اکسید هد

پیام نوروزی باشگاه پرسپولیس در آستانه شروع سال نو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1230 ] - شنبه, 30 اسفند 1399

پیام نوروزی باشگاه پرسپولیس در آستانه شروع سال نو

باشگاه پرسپولیس در آستانه آغاز سال پیام نوروزی داد. این باشگاه در پیامی حلول سال نو را تبریک گفت. در این پیام آمده است : سال 1400 با تمام امید و آرزوهایی که د... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پیام نوروزی باشگاه پرسپولیس در آستانه شروع سال نو

باشگاه پرسپولیس در آستانه آغاز سال پیام نوروزی داد. این باشگاه در پیامی حلول سال نو را تبریک گفت. در این پیام آمده است : سال 1400 با تمام امید و آرزوهایی که د...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس در آستانه آغاز سال پیام نوروزی داد.

این باشگاه در پیامی حلول سال نو را تبریک گفت.

در این پیام آمده است : سال 1400 با تمام امید و آرزوهایی که در دل ها، آینده ای بهتر و دنیایی زیباتر را ترسیم می کند، آغاز شده است.سالی که در آن ازخداوند متعال، تحول حال مان به بهترین حال را خواهیم خواست و برای حال بهتر دیگران تلاش خواهیم کرد. مسوولیتی که بر عهده تک تک ما خواهد بود. کاری که پرسپولیس، همواره به دنبال انجامش بوده است.سال 1399 با تمام فراز و نشیب هایش برای مردم، فوتبال و پرسپولیس ایران گذشت.سالی که برای محبوب ترین تیم ایرانیان با یک قهرمانی دیگر در لیگ ایران و غرب آسیا همراه بود.

در این پیام همچنین عنوان شد:پرسپولیس با تمام نامهربانی هایی که دید و بسیاری از آن ها هیچ گاه گفته نشد، سربلندی فوتبال ایران در سطح قاره و در میان رقبای تا بن دندان مسلح را رقم زد، هرچند حصول هدف اصلی، به دوره های بعدی موکول شد که هم اکنون در سایه حمایت هواداران و با عزم جدی در میان مدیران، مربیان، بازیکنان و کارکنان باشگاه برای آن خیز دوباره ای برداشته ایم.سالی را پشت سر گذاشتیم که به جهت شیوع کرونا، برای تمام مردم دنیا با زحمت و استرس بیشتری سپری شد و فوتبال فرصتی بود برای آسان تر کردن این احوال برای آن ها که تعقیب رقابت ها، مجالی برای فراموش کردن دشواری های شان بود.

در سالی که گذشت، پرسپولیس بار دیگر الهام بخش بود. نه فقط برای رقبایی که شاید بنا بر مصالح و ضروریاتی که دارند از گفتنش سر باز می زنند؛ بلکه برای تمام آن هایی که شاهد بودند در اوج مشکلات و دشواری ها نیز می توان به کارهای بزرگی دست زد و به واسطه آن مردمان را شاد و خرسند کرد.آخرین سال از دهه نود با اولین پوکر قهرمانی برای فوتبال ایران همراه بود. افتخار و رکوردی جدید، هدیه به فوتبال ایران از سوی سرخپوشان و اکنون عزم، جزم است تا اولین قهرمانی دهه جدید را تقدیم هواداران فهیم و متعصب خود نماید.

پرسپولیس همچنان خود را مهیای روزهای سخت می کند که به آن خو کرده است و در گذر زمان آموخته است که تنها باید دست روی زانوی خود بگذارد و نه دست روی دست.بر هواداران پرسپولیس پوشیده نیست که با بیش از 90 پرونده ای که در جریان است، بخش مدیریتی و ستادی باشگاه به چه حجم بزرگ و طاقت فرسایی از تعهدات مالی و مشکلات ریز و درشت روبرو است.

در این میان باید همواره قدردان صبوری و وفاداری اعضای تیم باشیم که سربلندی دیروز و امروزشان در محضر فوتبال و مردم، نتیجه و پاداش همین رویکرد است.سال 1399 با بعضی خاطرات بسیار تلخ نیز همراه بود. بیماری مهلکی، که از بسیاری، عزیزانی را گرفت. دریغ که فوتبال ایران و پرسپولیس هم عزیزانی را از دست داد.
مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز را ناباورانه از دست دادیم و رخت سیاه بر تن سرخ ها شد.
اکنون مانند همیشه، زندگی جریان دارد و ما را با آن ها که از میان ما رفتند و همه آن ها دل در گرو پرسپولیس دارند، عهدی است که از خداوند منان برای توفیق در آن، یاری و مدد می طلبیم.

باشگاه پرسپولیس حلول سال نو را به تمام ایرانیان به ویژه هواداران پرسپولیس، تبریک و تهنیت می گوید.امیدواریم سال رونق و موفقیت های جدید برای تمام هموطنان مان باشد و به میمنت تقارن با روزهای عزیز شعبانیه، سلامت مردمان و نجات بشریت از بیماری کرونا را شاهد باشیم.

همچنین برای فوتبال ایران آرزوی راهیابی به جام جهانی را داریم، آرزو و تلاش می کنیم تا نمایندگان فوتبال ایران طلسم را بشکنند و با عزمی ملی، جای خالی جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را در کلکسیون افتخارات فوتبال ایران پر کنند و پرسپولیس با پنجمین قهرمانی پیاپی، هواداران خود را به آنچه سزاوارش هستند، برسانند. باید تلاش کنیم تا سال 1400 با چهاردهمین قهرمانی سرخپوشان در لیگ های سراسری همراه شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن