اکسید هد

انتقاد باشگاه به نحوه اجرای قرنطینه از تیم ها در آسیا

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1124 ] - سه شنبه, 10 فروردین 1400

انتقاد باشگاه به نحوه اجرای قرنطینه از تیم ها در آسیا

نشست هماهنگی دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز برگزار شد. نشست هماهنگی برای برگزاری دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021، امروز سه شنبه ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انتقاد باشگاه به نحوه اجرای قرنطینه از تیم ها در آسیا

نشست هماهنگی دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز برگزار شد. نشست هماهنگی برای برگزاری دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021، امروز سه شنبه ...

ارتش سرخ دات كام :

نشست هماهنگی دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز برگزار شد.

نشست هماهنگی برای برگزاری دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021، امروز سه شنبه به صورت آنلاین با نظارت و ریاست پاول لوزانوف، مدیر دپارتمان مسابقات و رویدادهای کنفدراسیون فوتبال آسیا، و با شرکت بعضی مسوولان ارشد دیگر از کنفدراسیون، نمایندگان باشگاه ها و فدراسیون های حاضر و درگیر با رقابت ها، به صورت آنلاین برگزار شد.

امیرعلی حسینی به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس و نمایندگانی از فدراسیون فوتبال ایران از حاضران در این جلسه بودند.
در ابتدای این جلسه، کنفدراسیون فوتبال آسیا، درباره نحوه برگزاری مسابقات و اجرای پروتکل ها توضیحاتی را ارایه کرد. از جمله این که تست های کرونا باید پیش از سفر، در فرودگاه مقصد وهنگام ورود تیم ها به هتل انجام شود و هر 72 ساعت تکرار گردد.

دلیل همزمانی دو تست تشخیصی در فرودگاه و هتل که منجر به اتلاف زمان و هزینه خواهد شد، این مساله عنوان شد که تست در فرودگاه طبق قوانین کشورهای میزبان انجام می شود ولی نمونه گیری در هتل تحت نظارت کمیته پزشکی کنفدراسیون است.

پس از این توضیحات، با توجه به نامه نگاری های قبلی از سوی پرسپولیس و ابهام ها و نگرانی هایی که پاسخ داده نشده بود، مسایلی از طرف باشگاه مطرح شد که به بعضی از آن ها جواب دادند و پاسخ به بعضی خواسته ها و ابهام ها موکول به پیگیری های بعدی از سوی کنفدراسیون گردید.

در این بین باشگاه پرسپولیس، نگرانی های جدی خود را در دو بخش کلی، در ارتباط با فراهم نبودن شرایط لازم برای تضمین عدالت مسابقات و سلامت اعضای تیم ها، اعلام کرد. بنابر اعلام مدیر امور بین الملل پرسپولیس، از جمله موارد طرح شده از سوی پرسپولیس، عدم اجرای حباب پزشکی، حتی نزدیک به آن چه در قطر و در دوره قبلی بازی ها صورت گرفت.

همچنین عدم امکان اجرای اصول کامل قرنطینه و محافظت پزشکی با توجه به توضیحات ارایه شده درباره نحوه برگزاری مسابقات و اسکان و تمرین تیم ها بود. در این راستا، بسته نبودن فضای اردوی تیم ها، تردد آزاد مسافران و افراد متفرقه به مکان های حضور ایشان با توجه به توریستی و پرتردد بودن منطقه و هتل ها و موارد مشابه، مورد اشاره قرار گرفت.

باشگاه پرسپولیس همچنین درخواست خود برای فراهم بودن امکان استفاده اختصاصی از سالن غذاخوری، کنفرانس، بدنسازی و استخر و سونا را با توجه به فشردگی بازی ها و اقدام های ویژه جهت ریکاوری تکرار کرد که در جریان جلسه، قول فراهم بودن دو مورد اول داده شد ولی قرار شد، دو مورد بعدی بررسی و نتیجه اعلام شود.

نماینده کنفدراسیون همچنین اعلام کرد برای اجرای قرنطینه و محافظت از تیم ها، افسر امنیتی حاضر خواهد بود ولی باشگاه پرسپولیس با توجه به تردد آزاد مسافران، پرسنل هتل و حتی هواداران فوتبال که ممکن است در هتل محل اقامت تیم ها اتاق بگیرند، چنین اقدامی را فاقد تاثیر لازم دانست.

پیشنهاد باشگاه پرسپولیس این بود که یک هتل یا بخش هایی از یک هتل و امکانات مورد نیاز برای استقرار متمرکز همه تیم های گروه فراهم آمده و قوانین مربوط به ایجاد حباب حفاظتی و قرنطینه، سخت گیرانه به اجرا در آید.

باشگاه پرسپولیس همچنین در بخش معرفی ورزشگاه محل برگزاری مسابقات با ابراز تعجب از معرفی فقط یک ورزشگاه، خواستار معرفی دو ورزشگاه برای فراهم شدن امکان برگزاری همزمان رقابت ها شد.

این درخواست، با توجه به احتمال نیاز به برگزاری همزمان بازی های روز آخر، برای معرفی تیم های صعودکننده انجام شد که به عنوان قاعده کلی در رقابت های بین المللی و دوره های پیشین لیگ قهرمانان اجرا شد. وجود ورزشگاه دوم برای برگزاری همزمان بازی های تمام گروه ها را لازمه تامین عدالت و شرایط برابر در مسابقات است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    واقعا میزبانی هند از عجایبه! بالاترین آمار ابتلا به کرونا رو داره، جمعیت زیاد، بهداشت ضعیف، پرسپولیس قبل رفتن باید خودش سفت و سخت پروتکل ها رو رعایت کنن و رگرنه خیلی خطرناکه.پارسال الهلال بخاطر کرونا حذف شد.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن