اکسید هد

جلسه هیئت مدیره برای تعیین سقف تمدید قراردادها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 727 ] - سه شنبه, 26 اسفند 1399

جلسه هیئت مدیره برای تعیین سقف تمدید قراردادها

قرار است جعفر سمیعی بعد از گرفتن پیشنهاد مالی بازیکنان به صورت کتبی در جلسه هیئت مدیره موضوع افزایش رقم قراردادها را مطرح کند. در پایان فصل جاری رقابت های لیگ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
جلسه هیئت مدیره برای تعیین سقف تمدید قراردادها

قرار است جعفر سمیعی بعد از گرفتن پیشنهاد مالی بازیکنان به صورت کتبی در جلسه هیئت مدیره موضوع افزایش رقم قراردادها را مطرح کند. در پایان فصل جاری رقابت های لیگ...

ارتش سرخ دات كام :

قرار است جعفر سمیعی بعد از گرفتن پیشنهاد مالی بازیکنان به صورت کتبی در جلسه هیئت مدیره موضوع افزایش رقم قراردادها را مطرح کند.

در پایان فصل جاری رقابت های لیگ قرارداد تعدادی از بازیکنان تیم پرسپولیس به پایان خواهد رسید و این احتمال وجود دارد که اگر باشگاه نتواند این بازیکنان را از نظر مالی تامین کند، آن ها برای دریافت مبالغ بالاتر راهی تیم های دیگر شوند.

اتفاقی که در ابتدای فصل رخ داد و بازیکنانی چون مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده و علی علیپور از پرسپولیس جدا شدند. حالا در شرایطی که هنوز تا پایان فصل راه زیادی باقی مانده نفراتی چون امید عالیشاه، احمد نوراللهی، وحید امیری و سیدجلال می توانند با پایان قراردادشان تصمیم به جدایی بگیرند. کما اینکه طی چند ساعت اخیر برخی رسانه ها از جدایی احتمالی احمد نوراللهی خبر داده اند.

در این ارتباط خبرهای دریافتی حاکی از آن است که جعفر سمیعی در گفت وگویی که این اواخر با برخی بازیکنان داشته به آن ها اعلام کرده رقم مورد نظر خود را به باشگاه اعلام کنند و قرار است جعفر سمیعی بعد از گرفتن پیشنهاد مالی بازیکنان به صورت کتبی در جلسه هیئت مدیره موصوع افزایش رقم قراردادها را مطرح کند. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس قرار است در آینده در مورد رقم قراردادها جلسه ای را برگزار کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن