اکسید هد

آمار ویژه سرلک در تقابل با تیم سابق

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 716 ] - جمعه, 20 فروردین 1400

آمار ویژه سرلک در تقابل با تیم سابق

میلاد سرلک یکی از بهترین بازیکنان تیم پرسپولیس در تقابل با نساجی بود. او که مقابل تیم سابقش بازی می کرد، نمایشی مسلط روی توپ و وظایفش را ارائه کرد و در شرایطی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آمار ویژه سرلک در تقابل با تیم سابق

میلاد سرلک یکی از بهترین بازیکنان تیم پرسپولیس در تقابل با نساجی بود. او که مقابل تیم سابقش بازی می کرد، نمایشی مسلط روی توپ و وظایفش را ارائه کرد و در شرایطی...

ارتش سرخ دات كام :

میلاد سرلک یکی از بهترین بازیکنان تیم پرسپولیس در تقابل با نساجی بود.

او که مقابل تیم سابقش بازی می کرد، نمایشی مسلط روی توپ و وظایفش را ارائه کرد و در شرایطی که پرسپولیس نیاز به حفظ توپ و حملات مداوم روی دروازه نساجی داشتند، با کنش های دفاعی پرتعداد اجازه نداد تا سرمه ای پوشان، خطرهای جدی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنند.

سرلک در این بازی تنها دو پاس اشتباه داد که آماری ویژه برای یک هافبک دفاعی محسوب می شود و نکته مهم این که پاس های رو به جلوی پرتعدادی هم داشت و یک پاس کلیدی نیز داد. او فرصت این را داشت که در آغاز نیمه دوم دروازه تیم سابقش را هم باز و در این زمینه هت تریک کند. چرا که در مقابل پدیده رفت و برگشت موفق به گلزنی شده بود.

نکته مهم این که هافبک شماره 10 پرسپولیس در این بازی تعداد کنش های دفاعی خود را دو رقمی کرد و با شش تکل موفق، چهار قطع توپ و توپ گیری پرتعداد، نقش پررنگی در حفظ حالت هجومی پرسپولیس داشت. سرلک و نوراللهی که وظیفه کمک به انتقال سریع توپ از دفاع به حمله را داشتند در چند مورد به موفقیت رسیدند که شاید اوج آن ایجاد موقعیت تک به تک برای شهریار مغانلو بود که البته از دست رفت.

او همچنین در تمام دوئل های هوایی که شرکت کرد، به برتری رسید و در مجموع یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود. سرخ ها در فصل جاری با حضور نوراللهی، کامیابی نیا و سرلک، شرایط ویژه ای را در این پست تجربه می کنند و هر سه بازیکن در آماده ترین حالت خود به سر می برند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن