اکسید هد

شکوری: هیچ مشکلی درباره جریمه آل کثیر نداریم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1715 ] - جمعه, 6 فروردین 1400

شکوری: هیچ مشکلی درباره جریمه آل کثیر نداریم

معاون پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاق های هند، باشگاه گدا باید مسائل بهداشتی و امنیتی را تضمین کند. ابراهیم شکوری در گفت و گویی، درباره اینکه با توجه به فروریخ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شکوری: هیچ مشکلی درباره جریمه آل کثیر نداریم

معاون پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاق های هند، باشگاه گدا باید مسائل بهداشتی و امنیتی را تضمین کند. ابراهیم شکوری در گفت و گویی، درباره اینکه با توجه به فروریخ...

ارتش سرخ دات كام :

معاون پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاق های هند، باشگاه گدا باید مسائل بهداشتی و امنیتی را تضمین کند.

ابراهیم شکوری در گفت و گویی، درباره اینکه با توجه به فروریختن سقف یک ورزشگاه کریکت در هند و مسائل کرونایی در این کشور، پرسپولیس چه تمهیداتی برای اعزام این تیم به گوا هند برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته است، اظهار داشت: قطعا به AFC نامه ای ارسال کرده و ضمن اعلام این موارد، تضمین های لازم را هم از این نهاد می گیریم تا تیم، بازیکنان، کادر فنی و برخی مسئولان باشگاه که به گوا می روند هیچ مشکلی از لحاظ بهداشتی، امنیتی و جانی نداشته باشند. قطعا هم تیم هندی باید این مسائل را تضمین کند و هم خود AFC چنین مواردی را رصد خواهد کرد تا مشکلی ایجاد نشود.

وی درباره اینکه آیا AFC پاسخ نامه اخیر این باشگاه مبنی بر اعلام جزئیات میزبانی هندی ها را داده است، توضیح داد: در رابطه با امکانات گوا، فاصله محل تمرین تا هتل، استاندارهای مورد نیاز هتل درباره اتاق ها،  استخر و سالن بدنسازی، استادیوم محل بازی، فاصله این اماکن با هم، نحوه اجرا و رعایت پروتکل ها نامه ای به AFC ارسال کرده و همچنان منتظر پاسخ کنفدراسیون هستیم.

سخنگوی پرسپولیس تصریح کرد: حدود 2 هفته تا اعزام تیم به هند فاصله داریم. با توجه به کارگروهی که در باشگاه تشکیل شده کارهای پرواز، دریافت ویزا و مجوز شورای برون مرزی را پیگیری می کنیم. تمام این موارد که مربوط به باشگاه است انجام شده و از این لحاظ مشکلی نداریم. فقط منتظر دریافت ویزا و اعلام تاریخی که باید در هند حضور داشته باشیم هستیم.

شکوری درباره آخرین وضعیت پرداخت جریمه 10 هزار دلاری عیسی آل کثیر عنوان کرد: با توجه به اینکه قبلاً پیش بینی این موارد را کرده بودیم، مدت ها قبل از AFC درخواست کردیم صورت حساب پاداش های ما در لیگ قهرمانان آسیا را ارسال کند. در آن زمان AFC در صورت حسابی که برای باشگاه ما ارسال کرده بود این مبلغ را هم کسر کرد.

وی ادامه داد: در ادامه بار دیگر شرایط استفاده از آل کثیر پس از پایان محرومیت این بازیکن را پیش بینی کرده و هفته گذشته باز هم با AFC نامه نگاری کردیم. به همین دلیل درخواست کردیم این جریمه از حساب ما کسر شود. هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد. هواداران عزیز پرسپولیس مطمئن باشند تیمی که برای پشتیبانی از تیم پرسپولیس در باشگاه از مسئولان حقوقی، ورزشی، بین الملل و اجرایی فعال هستند تمام این موارد را رصد کرده و قبل از اینکه چنین مسائلی رسانه ای شده و در فضای مجازی به آن پرداخته شود، پیش بینی های لازم را صورت داده و از این لحاظ مشکلی نداریم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره اتفاق هایی که برای بوژیدار رادوشوویچ در زمان بازگشت به ایران در فرودگاه امام خمینی(ره) ایجاد شد، گفت: فکر می کنم با توجه به پاسخ فرودگاه امام خمینی و حجم مسافری که از طریق این فرودگاه وارد کشورمان می شوند، بحث خیلی حادی نبوده که بخواهیم مسایل داخلی کشورمان را به آن دچار کنیم. کادر درمان ما با تمام توان مشغول مبارزه با ویروس کرونا هستند و در مسائل گسترده برخی مواقع از این سوء تفاهم ها پیش می آید.

شکوری درباره تمهیدات باشگاه پرسپولیس برای رعایت قرنطینه های مربوط به کرونا قبل از اعزام این تیم به هندوستان عنوان کرد: تیم پشتیبانی که بحث های پزشکی هم پشت آن است خیلی خوب عمل می کند. تقریبا هر هفته تست کرونا می دهیم و خوشبختانه بچه ها در بیشتر مواقع این موارد را به شکل جدی رعایت می کنند. اگر هم موردی ببینیم که مسائل مربوط به کرونا رعایت نشود، به شکل جدی با آنها صحبت می کنیم.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه حجم مسابقات پرسپولیس نسبت به سایر تیم ها بسیار زیاد بوده اما جزو تیم هایی بودیم که از این لحاظ کمترین مشکل را داشتیم. باید از بازیکنان، کادرفنی و مدیریت تیم که این موارد را رعایت می کنند تشکر کرد . بار دیگر تاکید می کنم قبل از مطرح شدن برخی موارد در رسانه ها و پرداخته شدن به آنها در فضای مجازی  تیم پشتیبانی کننده در باشگاه تمام موارد را انجام می دهند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • جمشید آذرکیا
    جمشید آذرکیا :
    خوشبین به فرمایشات شکوری و امیدوار به روزهای روشنتر و اقتدار هر چه بیشتر پرسپولیس در میادین داخلی و خارجی و برافراشته شدن پرچم پرسپولیس بر بام آسیا

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن