اکسید هد

یحیی می خواهد با صدرنشینی به سال 1400 برود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 811 ] - چهارشنبه, 27 اسفند 1399

یحیی می خواهد با صدرنشینی به سال 1400 برود

پرسپولیس در حالی صدرنشین لیگ برتر است که سپاهان امسال شرایط خوبی دارد و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در بازی با نفت م... 5 out of 5 based on 4 ratings.
یحیی می خواهد با صدرنشینی به سال 1400 برود

پرسپولیس در حالی صدرنشین لیگ برتر است که سپاهان امسال شرایط خوبی دارد و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در بازی با نفت م...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در حالی صدرنشین لیگ برتر است که سپاهان امسال شرایط خوبی دارد و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

پرسپولیس در بازی با نفت مسجدسلیمان فقط و فقط به پیروزی و کسب هر سه امتیاز فکر می کند. شاگردان یحیی که در بازی رفت پنالتی خراب کردند و دو امتیاز از دست دادند حالا در تهران به چیزی جز پیروزی و صدرنشینی در پایان سال فکر نمی کنند آنها خوب می دانند که کوچکترین لغزشی مساوی است با از دست دادن صدر جدول که به هر حال خیلی برای آن زحمت کشیدند این آخرین دیدار است که پرسپولیس بدون عیسی آ ل کثیر به میدان می رود و مهاجمان این تیم باید خود را به گل محمدی اثبات کنند تا بعد از بازگشت عیسی هم شانس بازی داشته باشند.

 در ورزشگاه آزادی همه نگاه ها به مهدی ترابی وحید امیری و البته احمد نوراللهی است که امسال جور مهاجمان پرسپولیس را همراه با سیدجلال کشیده است روی کاغذ پرسپولیس نباید مشکلی برای کسب هر سه امتیاز و ادامه صدرنشینی در لیگ بیستم داشته باشد اما همین مسئله یحیی را نگران کرده  وچند بار به بازیکنان تذکر داده که حتماً حریف را کاملاً جدی بگیرند گل محمدی خوب می داند که بازیکنان پرسپولیس به خاطر دیر شدن پرداختهای  باشگاه دلخوریهای دارند او هنوز ماجرای استوری های مشترک بازیکنان را فراموش نکرده و خوب می داند که بازی آخر سال چه اهمیتی دارد .

در سال جدید بازی های پرسپولیس هم فشرده تر می شود و هم حساس تر. گل محمدی باید از تمام بازیکنان لیست خود بهره ببرد .او که مربی با تجربه ای است خوب می داند که ارزش سه امتیاز این قبیل بازی های به ظاهر ساده خانگی چقدر زیاد است و به همین دلیل تیمش را با تمام قوا به مصاف نفت مسجدسلیمان می فرستد تا سال 99 را با صدرنشینی  تمام کند. دو رقیب جدی پرسپولیس یعنی استقلال و سپاهان که تیم های پرمهره ای هستند ، درست مثل شاگردان یحیی به چیزی کمتر از قهرمانی رضایت نمی دهند و همین مساله باعث می شود پرسپولیس با تمام قوا به مصاف نفت مسجدسلیمان برود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن