اکسید هد

برانکو: یحیی با داشتن بهترین بازیکنان قادر به تکرار قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 618 ] - شنبه, 21 فروردین 1400
برانکو: یحیی با داشتن بهترین بازیکنان قادر به تکرار قهرمانی است

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و سرمربی فعلی تیم عمان از شرایط تیمش رضایت نسبی دارد. در رابطه با آخرین وضعیت تیم ملی عمان و تیم سابق برانکو گپ و گفتی ...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و سرمربی فعلی تیم عمان از شرایط تیمش رضایت نسبی دارد. در رابطه با آخرین وضعیت تیم ملی عمان و تیم سابق برانکو گپ و گفتی با برانکو داشتیم. مربی کرواتی که هنوز هم برای هواداران فوتبالدوست ایرانی خصوصاً هواداران پرسپولیس جایگاه وِیژه ای دارد.
 
*در شرایط سخت کرونایی در عمان کار می کنید؟!
 کمک مربی من به کرواسی رفته اما من و برادرم در عمان مانده ایم و طبق هماهنگی که با فدراسیون فوتبال عمان داشتیم 10 روز دیگر به احتمال فراوان راهی دبی خواهیم شد تا اردویی را در آنجا برگزار کنیم و شرایط تیم را بهبود ببخشیم و احتمالاً بازی تدارکاتی را هم در آنجا برگزار کنیم هر چند در این زمینه هنوز خبر خیلی دقیقی نشده است و باید در این رابطه کار بیشتری انجام شود.

*چقدر تیم عمان برای صعود شانس دارد؟
 هدف ما صعود است و برای رسیدن به این مهم در تلاش هستیم و با توجه به پتانسیل تیمم برای رویارویی با هند و بنگلادش و افغانستان و قطر که تیم های همگروه ما محسوب می شوند من بخت زیادی را قائل هستم و برای رسیدن به این مهم تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.

*در رابطه با شرایط پرسپولیس و جنگ صدرنشینی که این تیم برای قهرمانی با سپاهان دارد چقدر شانس برای تیم سابق تان قائل هستید؟
 پرسپولیس خیلی خوب بازیکن گرفته و به نظرم یحیی شاید بهترین و قوی ترین بازیکنان لیگ ایران را در اختیار دارد و در نیم فصل به شکل عالی تیمش را تقویت کرده است به همین دلیل من معتقدم با جمعی از بهترین بازیکنان ایرانی تیم پرسپولیس حتماً قادر است باز هم قهرمان شود و شادی را نزد هواداران تیمش ببرد. در رابطه با جنگ صدرنشینی هم این مسلم است که هر سال تکرار قهرمانی سخت تر می شود و تیم های مدعی دیگر تلاش بیشتری را به خرج می دهند اما من پتانسیل تیمی پرسپولیس را به لحاظ بازیکنانی که از قبل تیم پرسپولیس در اختیار داشته و بازیکنان جدیدی که این تیم به خدمت گرفته شرایط پرسپولیس را بهتر از بقیه تیم ها می دانم به همین دلیل باز هم شانس اول قهرمانی را پرسپولیس می دانم و معتقدم تیم پرسپولیس باز هم قادر است قهرمانی دیگری را برای هواداران خودش به ارمغان بیاورد.

*در آسیا چقدر شانس برای پرسپولیس با وجود همگروهی با تیم هایی نظیر الوحده امارات، گوام هند و الریان قطر قائل هستید؟
در آسیا شکل کار متفاوت است چون تیم های خارجی با در اختیار گرفتن بازیکنان خارجی شرایط  کار را برای تیم های دیگر دشوار می سازند و اوضاع را به شکلی متفاوت در می آورند اما حضور پرسپولیس در آسیا با تیم های دیگر ایرانی متفاوت است.

*منظورتان را بهتر بیان می کنید؟
 پرسپولیس در چند سال اخیر در آسیا حضور داشته و دو بار هم با شایستگی تا فینال بالا رفته و تجربه خیلی خوبی را در مصاف با تیم های مطرح آسیایی کسب کرده است از همین رو من امتیاز بالایی برای موفقیت پرسپولیس در آسیا هم قائلم و با قدرت هدایت یحیی که تجربه بسیار موفقی در امر مربیگری در تیم های مختلف داشته و این مهم را خیلی خوب در پرسپولیس هم ثابت کرده فکر می کنم در آسیا هم شانس بالایی برای موفقیت در هند از صعود از گروهش دارد و برای بازی با تیم های همگروهش مشکلی نخواهد داشت و جنگ اصلی پرسپولیس و کارش در مراحل حذفی شروع می شود که با تجربه موفق پرسپولیس و تکرار این مهم من شانس بالایی را برای موفقیت دوباره پرسپولیس در آنجا قائل هستم.

*در خصوص تیم ملی ایران هم می خواستیم نظرتان را به عنوان فردی که سال ها در فوتیال ایران حضور داشته و با تیم ملی ایران هم کار کرده بدانیم. برای بازی های دشوار تیم ملی ایران با بحرین و عراق و صعود از گروهش با وجود برگزاری بازی ها در کشور بحرین چقدر شانس قائل هستید؟
 به هر حال بازی ها در بحرین است و ممکن است مسأله میزبانی و سایر موارد نظیر داوری مشکلات احتمالی را برای سایر تیم های همگروه تیم میزبان به وجود آورد اما تیم ایران بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و در واقع جمعی از بهترین بازیکنان آسیا در تیم ملی ایران هستند. بازیکنانی که بعضی از آنها جدا از لیگ ایران بازیکنان لژیونر هم هستند به همین دلیل من معتقدم سرمربی تیم ملی ایران با داشته هایش می تواند ورق را در بحرین به سود تیم ملی ایران برگرداند و در دور برگشت شرایط را به سود خودش در آورد. تیم ملی ایران پتانسیل بالایی دارد و قادر است از گروهش صعود کند.

*در جام حذفی هم پرسپولیس با تیم نسبتاً گنامی باید بازی کند. با توجه به این موضوع چقدر شانس برای موفقیت پرسپولیس در جام حذفی و سوپرجام که باید با تیم تراکتور بازی کند قائل هستید؟
 شکل کار در جام حذفی متفاوت است اما پرسپولیس سابقه سه گانه زدن در فوتبال ایران را دارد به همین دلیل و با شخصیتی که در تیم پرسپولیس و کادر فنی اش سراغ دارم فکر می کنم پرسپولیس جدا از تکرار عنوان قهرمانی اش در لیگ برای پنجمین بار قادر است حتی در فاز قهرمانی سه گانه بزند و در جام حذفی و سوپرجام هم پرسپولیس به عنوان قهرمانی برسد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن