اکسید هد

پیروانی: هند شرایط میزبانی ندارد و روزهای سختی پیش روی ما است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 427 ] - شنبه, 21 فروردین 1400

پیروانی: هند شرایط میزبانی ندارد و روزهای سختی پیش روی ما است

 مدیر تیم پرسپولیس گفت: هند شرایط میزبانی را ندارد و با توجه به خوب نبودن وضعیت زمین های تمرینی و رفت و آمد در این کشور روزهای سختی را پیش رو خواهیم داشت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیروانی: هند شرایط میزبانی ندارد و روزهای سختی پیش روی ما است

 مدیر تیم پرسپولیس گفت: هند شرایط میزبانی را ندارد و با توجه به خوب نبودن وضعیت زمین های تمرینی و رفت و آمد در این کشور روزهای سختی را پیش رو خواهیم داشت...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم پرسپولیس گفت: هند شرایط میزبانی را ندارد و با توجه به خوب نبودن وضعیت زمین های تمرینی و رفت و آمد در این کشور روزهای سختی را پیش رو خواهیم داشت.

افشین پیروانی درباره تأخیر در سفر تیم پرسپولیس ایران به هند برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از صحبت هایم باید از هموطنان،دوستان، همبازیان و طرفدارانی که فوت مادرم را تسلیت گفته تشکر کنم برای همه هموطنان آرزوی سلامتی دارم.

وی افزود: متأسفانه سالی که نکوست از بهارش پیداست. هنوز به هند نرفتیم مشکلات زیادی ایجاد شده و سفر تیم به تأخیر خورد. شاید برخی دوستان بگویند این تأخیر چند ساعته بوده اما تمرکز و برنامه کادر فنی، خودمان و مدیریت باشگاه را به هم ریخت و در آن خلل ایجاد کرد. فکر می کنم باید برنامه ریزی بهتر می شد.

مدیر تیم پرسپولیس اضافه کرد: فکر می کنم هند شرایط میزبانی را ندارد. از همین جا بگویم وضعیت زمین های تمرینی و رفت و آمد در این کشور اصلا خوب نیست و روزهای سختی را در آنجا پیش رو خواهیم داشت. البته بحث فنی جداست. تیم، بازیکنان، کادر فنی و امور فنی پرسپولیس خوب است اما در بیرون از زمین اتفاق های سختی پیش روی ما است.

پیروانی خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم بر تمام این مسائل غلبه کنیم. البته کار سخت است اما هدف ما این است که کسی آسیب کرونایی نبیند و همه دست به دست هم بدهیم تا اتفاق های خوبی رقم بخورد. هواداران منتظر برد و قهرمانی در این مرحله هستند. ما را دعا کرده و از راه دور انرژی مثبت خود را به تیم بدهند تا با بهتر شدن شرایط کرونایی، با وضعیت ایده آل تری پای گیرنده های تلویزیونی بنشینند و پیروزی تیم پرسپولیس را ببینند.

وی در ادامه گفت وگویی درباره اینکه برخی مدعی هستند بازیکنان این تیم واکسن زده اند، گفت: بله، ما واکسن زده ایم .سال هاست واکسن عشق، تعصب و برد و قهرمانی زده ایم. خیلی از دوستان بدانند این واکسن هیچ جایی نیست. باید پیراهنی بپوشید که لوگوی پرسپولیس را داشته باشد. در ادامه با دست به دست هم دادن و تعصب بالا قهرمانی بیاورید. مطمئن باشید این واکسن تأثیر زیادی دارد. اگر می خواهند درباره پرسپولیس صحبت کنند باید اخلاق و ادب را رعایت کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن