اکسید هد

رئیس فدراسیون سوریه در باشگاه با سمیعی دیدار کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1087 ] - سه شنبه, 10 فروردین 1400

رئیس فدراسیون سوریه در باشگاه با سمیعی دیدار کرد

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت وگو کرد. رئیس فدراسیون فوتبال سوریه که همراه با تیم ملی این کشور به تهران سفر کرده، با دعوت... 3 out of 5 based on 2 ratings.
رئیس فدراسیون سوریه در باشگاه با سمیعی دیدار کرد

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت وگو کرد. رئیس فدراسیون فوتبال سوریه که همراه با تیم ملی این کشور به تهران سفر کرده، با دعوت...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه که همراه با تیم ملی این کشور به تهران سفر کرده، با دعوت باشگاه پرسپولیس و با هدف دیپلماسی ورزشی، صلح و آرامش با فوتبال، صبح امروز در ساختمان این باشگاه حضور یافت و با جعفر سمیعی دیدار و گفت وگوی صمیمانه ای داشت.

ژنرال حاتم غائب مدافع پیشین تیم ملی سوریه که چند سالی است به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال سوریه برگزیده شده است با قبول دعوتی که صورت گرفت، امروز شنبه، در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با مدیر عامل سرخپوشان ایران دیدار کرد.

در این نشست، ابراهیم شکوری معاون اجرایی، علی عطایی مدیر مالی اداری و پشتیبانی به همراه کاوه علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی باشگاه نیز حضور داشتند.

این جلسه در راستای دیپلماسی ورزشی و همچنین برقراری صلح و آرامش با فوتبال برگزار شد و در جریان آن، گفت وگو و تبادل نظرهای صمیمانه ای درباره فوتبال و توسعه آن صورت گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه در جریان صحبت های خود با اشاره به این که در قامت مدافع تیم ملی سوریه برابر تیم ملی ایران و علی دایی بازی کرده است و از فوتبال ایران شناخت دارد، سوالاتی را درباره شرایط باشگاه ها و فوتبال باشگاهی در ایران مطرح کرد.

وی اعتقاد داشت با توجه به سطح علاقه مندی مردم ایران نسبت به فوتبال، جمعیت بیش از 80 میلیون نفری ایران، ظرفیت برگزاری لیگ سطح اول خود را با بیش از 16 تیم دارد.

حاتم غائب همچنین با اشاره به این که پرسپولیس جزو تیم های شناخته شده و دارای محبوبیت از ایران در سوریه است، ابراز امیدواری کرد سوریه روزی میزبان یکی از اردوهای پرسپولیس باشد.

وی در ادامه صحبت های خود افزود: به من گفته اند پرسپولیس در ایران نزدیک به 40 میلیون هوادار دارد و این هواداران در سراسر کشور هستند و این بسیار جالب توجه است.

جعفر سمیعی نیز در این جلسه با اشاره به پیشرفت ها و ارتقاء فنی فوتبال سوریه در یکی، دو دهه اخیر و ظهور بازیکنان مطرح در سطح آسیایی ابراز امیدواری کرد؛ فوتبال دو کشور در گذر از مشکلاتی که دارند، در آینده، تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشند و از فوتبال به عنوان مقوله ای محبوب برای آحاد مردم در جهت توسعه و برقراری صلح و آرامش بهره گرفته شود. وی همچنین برای مردم سوریه آرزوی صلح و آرامش کرد.

در جریان این جلسه از بازیکنانی چون؛ عمر ماهر خربین که تا کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا پیش رفت و عمر سومه نیز صحبت به میان آمد و ابراهیم شکوری و علی عطایی درباره فوتبال ایران و سوابق و شرایط حال حاضر باشگاه پرسپولیس، توضیحاتی را ارائه کردند.

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه هم ابراز خوشحالی کرد که سطح تعاملات و فرهنگ فوتبال آسیا به حدی رسیده است که رئیس یک فدراسیون می تواند برای بازدید از باشگاه های کشور دیگر برود و در ادامه ضمن دعوت از جعفر سمیعی برای سفر به سوریه، شماره تلفن وی را نیز برای پیگیری این امور گرفت.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان این نشست، ضمن قدردانی مجدد بابت پذیرش دعوت باشگاه، از سوی رئیس فدراسیون فوتبال سوریه، پیراهن پرسپولیس منقش به نام حاتم غائب و همچنین تعدادی صنایع دستی ایرانی را به وی هدیه کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن