اکسید هد

عبدی: چمن بلند ورزشگاه پای من را کشید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 787 ] - دوشنبه, 16 فروردین 1400

عبدی: چمن بلند ورزشگاه پای من را کشید

مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس به خبرورزشی گفت: باور کنید اصلاً نمی خواهم بهانه بیاورم ولی چمن ورزشگاه امام رضا (ع) خیلی بلند بود و پای آدم را می کشید. شاید بر... 2 out of 5 based on 4 ratings.
عبدی: چمن بلند ورزشگاه پای من را کشید

مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس به خبرورزشی گفت: باور کنید اصلاً نمی خواهم بهانه بیاورم ولی چمن ورزشگاه امام رضا (ع) خیلی بلند بود و پای آدم را می کشید. شاید بر...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس به خبرورزشی گفت: باور کنید اصلاً نمی خواهم بهانه بیاورم ولی چمن ورزشگاه امام رضا (ع) خیلی بلند بود و پای آدم را می کشید.

شاید برای خیلی ها این علامت سؤال در خصوص مهدی عبدی به وجود آمده باشد که چرا؟ چرا مرد بازی های بزرگ و مهاجمی که در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا دروازه النصر عربستان و اولسان کره جنوبی را باز کرده است الان گل نمی زند؟ چرا بازیکن جوانی که دروازه استقلال را در بازی حساس دربی بهتر از همه پرسپولیسی های فعلی می شناسد حالا دروازه حریفان را گم کرده است؟ آیا  مهدی عبدی دچار افت شده است؟ به نظر ما بهترین جمله را شاید فرشاد پیوس در مصاحبه با خبرورزشی (در همین شماره) زده باشد که  «احتمالاً مهدی عبدی بیشتر از مسائل فنی با مشکلات روحی و روانی دست و پنجه نرم کرده و تمرکزش به هم خورده باشد.» البته مهاجم جوان و قائمشهری پرسپولیس از دقیقه 66 به همراه احمد نوراللهی به زمین آمده و به ترتیب جانشین احسان پهلوان و کمال کامیابی نیا شدند. از زمان ورود این دو بازیکن هم پرسپولیس تهاجمی تر شده و به قول فوتبالی ها روی دروازه پدیده مشهد خیمه زد. پرسپولیس با این دو تعویض بلافاصله هم در دقیقه 69 به گل رسید و در ادامه شاهد بازی یک طرفه ای بودیم.  پرسپولیس حمله می کرد و پدیده فشرده و بسته دفاع می کرد. شاگردان گل محمدی هرچه زدند به دربسته خوردند و...  شاید یکی از بهترین موقعیت های پرسپولیس نصیب مهدی عبدی شد.  این مهاجم در شرایط تک به تک و درحالی که فقط مدافع پدیده را مقابل خودش روی خط دروازه داشت توپ را به جایی زد که بازیکن حریف ایستاده بود و...  شاید بهترین کسی که بتواند درباره آن توپ و موقعیت توضیح بدهد خود مهدی عبدی باشد.  

*بدون حاشیه می خواهیم مستقیم سراغ همان موقعیت تک به تکی برویم که نتوانستی مقابل پدیده مشهد تبدیل به گل کنی؟
باور کنید اصلاً نمی خواهم بهانه بیاورم ولی چمن ورزشگاه امام رضا(ع) خیلی بلند بود و پای آدم را می کشید. در آن صحنه هم من می خواستم ضربه ام را به گوشه دروازه بزنم ولی پای من کشیده شد و توپ را آن طور زدم.

*یحیی گل محمدی هم مشابه حرف تو را زد و بلندی چمن را برنامه ای از قبل طراحی شده خواند؟
حق با آقایحیی است. ما تیمی هستیم که روی زمین و فوتبال مالکانه بازی می کنیم. شاید می خواستند با این ترفند جلوی فوتبال مالکانه و روی زمین ما را بگیرند که در مجموع جالب نبود.  

*یحیی گل محمدی هم حرف تو را تأیید کرد و در کنفرانس خبری پس از بازی اعلام کرد دلیل گل نزدن مهدی عبدی در آن صحنه تک به تک بلندی چمن ورزشگاه بوده است؟
آقایحیی یک مربی بزرگ است که بی دلیل حرفی نمی زند. واقعاً پای من درآن صحنه کشیده شد. مطمئن باشید اگر زمین چمن طبیعی و نرمال کوتاه شده بود، می توانستیم با اختلاف برنده شویم. به هر حال این بازی تمام شد و امیدوارم در دیدارهای بعدی برنده شویم.  

*برخی ها مثل فرشاد پیوس می گویند مشکل گل نزدن مهدی عبدی روحی و روانی است. خودت قبول داری؟
آقا فرشاد که تاج سر و افتخار ما پرسپولیسی هاست. من خودم فکر می کنم مشکل روحی نداشته باشم و ان شاءا...  با یک گل همه چیز درست خواهد شد.  

*خیلی ها مهدی عبدی را مرد بازی های بزرگ دانسته و حالا پیش بینی می کنند در لیگ قهرمانان آسیا همچون سال گذشته خوش بدرخشی و گل های حساسی بزنی؟
همه تلاشم را انجام می دهم که پرسپولیس موفق شود و موفقیت تیم از هر چیز دیگری مهم تر است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • عباسي بنارويه
  عباسي بنارويه :
  آقای عبدی عزیزم گل زن نیستی
  الآن هفته چندمه؟
  19 بازی گذشته بازم تکرار حرفای گذشته
  با یک گل مشکلات حل میشه
  حالااین یه گل کی قراره بزنی معلوم نیست
  شایدم هفته آخر لیگ !!!

  بنظرم بری شلغم فروشی بهتراز این شغله

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن