا نقش پررنگی در موفقیت تیمش ایفا کند. عالیشاه مقابل مس رفسنجان و پیکان پاس تک گل پرسپولیس را داد، مقابل گل گهر گل زد و امروز هم در جام حذفی، دو بار دروازه مس نوین را باز کرد.

این اولین باری نیست که عالیشاه در چنین مواقعی، به داد پرسپولیس می رسد. لیگ پانزدهم، پرسپولیس شروع خوبی نداشت اما تغییر پست عالیشاه و رفتن او به سمت راست خط هافبک، دست این تیم در موقعیت سازی را بازتر کرد. پرسپولیس نایب قهرمان شد و عالیشاه عنوان آقای پاس گل لیگ را به دست آورد. لیگ شانزدهم با ورود امیری، عالیشاه به نیمکت و سپس به تراکتورسازی رفت. لیگ هجدهم و زمان پنجره های بسته، به ترکیب اصلی برگشت و نیم فصل، باز هم بهترین گل ساز لیگ بود. پس از خرید ترابی و رفیعی، دوباره نیمکت نشین شد. این فصل هم عالیشاه زمانی که پرسپولیس به مشکل خورده وارد ترکیب اصلی شده و در پستی متفاوت درخشیده است. با بازگشت ترابی و استفاده از مغانلو و آل کثیر، احتمالاً عالیشاه نیم فصل دوم نیمکت نشین خواهد شد. تا روزی که دوباره اوضاع بحرانی شود و برای نجات به بازیکنی سریع و همیشه در دسترس نیاز باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن