اکسید هد

شکوری: قبول داریم نتایج تیم های پایه خوب نبوده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 595 ] - سه شنبه, 26 اسفند 1399

شکوری: قبول داریم نتایج تیم های پایه خوب نبوده است

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: قبول داریم نتایج تیم های پایه باشگاه خوب نبوده اما برای فصل سال جدید برنامه های کوتاه و بلندمدتی برای این تیم ها داریم. ابراهیم شکو... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شکوری: قبول داریم نتایج تیم های پایه خوب نبوده است

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: قبول داریم نتایج تیم های پایه باشگاه خوب نبوده اما برای فصل سال جدید برنامه های کوتاه و بلندمدتی برای این تیم ها داریم. ابراهیم شکو...

ارتش سرخ دات كام :

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: قبول داریم نتایج تیم های پایه باشگاه خوب نبوده اما برای فصل سال جدید برنامه های کوتاه و بلندمدتی برای این تیم ها داریم.

ابراهیم شکوری در گفت وگویی درباره عملکرد تیم های پایه پرسپولیس در طول این فصل اظهار داشت: تیم های پایه باشگاه از فروردین 99 تمرینات خود را شروع کرده و زمانی که وارد باشگاه پرسپولیس شدیم با بازیکنان و کادر فنی خود مشغول فعالیت بودند. در ابتدای حضورمان در باشگاه پرسپولیس امکان تغییر، تحول و برنامه ریزی خاصی برای این تیم ها نبود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مسائل را به پایان فصل موکول کنیم.

وی افزود: برای فصل جدید برنامه ریزی بلندمدت با اهداف خوبی برای تیم های پایه پرسپولیس داریم تا بتوانیم تیم های آکادمی را به محلی برای تولید بازیکن تبدیل کنیم. می خواهیم از طریق این تیم ها به تیم بزرگسال مان بازیکن تزریق کنیم.

معاون باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در سال 1400 برنامه های کوتاه و بلندمدتی برای تیم های پایه در نظر داریم تا آنها ازشرایط فعلی رها شوند. در سه بحث نتیجه گیری، استعدادیابی و پرورش استعداد می خواهیم خوب کار کنیم.

شکوری در مورد میزان رضایتش از تیم های پایه پرسپولیس در این فصل گفت: قبول داریم نتایج این تیم ها خوب و در شأن پرسپولیس نبوده اما  زمانی که مدیریت جدید وارد باشگاه شد این تیم ها هشت ماه بود کارشان را شروع کرده بودند. البته کم و کاستی هایی وجود دارد که سعی می کنیم برای سال آینده به شکلی کار کنیم تا تیم های پایه بتوانند پشتوانه بزرگسالان باشند.

وی درباره احتمال تغییر و تحول در کادر فنی و مدیریتی نیز توضیح داد: صددرصد این اتفاق رخ خواهد داد و حتماً در تیم های پایه تغییر و تحولاتی خواهیم داشت. البته در حال حاضر نفرات خوبی در این تیم ها کار می کنند اما به دنبال تغییراتی در آنها هستیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره میزان رضایت خود از عملکرد محمد پنجعلی به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه گفت: منتظر هستیم کل بازی ها تمام شود سپس ارزیابی کلی درباره عملکرد تیم های پایه داشته باشیم. امیدواریم اتفاق های خوبی بیفتد. البته محمد پنجعلی بزرگ همه ما است و به عنوان کسی که سال ها بازیکن و کاپیتان پرسپولیس بوده حفظ احترام وی بر ما واجب است. درباره عملکرد مجموعه تیم های پایه باید پس از پایان فصل تصمیم گیری کنیم.

شکوری درباره مخالفت باشگاه پرسپولیس با جدایی محمد انصاری توضیح داد: موضع ما مخالفت با این موضوع است و باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن