اکسید هد

قنبرپور: پرسپولیس می تواند باز هم به فینال برسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 454 ] - یکشنبه, 22 فروردین 1400
قنبرپور: پرسپولیس می تواند باز هم به فینال برسد

مربی پیشین پرسپولیس معتقد است در صورتی که شاگردان یحیی گل محمدی دچار بدشانسی و اتفاقات غیرمنتظره نشوند، می توانند مجدداً به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند....

ارتش سرخ دات كام :

مربی پیشین پرسپولیس معتقد است در صورتی که شاگردان یحیی گل محمدی دچار بدشانسی و اتفاقات غیرمنتظره نشوند، می توانند مجدداً به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

مصطفی قنبرپور درباره عملکرد پرسپولیس در هفته های اخیر لیگ برتر فوتبال، گفت: تیم روند هجومی و هماهنگی خوبی دارد و هر کدام از هافبک های تأثیرگذار پرسپولیس که صاحب توپ می شوند، می توانند برای رقبا خطرناک باشند. آنها به راحتی از حریف مستقیم خود عبور می کنند، کارهای ترکیبی می کنند و از کنار زمین دور می زنند. آنها هر کاری را که یک تیم باید انجام دهد، در زمین اجرا می کنند و بسیار خوب هستند.

وی با اشاره به از دست رفتن فرصت های گلزنی سرخپوشان بیان کرد: گاهی بدشانسی یا عدم تمرکز کافی در محوطه جریمه باعث می شود پرسپولیس نتواند از موقعیت های گلزنی خود استفاده کند. مهاجمان پرسپولیس می توانند بهتر از این عمل کنند. با این حال خط حمله تیم با بازگشت آل کثیر و پیوستن مغانلو شکل بهتری به خود می گیرد. لیگ قهرمانان آسیا سطح بالاتری دارد و تیم های باید از حداقل فرصت ها استفاده کند. مطمئناً در تمرینات روی گلزنی کار می کنند که با توجه به دوری آل کثیر از میادین، باید تمرینات بیشتری در نظر گرفته شود.

مربی پیشین پرسپولیس با تمجید از بازیکنان این تیم اظهار داشت: لک تاکنون کمترین اشتباه را داشته و سیدجلال حسینی با مدیریت خود، نظم لازم را در دفاع برقرار کرده است. دفاع پرسپولیس با مدیریت حسینی و جوانانی که بازی می کنند، یکی از بهترین بخش های پرسپولیس بوده است. تیم خوبی داریم و می توانیم در مسابقات آسیایی نتایج مطلوبی بگیریم. پرسپولیس بازیکنان ذخیره خیلی خوبی در اختیار دارد و می بینیم بازیکنی چون عالیشاه چقدر مؤثر است. باید تلاش کنیم بازیکنان شرایط روانی خوبی داشته باشند.

قنبرپور در پاسخ به این پرسش که نقطه ضعف پرسپولیس در چه نقطه ای احساس می شود، تصریح کرد: ضعف ما در استفاده از موقعیت هاست که مطمئنم در همین دیدار نخست مقابل گوا برطرف می شود. زیبایی فوتبال به همین اتفاقات است. خدا را شکر پای آل کثیر به گلزنی باز شد و با کارهای ترکیبی که از جناحین انجام می شود، می توانیم به گل های بیشتری برسیم. هیچ حریفی دست و پا بسته وارد میدان نمی شود، اما نام و قدمت پرسپولیس بالاتر از رقباست و هماهنگی تیمی باعث می شود از سد آنها بگذریم.

«مهم کسب پیروزی است، اما همه توقع دارند پرسپولیس پنج یا شش گل در هر بازی بزند.»، وی ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: باید صبر و حوصله بیشتری داشته باشیم. آمادگی جسمانی، مسائل روانی و نظم تیمی باعث می شود یک تیم به مراحل پایانی مسابقات بین المللی برسد. خدا را شکر این نظم کاملاً در پرسپولیس دیده می شود. بازیکنان پرسپولیس همگی جوان و باتجربه هستند و بازیکن جوانی چون احمد نوراللهی می داند چه زمانی به حمله اضافه شود یا چه زمانی به دفاع برگردد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان درخصوص گروه E لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: پرسپولیس به معنای واقعی «تیم» است و اگر حوادث غیرمنتظره رخ ندهد، در لیگ قهرمانان آسیا حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. ابزار لازم و بازیکنان تیم ملی را داریم و زورمان از تیم هایی چون گوا بیشتر است. بازی ها مرحله به مرحله سخت تر می شود و باید آرامش بیشتری به تیم بدهیم. باید از دقیقه اول تمرکز داشته باشیم و تا دقیقه 90 هم می توانیم گل بزنیم. اگر پرسپولیس خودش باشد و دچار بدشانسی یا حوادث غیرمترقبه نشود، می تواند باز هم فینالیست شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن