اکسید هد

جوادی: توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون حقیقت دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 462 ] - یکشنبه, 15 فروردین 1400
جوادی: توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون حقیقت دارد

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون صحت دارد و در دنیای شیشه ای نمی توان چیزی را مخفی کرد. علی جوادی درباره اینکه آیا انتقال سه دانگ...

ارتش سرخ دات كام :

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: توقیف ساختمان پرسپولیس و فدراسیون صحت دارد و در دنیای شیشه ای نمی توان چیزی را مخفی کرد.

علی جوادی درباره اینکه آیا انتقال سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس به شرکت شستا صحت دارد، اظهار داشت: این یک اتفاق قدیمی و موضوعی است که از قبل شکل گرفت. مثل تمام ماجراهایی که از لحاظ مالی همه مردم ایران می دانند متعلق به مدیریت گذشته است، متاسفانه این مورد هم یکی از حقایق تلخی است که فدراسیون جدید با آن رو به رو شده است. با میراث تلخ و گزنده ای مواجه هستیم.

وی افزود: به مردم عزیزمان اطمینان می دهم تمام تلاش خود را خواهیم کرد و تا جایی که در توان مان باشد اجازه نمی دهیم چنین اتفاقی رخ بدهد. مدیران محترم شرکت شستا پولی را برای تامین بخشی از دستمزد ویلموتس به یورو تحویل مدیران فدراسیون فوتبال دادند و مدیران فدراسیون هم باید آن زمان تامین منابع مالی را برای بازگرداندن این پول انجام می دادند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا ساختمان این فدراسیون و باشگاه پرسپولیس توقیف شده است، خاطرنشان کرد: تمام این موارد حقیقت دارد. در دنیای شیشه ای نمی توانیم چیزی را از مردم عزیز ایران پنهان نگه داشت اما اطمینان می دهم عزیزی خادم جلسه ای با مدیران شستا برگزار کرده و آنها هم تعامل بالایی دارند و به موضوع ملی نگاه می کنند. تا پایان هفته جلسه ای را با معاون شرکت شستا برگزار خواهیم کرد و امیدواریم در جلسه پیش رو گره ماجرا باز شود.

جوادی اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم این دو ساختمان را با قرار وثیقه ای آزاد کنیم و در ادامه منبعی تهیه شود و این پول را در اختیار شستا بگذاریم. باید این بدهی پرداخت شود تا ان شاءالله بتوانیم دو ساختمان را آزاد کنیم.

وی درباره اینکه با این وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چگونه قرار است خصوصی شوند، گفت: این میراثی است که سر ما خراب شده است. یا نباید وارد این معرکه می شدیم یا وقتی آمدیم باید تمام و کمال همه امور، بدهی ها و مشکلات را به عهده می گرفتیم. می دانید با چه مشکلاتی در چند بخش مواجه هستیم. در کنار تمام این مسائل با تیم ملی رو به رو هستیم که از قبل میزبانی اش را گرفته اند و در شرایطی ظالمانه به ما اعلام کرده اند باید برای برگزاری دیدارهای دور برگشت به کشوری برویم که یک بار در آنجا بازی کرده ایم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در ادامه گفت و گو با شبکه خبر تصریح کرد: همه این آوارها سر ما خراب شده است. آن هم در شرایطی که باید تمام توجه و هم و غم خود را برای تیم ملی بگذاریم. واقعا نگاه مردم ایران به تیم ملی است و باید تمام حواس مان به تیم ملی جمع باشد. واقعیت هم به این شکل است.

جوادی درباره اینکه آیا مطالبات شرکت شستا باید به شکل ریالی پرداخت شود یا یورویی توضیح داد: به هر حال چک ارزی دریافت شده و این چک باید ارزی پرداخت شود. آنچه از لحاظ حقوقی صحبت می کنیم و حق هم است همین موضوع است. آروز می کنم اتفاق های خوبی برای فوتبال ایران رخ داده و مردم بدانند تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا خرابی ها جبران شده و به آبادی ختم شود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن