اکسید هد

مهاجمان با دروازه ها آشتی می کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 669 ] - چهارشنبه, 18 فروردین 1400

مهاجمان با دروازه ها آشتی می کنند

مهاجمان پرسپولیس که در لیگ بیستم تنها 2 گل به ثمر رسانده اند، امیدوارند در بازی با نساجی مازندران طلسم شکنی کنند. پرسپولیس که صاحب 6 پیروزی پیاپی در بازیهای خ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مهاجمان با دروازه ها آشتی می کنند

مهاجمان پرسپولیس که در لیگ بیستم تنها 2 گل به ثمر رسانده اند، امیدوارند در بازی با نساجی مازندران طلسم شکنی کنند. پرسپولیس که صاحب 6 پیروزی پیاپی در بازیهای خ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجمان پرسپولیس که در لیگ بیستم تنها 2 گل به ثمر رسانده اند، امیدوارند در بازی با نساجی مازندران طلسم شکنی کنند.

پرسپولیس که صاحب 6 پیروزی پیاپی در بازیهای خانگی است، حالا برای پیروزی هفتم مقابل نساجی نیاز دارد که مهاجمانش با دروازه ها آشتی کنند و طلسم گل نزدن های خود را بشکنند. در بازی قبلی مهدی عبدی به رغم تلاشی که داشت نتوانست گلزنی کند و البته بعد از بازی مورد حمایت یحیی گل محمدی قرار گرفت اما بعید به نظر می رسد این مهاجم برای بازی با نساجی حداقل جایی در ترکیب اصلی تیمش داشته باشد.

گل محمدی که بعد از تساوی با پدیده مشهد نیاز مبرم به 3 امتیاز این بازی خانگی دارد، به احتمال فراوان در خط حمله از زوج مغانلو و امیری استفاده خواهد کرد و مهدی ترابی را پشت سر آنها قرار می دهد تا مثلث زهردار تیمش در فاز تهاجمی شکل بگیرد.مسلما عیسی آ ل کثیر هم از گزینه های جدی برای این بازی است اما احتمال اینکه او در نیمه دوم و به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود، خیلی بیشتر است .گل محمدی این مهاجم را برای لیگ قهرمانان آسیا می خواهد و قصد دارد کم کم او را وارد ترکیب اصلی کند که در آن صورت و در لیگ قهرمانان آسیا شاهد تشکیل زوج آل کثیر و مغانلو خواهیم بود و طبعا امیری باید یک خط عقب تر بازی کند .در واقع بازگشت عیسی باعث می شود تا ترافیک در خط حمله پرسپولیس بیشتر شود و شاید هم این رقابت فشرده مهاجمان باعث شود طلسم گل نزدن های آنهاشکسته شود و بعد از مدت های مدید با دروازه رقبا آشتی کنند.

گفتنی است پرسپولیس در صورت پیروزی بر نساجی مازندران با 41 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به سپاهان، موقتاً در صدر جدول قرار می گیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن