اکسید هد

سند شرم؛ یادتان هست رفقا؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1421 ] - پنجشنبه, 19 فروردین 1400

سند شرم؛ یادتان هست رفقا؟

نساجی با ده کرونایی به تهران آمده و مدیران باشگاه به خاطر صنار پول پرواز و هتل اصرار دارند با همین شرایط مقابل پرسپولیس بازی کنند. سرپرست شان می گوید: «حضور پ... 5 out of 5 based on 10 ratings.
سند شرم؛ یادتان هست رفقا؟

نساجی با ده کرونایی به تهران آمده و مدیران باشگاه به خاطر صنار پول پرواز و هتل اصرار دارند با همین شرایط مقابل پرسپولیس بازی کنند. سرپرست شان می گوید: «حضور پ...

ارتش سرخ دات كام :

نساجی با ده کرونایی به تهران آمده و مدیران باشگاه به خاطر صنار پول پرواز و هتل اصرار دارند با همین شرایط مقابل پرسپولیس بازی کنند. سرپرست شان می گوید: «حضور پرسپولیس در آسیا ربطی به ما ندارد. اینکه می ترسند بازیکنان کرونا بگیرند، مشکل خودشان است. کل کشور درگیر این ویروس است و باید با آن کنار آمد.»

می دانید بخش بامزه داستان کجاست؟ اینکه سال گذشته در چنین روزهایی چهار باشگاه به وزیر ورزش نامه زدند و تهدید کردند که به خاطر سلامتی بازیکنان و ترجیح جان بر جام، از ادامه مسابقات لیگ نوزدهم انصراف خواهند داد. یکی از چهار باشگاه امضا کننده این نامه همین نساجی بود؛ تیمی که پارسال دلش شور کادر درمان را می زد، اما حالا کرونا را کف دستش گرفته و منتظر بازی با پرسپولیس است!

دو امضای دیگر مال تیم های زنوزی بود؛ یکی ماشین سازی که مدت هاست به امان خدا رها شده و دیگری تراکتور که این اواخر حتی پول حفظ احسان حاج صفی را هم نداشت. امضای چهارم را هم فرهاد حمیداوی زد؛ مالک شهرخودرو که بعد از بازداشت گروهی از همکارانش، حالا در آستانه تحویل دادن امتیاز باشگاه است.

آن روزها چقدر لاف انسانیت زدید، زمین و زمان را به هم دوختید، بی پولی و وضعیت خراب تان در جدول را پشت اداهای بشردوستانه پنهان کردید، حالا اما دم خروس ژست های تان بدجوری بیرون زده است...


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی شعبانی
    مهدی شعبانی :
    به قول کیوان نون خ : ای تتتففف به روشان

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن