اکسید هد

رافت: زوج مغانلو و آل کثیر خط حمله خطرناکی خواهند ساخت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 489 ] - سه شنبه, 17 فروردین 1400
رافت: زوج مغانلو و آل کثیر خط حمله خطرناکی خواهند ساخت

 پیشکسوت پرسپولیس گفت: «شهریار مغانلو» و «عیسی آل کثیر» خط حمله خطرناکی را تشکیل خواهند داد و همه منتظریم تا این دو در کنار هم بازی کنند و با هم هماهنگ ش...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت پرسپولیس گفت: «شهریار مغانلو» و «عیسی آل کثیر» خط حمله خطرناکی را تشکیل خواهند داد و همه منتظریم تا این دو در کنار هم بازی کنند و با هم هماهنگ شوند.

پایان رافت روز سه شنبه در گفت وگویی، در خصوص وضعیت فعلی خط حمله پرسپولیس اظهار داشت: با حضور شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر نباید هیچ مشکلی در نوک خط حمله باشد. این دو کنار هم زوج خطرناکی می شوند. تازه باید این مسئله را در نظر داشته باشید که آل کثیر بعد از 6 ماه محرومیت مقابل پدیده چند دقیقه بازی کرد.

وی ادامه داد: فکر می کنم زوج مغانلو و آل کثیر بسیار خطرناک باشند. همه ما منتظر هستیم تا این دو بازیکن کنار هم بازی کنند و باهم هماهنگ شوند تا سودش را پرسپولیس و هوادارانش ببرند.  

پیشکسوت پرسپولیس در مورد افت شدید مهدی عبدی در چند ماه گذشته و موقعیت هایی که این بازیکن در بازی های پرسپولیس به راحتی از دست می دهد، گفت: عبدی مهاجم خوب و جوانی است که برای خروج از بحران فعلی باید به او زمان و فرصت داد. او بازیکن آینده داری است و صددرصد به کار پرسپولیس می آید.

رافت افزود: با حضور آل کثیر، مغانلو و عبدی دیگر مشکلی در خط حمله پرسپولیس وجود ندارد. عبدی هم قطعا می تواند در دیدارهای بعدی به کمک پرسپولیس بیاید همانطور که در گذشته هم در بازی های بزرگ به کار پرسپولیس آمد. پس فقط باید به او زمان داد هرچند از نظر فنی هم باید از او انتقاد کرد تا به خودش بیاید.

وی درباره تاثیر فضای مجازی روی عملکرد بازیکنان فوتبال ایران گفت: من زیاد در فضای مجازی نیستم اما این یک موضوع شخصی است. هرچند بازیکنان نباید خیلی درگیر فضای مجازی باشند چون این مسئله تمرکز آنها را بهم می زند. عبدی هم به عنوان یک بازیکن جوان باید در این فضا مواظب خودش باشد. من واقعا نمی دانم این فضای مجازی چه چیزی دارد که اینهمه درگیر آن هستند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: بازیکنان بدانند به خاطر پرسپولیس است که در فضای مجازی دنبال کننده دارند پس باید در پرسپولیس بدرخشند تا این موضوع ادامه دارد باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن