شاگردان یحیی همچنان عجول و بی دقت

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 789 ] - یکشنبه, 15 فروردین 1400
شاگردان یحیی همچنان عجول و بی دقت

پرسپولیس نمایش درخشانی در مقابل پدیده داشت اما از کسب پیروزی بازماند. پرسپولیس در شرایطی مقابل پدیده متوقف شد که نمایش تیم یحیی در مقابل تیم سابقش به لحاظ چرخ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس نمایش درخشانی در مقابل پدیده داشت اما از کسب پیروزی بازماند.

پرسپولیس در شرایطی مقابل پدیده متوقف شد که نمایش تیم یحیی در مقابل تیم سابقش به لحاظ چرخش توپ و خلق موقعیت قابل قبول بود و چنانچه بازیکنان پرسپولیس در ارسال پاس نهایی یا نواختن ضربه آخر دقت می کردند شاید می توانستند با اختلاف حداقل سه گل از این بازی دست پر بیرون بیایند.

پرسپولیس در مقابل شهرخودرو 64 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت تا مثل تمام بازی های قبلی اش از این حیث برتر از حریف باشد. نکته جالب اینجاست که تیم یحیی در این بازی 21 شوت زد که از این تعداد تنها 6 ضربه در چارچوب دروازه حریف بود. این یعنی کمتر از یک سوم ضربات نواخته شده به سمت دروازه حریف!

پرسپولیس در این بازی موفق شد 8 شانس مسلم گلزنی ایجاد کند اما تنها یک گل زد. این آمار وقتی جالب می شود که بدانیم حریف نصف پرسپولیس شانس مسلم گلزنی داشت اما یک گل زد و یک امتیاز گرفت.

نکته عجیب در آمار بازی پرسپولیس در این مسابقه مربوط به آمار ارسال ها و ضربات ایستگاهی این تیم است که نتوانست از آنها استفاده کند. پرسپولیس در این مسابقه صاحب 10 کرنر شد و بارها در کناره های زمین صاحب ضربه ایستگاهی شد که نتوانست از هیچ کدام آنها استفاده کند. همچنین تیم یحیی 17 ارسال روی دروازه حریف داشت و با وجود مهاجم سرزنی مثل مغانلو نتوانست از این همه ارسال و ضربه ایستگاهی استفاده درستی ببرد.

پرسپولیس با این آمار عجیب که در مشهد بر جای گذاشت بار دیگر بی دقتی و عجله و شتاب بیهوده بازیکنانش در نواختن ضربه نهایی را ثابت کرد که بعد از اضافه شدن سه بازیکن تأثیرگذار در فاز حمله همچنان عجیب است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  حالا که بیش از یک هفته مسابقات تعطیل بوده و استراحت تیمها هم بهانه نیست.چرا سپاهان باید یک روز دیرتر بازی کنه؟بازیکنان پرسپولیس تو ترکیب تیم ملی بازی کردن سپاهان یکروز بیشتر استراحت میکنه!!!
 • محمدرضا از اهواز معززی اصلانی
  محمدرضا از اهواز معززی اصلانی :
  وقتی عبدی دروازه خالی بدون گلر و فقط یک بازیکن بدون قدرت شیرجه با دست را وسط دروازه میبیند چرا باید به گوشه راست ضربه را نزند تا مستقیم بزند به بازیکن که خودش شاخ دراورد توپ خورده بهش... بقول استاد ناصرخان ابراهیم تعداد زیاد مهاجم استرس برده بالا که من میگویم باید دقت و ببره بالا که بتونه فیکس بازی کند هر مهاجمی میخواهد باشد برای ما پرسپولیس ببرد مهمه با هر مهاجمی هر شکل گل زدن
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  پرسپولیس اسیر حاشیه های خودساخته و عدم تمرکز. آخه کدوم مربی حرفه ای آل کثیر را که حتی یک جلسه تمرین نکرده و حتی با تیم نمیتونه به اردو بره را روز بازی به تیم اضافه میکنه!!؟ یعنی در یک باشگاه مثلاً حرفه ای، یک نفر نیست جلوی این کارهای احساسی و مخرب را بگیره!!؟

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن