اکسید هد

شکوری: طراحی و انتخاب کیت جدید آغاز یک راه حرفه ای است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1113 ] - پنجشنبه, 12 فروردین 1400

شکوری: طراحی و انتخاب کیت جدید آغاز یک راه حرفه ای است

ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه به توضیح در مورد انتخاب کیت جدید ارتش سرخ پرداخت. او در این مورد اظهار داشت: با توجه به محدودیت هایی که داشتیم، تلاش کردیم ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
شکوری: طراحی و انتخاب کیت جدید آغاز یک راه حرفه ای است

ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه به توضیح در مورد انتخاب کیت جدید ارتش سرخ پرداخت. او در این مورد اظهار داشت: با توجه به محدودیت هایی که داشتیم، تلاش کردیم ...

ارتش سرخ دات كام :

ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه به توضیح در مورد انتخاب کیت جدید ارتش سرخ پرداخت.

او در این مورد اظهار داشت: با توجه به محدودیت هایی که داشتیم، تلاش کردیم تا با نظر هواداران و همکاری شرکت الشپورت و همچنین استفاده از اِلِمان هایی مربوط به پرسپولیس، یک طرح منحصربه فرد و جدید در فوتبال ایران را برای تیم آماده کنیم.

شکوری افزود: این اتفاق برای اولین بار است که در فوتبال ایران رخ می دهد. معمولا باشگاه ها از پیراهن اول و دوم خود رونمایی می کنند و یا طراحی کیت ها بدون نظرسنجی از جامعه فوتبال انجام می شود اما پرسپولیس با استفاده از نظر طرفداران خود توانست کیت جدیدی را با همکاری یک طراح ماهر رونمایی کند. از سوی دیگر، به این امر واقف هستیم که جلب نظر 80 میلیون نفر، واقعاً کار سخت و دشواری است اما باید به این موضوع توجه داشت که انتخاب کیت جدید، طراحی لباس های بازی، تمرین، هتلی، گرمکن و.... همچنین انتخاب رنگ لباس جدید، آغاز یک راه تازه و حرفه ای در فوتبال ایران است که امیدواریم در فصل های بعد به شکل حرفه ای تری ادامه یابد. این شروع کار ما بود و بدون تردید در آینده، اتفاقات مهم تری برای طراحی و تولید و رونمایی از کیت های جدید پرسپولیس رقم می خورد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: وظیفه خود می دانم از سوی ارکان باشگاه، از همه طرفداران تیم که کیت را پسندیدند و از هنر و سلیقه به کار رفته در طراحی آن، تعریف و تمجید کردند و حتی منتقدانی که با منطق درست، به طراحی این کیت نقدهایی وارد آوردند، تشکر کنم. یکسری نقدها هم بود که بهتر است در موردش صحبت هم نکنیم چون مشخص است که این انتقادات از چه مسیری صورت گرفته و طبیعتا جایی برای بحث ندارد. مهم ترین امیدواری ما این است که با کیت جدید بتوانیم بردهای بیشتر و افتخارات تازه ای به دست بیاوریم و هواداران مان را خوشحال کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن