اکسید هد

اسدی: مهاجمان برای چارچوب شناسی بیشتر کار کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 242 ] - یکشنبه, 15 فروردین 1400

اسدی: مهاجمان برای چارچوب شناسی بیشتر کار کنند

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: طبیعی است تیم پدیده به عنوان میزبان از هر حربه ای برای به نتیجه رسیدن مقابل تیم بزرگ پرسپولیس استفاده کند. ابراهیم اسدی در گفت و گوی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اسدی: مهاجمان برای چارچوب شناسی بیشتر کار کنند

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: طبیعی است تیم پدیده به عنوان میزبان از هر حربه ای برای به نتیجه رسیدن مقابل تیم بزرگ پرسپولیس استفاده کند. ابراهیم اسدی در گفت و گوی...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: طبیعی است تیم پدیده به عنوان میزبان از هر حربه ای برای به نتیجه رسیدن مقابل تیم بزرگ پرسپولیس استفاده کند.

ابراهیم اسدی در گفت و گویی، درباره تساوی یک بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پدیده مشهد در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: طبیعی بود با توجه به تعطیلات، تیم پرسپولیس از شرایط مسابقه فاصله گرفته باشد. در سوی مقابل پدیده بازی را از عقب بسته بود اما پرسپولیس برای نتیجه گیری نیاز به بالا بازی کردن داشت.

وی افزود: پرسپولیس در نیمه اول موقعیت های زیادی به دست آورد اما قانون فوتبال این است اگر گل نزنی، گل می خوری. پرسپولیس در این نیمه فرصت های زیادی را از دست داد و در نهایت دقیقه 1+45 گل خورد. در نیمه دوم هم توانست نتیجه را مساوی کند. هرچند نتیجه تساوی در خانه حریف قابل تحمل است اما امیدوارم پرسپولیس در بازی بعدی بتواند این نتیجه را جبران کند و در خانه خودش موفق باشد. 

هافبک اسبق پرسپولیس درباره انتقادهای یحیی گل محمدی از بلندی زمین چمن ورزشگاه امام رضا(ع) توضیح داد: به هر حال طبیعی است تیم پدیده به عنوان میزبان از هر حربه ای برای به نتیجه رسیدن مقابل تیم بزرگ پرسپولیس استفاده کند. این چمن بلند هم کار را برای پرسپولیس سخت کرد و بازیکنانش نتوانستند آنگونه که باید در این زمین بازی کنند. این موضوع و مشکلی که برای پرسپولیس به وجود آمد، هوش تیم میزبان را می رساند.

اسدی درباره ادامه فرصت سوزی بازیکنان پرسپولیس مقابل پدیده به ویژه مهدی عبدی عنوان کرد: کادرفنی باید در بخش چارچوب شناسی بیشتر با بازیکنان کار کنند. عیسی آل کثیر پس از مدت ها به بازی برگشت و نمی توان به وی ایراد گرفت اما باید با سایر نفرات بیشتر کار شود و با مهاجمان در بخش چارچوب شناسی بیشتر کار کنند. مربیان باید با تمرینات بیشتر بازیکنان را به زدن ضربات داخل چارچوب عادت بدهند. 

وی درباره اینکه آیا این فرصت سوزی ها در کورس قهرمانی به ضرر پرسپولیس تمام نمی شود، گفت: فکر می کنم اگر پرسپولیس می خواهد فاصله اش با سپاهان زیاد نشود باید همچنان انگیزه و تفکر قهرمانی داشته باشد تا صدر را حفظ کند. این امر هم به سیستم و سیاست باشگاه و کادرفنی بازمی گردد. 

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه و کادرفنی باید کاری کنند تا بازیکنان از لحاظ ذهنی، روحی و روانی آماده شوند و از این طریق خود را در کورس قهرمانی نگه دارند. افزایش اختلاف امتیاز با صدر جدول کار را سخت می کند. شاید چهار سال قهرمانی متوالی و دو بار رسیدن به فینال آسیا تفکر موفقیت را برای بازیکنان عادی کرده باشد اما باشگاه باید با سیاست ها و تدابیر خود همچنان شخصیت قهرمانی را در وجود آنها حفظ کند زیرا این تیم همچنان لیاقت قهرمانی دارد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن