اکسید هد

گل محمدی: امسال فراز و نشیب های سختی را پشت سر گذاشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 843 ] - دوشنبه, 25 اسفند 1399

گل محمدی: امسال فراز و نشیب های سختی را پشت سر گذاشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتفاقاتی برای تیم افتاد و فراز و نشیب های سختی را پشت سر گذاشتیم. یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس ضمن بیان این مطل... 5 out of 5 based on 4 ratings.
گل محمدی: امسال فراز و نشیب های سختی را پشت سر گذاشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتفاقاتی برای تیم افتاد و فراز و نشیب های سختی را پشت سر گذاشتیم. یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس ضمن بیان این مطل...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتفاقاتی برای تیم افتاد و فراز و نشیب های سختی را پشت سر گذاشتیم.

یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خدا را شکر با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد و نتایجی که گرفته شد، سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و هنوز یک بازی هم با نفت مسجدسلیمان در پیش داریم تا کار امسال مان با خیر و خوشی تمام شود.

وی در ادامه افزود: سال سختی برای همه ما بود و با توجه به مشکلاتی که از شروع فصل وجود داشت، هم به خاطر کرونا، جدا شدن بازیکنان و تغییرات و مشکلات مالی که داشتیم، همه اتفاقاتی که افتاد فراز و نشیب های سختی را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر توانستیم به یک ثبات خوبی برسیم و از لحاظ فنی شرایط خوبی را پشت سر بگذاریم که جا دارد از همه بازیکنان تشکر کنم، به خاطر اینکه بیشترین سختی را آنها تحمل کردند و انتظارات هواداران و رسانه ها را خوب مدیریت کردند.

گل محمدی درباره شرایط پرسپولیس در فصل نقل وانتقالات تصریح کرد: ما مهدی ترابی و شهریار مغانلو را جذب کردیم و فرشاد فرجی را هم در حال صحبت کردن با باشگاهش هستیم. اگر مشکلات برطرف شود او را هم به خدمت می گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اعتراض بازیکنان این تیم به خاطر عدم دریافت مطالبات شان خاطرنشان کرد: مشکلات مالی باشگاه خیلی زیاد است. آنهم به خاطر شکایت های فراوانی که در این فصل داشتیم و سال بعد هم این مشکلات وجود دارد و هنوز کاملاً برطرف نشده است. یکسری فشارها را به این صورت باشگاه تحمل می کند و از طرف دیگر هم مشکلات مالی بازیکنان هست که باید به این موضوع هم توجه شود. این مسائل باید به یک صورتی مدیریت شود. بازیکنان در حال تلاش هستند و انتظار این است که قدر تلاش و زحمت شان را باشگاه بداند و اگر قولی داده می شود حتماً عملی شود. ما خودمان می دانیم که مشکلات زیاد است که عمدتاً مالی هم است و هر تصمیمی که از سوی بازیکنان و کادر فنی گرفته می شود در جهت به آرامش رسیدن تیم است، باشگاه هم باید برای حل مشکلات یک مقدار بیشتر تلاش کند.

گل محمدی در پاسخ به این سؤال که محمد دانشگر به منزل او آمده است یا خیر، گفت: به خانه من آمده است؟! این صحبت ها در فصل نقل وانتقالات است و یک بازیکن که از باشگاهش جدا می شود گمانه زنی می شود. واقعاً این اتفاق نیفتاده است و من هیچ صحبتی با دانشگر نداشته ام و هیچ تصمیمی هم برای جذب او نداریم.

وی در مورد شایعه جدایی برخی از بازیکنان مثل انصاری و مهدی خانی و اینکه بازیکن دیگری هم از پرسپولیس جدا خواهد شد، تصریح کرد: نفراتی که تا الان از جمع ما جدا شدند، همه به صورت قرضی به تیمی دیگر رفتند و با پرسپولیس قرارداد دارند. آنها با میل و رغبت خودشان رفتند و هیچ مشکلی از این بابت نبوده است. اکثر این نفرات هم جوان بودند. طبیعی است که یک تیمی که بازیکن جوان زیادی دارد، آنها را به تیم های دیگر قرضی بدهد تا تجربه کسب کنند. درباره جدایی انصاری و مهدی خانی هم من اطلاع ندارم و امروز صبح این موضوع را شنیدم. من باید با آنها صحبت کنم. اینکه قبل از صحبت با من رفته اند با باشگاه صحبت کردند، برایم عجیب است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «عیسی آل کثیر پس از پایان محرومیتش آماده حضور در تمرینات است؟»، گفت: عیسی آل کثیر از 13 فروردین به جمع ما اضافه می شود. او فعلاً تمرینات انفرادی انجام می دهد. ما خودمان تمرینش نمی دهیم، ولی در جای خوبی تمرین می کند.

ندادن فرصت میزبانی به تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی و باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از سوی AFC سوژه پرسش دیگر خبرنگاران از گل محمدی بود که وی در این مورد گفت: کرونا مشکلات فوتبال ما را به خوبی خوب عیان و بیان کرد. کرونا نشان داد که ما چقدر از لحاظ امکانات فقیر هستیم و برای انجام یک تورنمنت بین المللی شرایط لازم را نداریم. نباید اینقدر به این در و آن در بزنیم و ندادن فرصت میزبانی را به گردن AFC بیاندازیم. باید به خودمان نگاه کنیم و بیشتر کار کنیم. باید امکانات بیشتری را در اختیار تیم ملی و باشگاه های مان قرار دهیم. ما خودمان برای تمرین مشکل داریم و بعضاً زمین برای تمرین نداریم.

وی ادامه داد: ما برای برگزاری مسابقات بین المللی باید زمین مناسب در اختیار تیم ها بگذاریم و حتی برای داوران زمین اختصاصی در نظر بگیریم. متأسفانه از لحاظ امکانات خیلی ضعیف هستیم و نباید این انتظار را داشته باشیم که به ما میزبانی بدهند. ما از لحاظ مبادلات مالی و امکانات هتل و ... مشکل داریم. متأسفانه برخی شهرها که تیم در لیگ برتر دارند، هتل ندارد و باید به مسافرخانه برویم. باید توقعات مان در حد امکانات خودمان باشد و به جای اینکه درباره افرادی که از بیرون تصمیم می گیرند صحبت کنیم به خودمان و شرایط مان نگاه کنیم. ما کار نکردیم و امکاناتی در اختیار تیم ملی و باشگاه ها قرار ندادیم و از لحاظ سخت افزاری زیرخط فقر هستیم. باشگاه های پرسپولیس و استقلال زمین تمرین ندارند و اینکه انتظار میزبانی داشته باشیم دور از واقعیت است.

وی در پاسخ به این سؤال که «برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان برنامه ریزی داشته اید؟»، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی از چه لحاظ داشته باشیم؟ ما در لیگ هستیم و قبل از شروع مسابقات باید دو بازی در لیگ انجام دهیم و نمی توانیم اردویی برگزار کنیم. احتمالاً 20 فروردین به هند می رویم و پنج روز بعد از آن هم نخستین بازی مان را باید برگزار کنیم. چند روز زودتر می رویم تا به شرایط آب و هوایی عادت کنیم.

گل محمدی در واکنش به این موضوع که پرسپولیس در کنار نتیجه بازی های خوبی هم به نمایش گذاشته است، تصریح کرد: من به شخصه همیشه به بازیکنان می گویم که سعی کنند یک بازی فنی و تماشاگرپسند انجام دهند و نتیجه هم به دنبال آن می آید. خدا را شکر بازیکنان در این یک سال و یک ماهی که در پرسپولیس هستم با تمام وجود کار کردند و تمام خواسته های ما را خوب عمل کردند و باید از کیفیت خوب بچه ها تشکر کنم. آنها در شرایط سخت خوب عمل کردند و تیم به یک جایگاه خوب رسید. باید از آنها تشکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که اگر انصاری برای جدایی رضایت نامه بخواهد موافقت می کند، گفت: باید با او صحبت کنم. هیچ پیش زمینه ذهنی در مورد جدایی انصاری ندارم. مثل اینکه او دیروز به باشگاه رفته است، ولی من این انتظار را داشتم که ابتدا با من صحبت کند. تا الان هیچ صحبتی با انصاری نداشته ام.

وی درباره مهمترین هدفش با پرسپولیس در سال پیش رو خاطرنشان کرد: بحث لیگ، جام حذفی، سوپرجام و مسابقات لیگ قهرمانان است و دوست داریم در همه مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشیم. دوست داشتیم مسابقات در حضور تماشاگران برگزار می شد و نبود آنها به ما بیشتر لطمه زد، چون ما بیشترین طرفدار و حمایت را داشته ایم. البته حمایت مجازی آنها خیلی زیاد بوده است. از هواداران تشکر می کنم. اگر حمایت آنها نبود تیم به این جایگاهی که الان داریم نمی رسید. ما با تمام وجود تلاش می کنیم و از جان مان مایه می گذاریم تا در همه مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشیم.

گل محمدی در پایان در پاسخ به این سؤال که تاریخ برگزاری دیدار سوپرجام مشخص شده است، گفت: خیر، هیچ صحبتی در این مورد نشده است و تاریخی برای برگزاری این بازی اعلام نکرده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن