اکسید هد

قنبرپور: تکرار قهرمانی برای بعضی آزاردهنده شده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 986 ] - پنجشنبه, 12 فروردین 1400

قنبرپور: تکرار قهرمانی برای بعضی آزاردهنده شده است

مصطفی قنبرپور در گفتگویی اظهار داشت: قطعا هیچ کس انتظار نداشت و ندارد، تکرار قهرمانی، آن هم برای پنجمین بار، کار آسانی باشد، اما عملکرد تیم در بازی های گذشته ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
قنبرپور: تکرار قهرمانی برای بعضی آزاردهنده شده است

مصطفی قنبرپور در گفتگویی اظهار داشت: قطعا هیچ کس انتظار نداشت و ندارد، تکرار قهرمانی، آن هم برای پنجمین بار، کار آسانی باشد، اما عملکرد تیم در بازی های گذشته ...

ارتش سرخ دات كام :

مصطفی قنبرپور در گفتگویی اظهار داشت: قطعا هیچ کس انتظار نداشت و ندارد، تکرار قهرمانی، آن هم برای پنجمین بار، کار آسانی باشد، اما عملکرد تیم در بازی های گذشته و جذب بازیکنان جدید، این تحلیل را به من می دهد که بدون هرگونه جانبداری، پرسپولیس شانس اول قهرمانی است که البته برای این فصل رقیب سرسختی مثل سپاهان دارد که در این فصل محترم و حساب شده عمل کرده است.

وی ادامه داد: البته این یک رقابت برابر نیست، چون توجه و فشار روی پرسپولیس و اعضای تیم خیلی بیشتر است. این مساله باعث می شود انرژی و توان روحی و ذهنی بیشتری از بازیکن و مربی پرسپولیس گرفته شود. این مساله به خودی خود به خاطر پیشینه، بزرگی و محبوبیت پرسپولیس وجود دارد و حالا چهار سال قهرمانی پیاپی نیز به آن اضافه شده است.

مصطفی قنبرپور در ادامه تصریح کرد: در چنین شرایطی طبیعی است که بسیاری به دنبال تغییر رویه در فوتبال و لیگ ایران و معرفی قهرمان جدید باشند. منظورم شخص حقیقی و حقوقی خاصی نیست ولی به طور کلی قهرمانی های پی در پی پرسپولیس که با شایستگی به دست آمده و کاملا تحلیل و آنالیز فنی دارد، هم برای بعضی آزار دهنده شده است و هم عده ای را به دردسر انداخته است. پس برای باب میل بعضی نیست که این اتفاق بار دیگر روی دهد، حتی اگر برای عدم تحقق آن، قدمی بر ندارند.

پیشکسوت سرخپوشان که با پرسپولیس به قهرمانی آسیا رسیده است، درباره شانس پرسپولیس برای راهیابی دوباره به فینال آسیا خاطر نشان کرد: قبل از این مورد، مهم است که تمام اعضای تیم و باشگاه متوجه باشند که انسجام درونی و پشتیبانی فداکارانه از یکدیگر می تواند به گذر توام با سلامت پرسپولیس از حاشیه ها و مشکلات کمک کند.

وی بیان کرد: پرسپولیس در تمام این سال ها با مشکلات مالی روبرو بوده است. عملا بدون فداکاری و صبوری بازیکنان برابر ناملایمات مالی، امکان هیچ موفقیتی وجود نداشت ولی بازیکنان در پرسپولیس به خوبی متوجه شده اند، با وجود تمام مشکلاتی که به خاطر معوق ماندن دریافت مطالبات متحمل می شوند، بالاخره این مطالبات پرداخت می شود اما وقتی یک بازیکن را از دست می دهند، دیگر راه بازگشت و جبرانی برای آن نیست. از سوی دیگر، همان طور که گفتم، فشار روی عوامل پرسپولیس خیلی بیشتر است. پس همیشه ناچار هستند خیلی بیشتر از بازیکنان نزدیکترین رقیبان خود، انرژی بگذارند، تلاش کنند و مراقب باشند و هواداران که واقعا سرمایه اصلی و عامل موفقیت پرسپولیس هستند باید همیشه متوجه و مراقب این بخش از کار کادر فنی و بازیکنان باشند و به آنها کمک کنند.

قنبرپور در ادامه افزود: اگر همه این ها اتفاق بیفتد، پرسپولیس باز هم می تواند به فینال آسیا برود. در دو بار قبلی هم دیدیم که پرسپولیس فاصله محسوسی تا قهرمانی هم نداشت و هر بار یکسری مشکلات سر راه این تیم قرار گرفت. یک بار یک بازی می توانست به تعویق بیفتد و نیفتاد، یک بار دیگر یک بازی باید برگزار می شد تا تیم در شرایط مسابقه باشد و اینها از پرسپولیس دریغ شد، در حالی که هر دو بار پرسپولیس از محرومیت ها، آسیب جدی دیده بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن