اکسید هد

مخالفت باشگاه و کادرفنی با جدایی انصاری

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2019 ] - دوشنبه, 25 اسفند 1399

مخالفت باشگاه و کادرفنی با جدایی انصاری

مدیریت باشگاه پرسپولیس طبق نظر کادرفنی تمایلی به جدایی محمد انصاری از این تیم ندارد. حضور محمد انصاری با لباس شخصی در محل تمرین امروز پرسپولیس مسائل مطرح شده ... 5 out of 5 based on 11 ratings.
مخالفت باشگاه و کادرفنی با جدایی انصاری

مدیریت باشگاه پرسپولیس طبق نظر کادرفنی تمایلی به جدایی محمد انصاری از این تیم ندارد. حضور محمد انصاری با لباس شخصی در محل تمرین امروز پرسپولیس مسائل مطرح شده ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیریت باشگاه پرسپولیس طبق نظر کادرفنی تمایلی به جدایی محمد انصاری از این تیم ندارد.

حضور محمد انصاری با لباس شخصی در محل تمرین امروز پرسپولیس مسائل مطرح شده درباره احتمال جدایی این بازیکن از جمع سرخ پوشان را قوت بخشیده است.

مدافع پرسپولیس که در این فصل و پس از رفع آسیب دیدگی اش فرصت چندانی برای بازی به دست نیاورده در صحبت هایی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته خواستار فسخ قرارداد خود با این تیم شده است.

این در شرایطی است که یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز تیمش با ابراز تعجب از رفتار انصاری اعلام کرد: صحبتی با انصاری نکردم  واگر با باشگاه صحبت کرده این مسأله برایم عجیب است. در مورد جدایی او پیش زمینه ذهنی ندارم اما امروز صبح متوجه شدم، مثل اینکه به باشگاه رفته است. انتظار داشتم اول با من صحبت کند. 

موضع سرمربی پرسپولیس در حال حاضر مخالفت با جدایی انصاری است و مدیران این باشگاه هم طبق نظر کادرفنی با از دست دادن این بازیکن مخالفت کرده اند. در این میان وی برای جدایی از جمع سرخ پوشان تنها یک راهکار دارد و آن هم فسخ قرارداد به شکل یک طرفه است.

ظاهرا قراردادی که در دوران مدیران قبلی با انصاری منعقد شده به وی این اجازه را می دهد دست به فسخ قرارداد زده و این تیم را ترک کند. در این وضعیت مدیران باشگاه پرسپولیس همچنان مخالف جدایی انصاری هستند و تنها راهی که برای جدایی وی باقی مانده فسخ یک طرفه است زیرا سرخ پوشان در شرایط فعلی به مدافع خود رضایت نامه نمی دهند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • جمشید آذرکیا
    جمشید آذرکیا :
    به امید حاج محمد که در اصرارتصمیم به خروج از لیست صرفه نظر کند و آقا یحیی هم از بازی درخشان حاج محمد بیشتر استفاده کند بازیهای محمد انصاری قبل از مصدومیت هنوز در یاد هوادار است . به امید هرچه بیشتر سربلندی پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن