اکسید هد

اعتراض باشگاه به برنامه ریزی سازمان لیگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1210 ] - سه شنبه, 10 فروردین 1400

اعتراض باشگاه به برنامه ریزی سازمان لیگ

باشگاه نسبت به برنامه سازمان لیگ در سه هفته اخیر لیگ برتر فوتبال کشورمان اعتراض دارند و معتقدند نباید پیش از رقیب اصلی خود بازی کنند. قرار است هفته نوزدهم لیگ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
اعتراض باشگاه به برنامه ریزی سازمان لیگ

باشگاه نسبت به برنامه سازمان لیگ در سه هفته اخیر لیگ برتر فوتبال کشورمان اعتراض دارند و معتقدند نباید پیش از رقیب اصلی خود بازی کنند. قرار است هفته نوزدهم لیگ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه نسبت به برنامه سازمان لیگ در سه هفته اخیر لیگ برتر فوتبال کشورمان اعتراض دارند و معتقدند نباید پیش از رقیب اصلی خود بازی کنند.

قرار است هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان روزهای دوازدهم، چهاردهم و شانزدهم فروردین برگزار شود. در این بین پرسپولیس روز شنبه 14 فروردین در مشهد به مصاف پدیده می رود. از آن طرف سپاهان روز دوشنبه 16 فروردین به مصاف سایپا خواهد رفت. همین مسئله باعث شد تا پرسپولیسی ها به برنامه سازمان لیگ و اعتراض کنند و معتقد باشند دلیلی ندارد که سپاهان دو روز دیرتر از پرسپولیس بازی کند.

پرسپولیسی ها در اعتراض خود اعلام کردند که در 2 هفته قبلی یعنی هفته های هجدهم و هفدهم هم زودتر از سپاهان بازی کرده اند و این مسئله نباید در شرایطی که دو تیم در کورس قهرمانی هستند مدام تکرار شود و پرسپولیس حتی نیم ساعت زودتر از سپاهان بازی کند.

در هفته هفدهم پرسپولیس از ساعت 15 در آبادان به مصاف صنعت نفت رفت که این بازی با نتیجه صفر - صفر به پایان رسید. در همان روز سپاهان با آلومینیوم اراک از ساعت 15:30 بازی کرد و توانست با 6 گل این تیم را شکست بدهد.

هفته بعد هم پرسپولیس در مصاف با نفت مسجدسلیمان از ساعت 15:30 در تهران بازی کرد و سپاهان و تراکتور از ساعت 15 به مصاف هم رفتند. این در شرایطی است که ابتدا قرار بود بازی پرسپولیس ساعت 16:30 برگزار شود، اما به دلیل اینکه اعلام شد کنداکتور شبکه سه پر است بازی به ساعت 15 منتقل شد.

با استناد به جمیع ادله بالا در شرایطی که دو تیم در کورس قهرمانی هستند و رقابت تنگاتنگی با هم دارند، پرسپولیسی ها معتقدند نباید به اینصورت چندین هفته سپاهان بعد از پرسپولیس بازی هایش برگزار شود.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن