اکسید هد

ATM آسیا را منفجر می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1456 ] - شنبه, 21 فروردین 1400

ATM آسیا را منفجر می کند

با شکار شمالی های لیگ برتر، سه امتیاز تأثیرگذار در جدول لیگ برتر به جیب شاگردان یحیی گل محمدی واریز شد اما احتمالاً خیال خود وی نیز هنوز بابت رفع بزرگ ترین چا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ATM آسیا را منفجر می کند

با شکار شمالی های لیگ برتر، سه امتیاز تأثیرگذار در جدول لیگ برتر به جیب شاگردان یحیی گل محمدی واریز شد اما احتمالاً خیال خود وی نیز هنوز بابت رفع بزرگ ترین چا...

ارتش سرخ دات كام :

با شکار شمالی های لیگ برتر، سه امتیاز تأثیرگذار در جدول لیگ برتر به جیب شاگردان یحیی گل محمدی واریز شد اما احتمالاً خیال خود وی نیز هنوز بابت رفع بزرگ ترین چالش فصل سرخ های پایتخت آسوده نشده. لیست تیم پرسپولیس چند هفته ای می شود که دو نام سنگین، یعنی عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو را در خط آتش خود می بیند اما هنوز در عمل رنگ مهاجمی که قدر موقعیت های مسلم گلزنی را بداند را «فعلاً» به خود ندیده؛ اتفاقی که با توجه به اهمیت تفاضل گل در تعیین تیم های دوم صعود کننده از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، می تواند صعود قرمزپوشان را با اما و اگرهای بیشتری هم مواجه کند.

آمار تقابل پرسپولیس و نساجی بر نگرانی هواداران سرخ ها صحه می گذارند. از 21 شوت بازیکنان میزبان به سوی دروازه رقیب قائمشهری، تنها 6 شوت در چارچوب بود. امید گلزنی 59/2 قرمزهای پایتخت نیز بدین معناست که آنها کمتر از مقداری که باید پایشان به گلزنی باز شد اما نباید از این حقیقت بگذریم که سعید جلالی راد، سنگربان در اوج نساجی که در دو حضور نخستش درون قفس توری ببرهای شمالی کلین شیت ثبت کرد، 4 مهار فوق العاده هم داشت. چه بسا اگر شخص دیگری وظیفه دروازه بان مشهدی نساجی را بر دوش می کشید، موقعیت سوزی های امروز مهدی عبدی و شهریار مغانلو دیگر به چشم نمی آمدند.

بی شک نمی توان از هیچ بازیکنی انتظار معجزه یک شبه داشت؛ به ویژه اگر سطح توقعات و استانداردهای خود را در اندازه مسابقات داخلی کشورمان در نظر بگیریم. شهریار مغانلو یک نیم فصل ناموفق را در پرتقال سپری کرده و به آرامی در حال خو گرفتن با هم تیمی های جدیدش است. عیسی آل کثیر نیز برای پشت سر گذاشتن دوران تلخ محرومیتش نیازمند زمان است اما آنچه اعداد و ارقام بازی های پرسپولیس پوشش نمی دهند، این حقیقت است که آنها برای شعله ور کردن خط حمله خود طرح ها و برنامه های گوناگونی دارند.

حمله پارتیزانی ترابی و عالیشاه به سوی دروازه نساجی در دقیقه 89 که باعث می شود عیسی آل کثیر در 28 امین دقیقه حضورش در لیگ بیستم طعم شیرین شادی پس از گل را بچشد، حاکی از آمادگی بالای بازیکنان هجومی پرسپولیس است؛ یک هشدار برای لورن بلان و هنک تن کاته که فریب آمار گلزنی سرخ ها را نخورند.

از سویی دیگر، شماره 70 زنجانی الاصل پرسپولیس هنوز در پیراهن جدیدش به پانزدهمین گل خود در لیگ برتر نرسیده اما حرکاتش نشان از کلاس کار اروپایی وی دارد؛ حرکت در عرض با توپ توأم با یک ضربه قوس دار، ضربه سر چکشی روی ضربه کرنر و فرار تقریباً 60 متری اش در دقیقه 50 بازی. مادامی که شگردهای خطرناک وی گلی برای پرسپولیس نسازند، دیده شدن و باور داشتن وی به عنوان یک مهاجم کامل دشوار است؛ ولی اگر شهریار اعتماد به نفسش را از دست ندهد، دیر یا زود این حقیقت را به ما ثابت خواهد کرد.

زوج شهریار و عیسی بی شک می توانند در فضایی به دور از حاشیه و در آرامش مطلق، در کنار مهدی ترابی که تکنیک و خلاقیتش در همین چند بازی اخیر نیز به یاری ارتش سرخ آمده مثلث مرگباری که هواداران پرسپولیس انتظارش را می کشند تشکیل دهند و متحدتر از هر زمانی، از کوران مسابقات طاقت فرسا و فشرده آسیایی عبور کنند. هم اکنون، همه ما حق داریم نسبت به خط حمله پرسپولیس کم وبیش خوش بین نباشیم اما شاید مثلث ترابی – مغانلو – آل کثیر (ATM) در هندوستان از چهره واقعی و رعب آورشان پرده بردارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن